Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mislite da trener nije kriv ako ekipa je na poslednjem mestu po trcanju?

    Pa Siti i Liverpul nisu bili u TOP10, dosli Pep i Klopp sada je Liverpul prv ako se ne varam, sve zavisi od postavke i nacine igre. Cuj igraci nece da trcaju pa zato smo zadnji na tu listu

    Edit: Ne kazem da je dobro najvise trcati, to moze da bude i zbog lose postavke. Ali to je sve do trenera, glupo je reci da igraci ne zele da trcaju

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Last edited by Ser Gagi; 22-08-18, 19:02.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      https://www.transfermarkt.co.uk/mari...spieler/282144

      Ako imate nekih skauta i ako neko radi jebeno posao, kupi se igrač, drži se godinu dana u Nemačkoj na pozajmici, godinu dana u PL u nekom Fulamu i uzme se.

      Ja znam da će on biti vrh štoper, to je dovoljno jednom pogledati.

      Dobro bre Miki28 nemoj ga spuštsti obojica navijate za isti klub, različita mišljenja šta. Da ne glumim drvenog advokata.

      Puno je tržište dobrih igrača. Za neke je potrebno strpljenje. Čelzi zato ima tu prednost ima po 50 igrača na pozajmicama, uvek ima šanse da neko postane igrač.
      Istina da Celsi ima najvise igraca na pozajmicama ali ja iskreno ne mogu da se setim nijednog koga su vratili i da je bio neki faktor osim Kurtoe.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        https://www.transfermarkt.co.uk/mari...spieler/282144

        Ako imate nekih skauta i ako neko radi jebeno posao, kupi se igrač, drži se godinu dana u Nemačkoj na pozajmici, godinu dana u PL u nekom Fulamu i uzme se.

        Ja znam da će on biti vrh štoper, to je dovoljno jednom pogledati.

        Dobro bre Miki28 nemoj ga spuštsti obojica navijate za isti klub, različita mišljenja šta. Da ne glumim drvenog advokata.

        Puno je tržište dobrih igrača. Za neke je potrebno strpljenje. Čelzi zato ima tu prednost ima po 50 igrača na pozajmicama, uvek ima šanse da neko postane igrač.
        A prva mu sezona,za klub,zamenio Caletu-Cara,ja mislio mozda bi na njegovu mladost da probamo ha,a inace ima bre brdo igraca po celom svetu i evropi u manjim klubovima,pa ni ranije nisu dovodjeni igraci u MU(jedino Kantona sto je uzet Lidsu i kasnije Oven) iz ,trenutno najvecih,rivala,odakle su dosli,Vidic,Rio,Ronaldo,Stam,Runi pa i pre njih Jork,Cole,pa Nistelroj,pa RVP ok on je iz Arsenal ,ali u AFC je dosao iz Holandije,niko tu nije dosao iz RM,Barse LFC CFC i sta ti vec znam

        Pa i sadasnji Siti,odakle Sane,Mendy,obe Silve Aguero Fernandinjo,Stouns,Otamnedi,Kompani ,Laport,Zesus,KDB,da ne nabraajm sve,pa onaj prvi Celzi sa Murinjom,Drogba ,Esijen,Karvaljo,pa Azar posle itd,nije Salah dasao u LFC iz Reala i Firmino ,Mane,VVD,Alison Keita,Fabinjo,pa Spursi sadasnji jednostavno ima mnogo igraca i opcija ne mora uopste da se jure ,trenutne top zvezde,to cak ni Siti ne kupuje i retko ko i kad je to radio,sem Reala,Barse i PSZ u poslednje vreme,al treba skauti, menadzeri,jbg pogledajte sta je Monako napravio,ranije Holandjani,Porto,mada i sad imas u toj Holandiji igraca velikog potencijala,aj da vidim gde zavrsiti De Liht,Lozano itd

        Comment


        • Upravo tako, tako Utd posluje ali problem je sto kod nas ne uspijevaju zadnjih godina. A zasto je to tako? Ne moze biti samo do igraca, neki dublji problem je u pitanju
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Uzmeš legende kluba. Koji su inače skoro pa proterani, kao neki pljuvači, itd.

            Sve trofejni igrači, prošli sve i svašta.

            Kakav je ko i šta mu je bliže, staviš jednog za šefa akademije, drugog za glavnog trenera, trećeg za 1. asistenta, četvrtog za DoF, itd.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Odusevio me, snazan, brz, visok, tehnicki potkovan, juce sa drugom gledao Zvezdu i obojica smo iznevjerovali da je tako mlad. Nije austrijska liga i utakmica sa Zvezdom mjerilo najveceg kvaliteta ali momak odise klasom i mirnocom i dobar je materijal.
              Ja sam mislio neki preiskusan ima 30 godina. Nije merilo ali po meni pravi razvojni put. I mislim da PL timovi ako negde treba da daju igrače na pozajmicu to je Nemačka ili Španija. Ali Nemačka na prvom mestu. U nekoj Herti da odradi godinu dana, posle možda u PL i to je to. Vidi se iz aviona da će dečko biti vrh igrač, tu nema da fali.

              Dakle ima se dva puta ili ovaj pa na duge staze ili Mbape Nejmar put ili kombinacija, ali ne vidim veliki klub koji ne mixa to a pogotovo koji dovodi samo izmedju.

              Comment




              • Samo 2 utakmice, ali očajno.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Majko moja

                    Comment


                    • Ali posle Brajtona kakav mu je bio instagram post i jos napisao JLingz, glava tinejdzera
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post


                        Samo 2 utakmice, ali očajno.
                        Bice bolje vec u ponedeljak vece
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Manchester United

                          https://mobile.twitter.com/IsEvenBet...648512/video/1
                          Bezvoljna partija

                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Bice bolje vec u ponedeljak vece
                            Ironičan si ali svakako u pravu jer ne može gore od ove posljednje utakmice.

                            U ponedeljak očekujem 3-5-2 formaciju, vjrv. De Hea; Lindelof-Smoling-Džons; Valensija-Fred-Matić-Jang/Šo; Pogba-Aleksis-Lukaku.

                            S tim da bih ja izbacio Pogbu. Formacija bez krila nam najbolje leži očigledno, jer ova krila što imamo su kriminalna. Lingard i Mata desna krila koja to nisu, Rašfordu treba neka pozajmica nešto, Marsijal u kurcu, glava mu Bog zna gdje, samo ne na terenu.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ako je ovo tačno onda ako smo imalo pametni šutnućemo ga još ove sedmice (ako je moguće prodati sada). Kakva bebica jbt, Marsijal ima neke argumente da se žali, ovog Murinjo drži ko malo vode na dlanu. Platili ga 89 miliona funti da bi ga čekali stalno da odigra jednu vrh utakmicu pa opet padne narednih 4.

                                Kakav korov je sve ušao u ovaj klub, kad vidim De Heu stvarno mi žao čovjeka više, dao bih mu da ide i izvinio se što je toliko dugo čekao na transfer. Žao mi Lukakua, Erere, Matića, Valensije jedni od rijetkih koji se beskompromisno bore za klub i gledaju ove šarlatane kako se šetkaju.

                                Ja sam branio Pogbu u nekim raspravama ali posle 2 godine više mi ne pada na pamet da to radim, Murinjo ako je pametan da ga stavi na klupu i da da Ereri da igra, Felainiju ako treba, samo da ovog na klupi malo vidim. Konjina i kapitensku traku dobije i opet ima drskosti da onako odigra protiv Brajtona, kao da je revijalna.

                                Comment

                                Working...
                                X