Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Mikisavicu sam se obratio. Miki je samo dolio malo ulja na njegov komentar da je Junajted trebao da nadtrci Brajtona.
    Kriv sam
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Ti si deck dao sebi za pravo da pricas kako volim Gvardiolu, kako sam pljuvao Kerika i Flecera. Otkud tebi tolika sloboda djecace? Lupas gluposti a onda nikom nista. Nadji dje ja podrzavam/pljujem pa onda da pricamo a do tad nemoj sirit lazne price.

      Da ne volim Portugalca, nije tajna. Najmanji problem to reci. O tome mozemo kad oces ali da ti sebi das za pravo da pricas nesto o meni sto nje tacno, nevjerovatno.
      Pa ako su to kvalitetni igraci zasto onda pises da je Junajted uzimao titule sa krsevima tj da nije bilo kvaliteta? Poslednji ozbiljan tim Junajteda kad je uzeta LS posle toga liga na misice i to je to. Eno ima sastava iz tih godina pa mi kazi gde tu nema kvaliteta? To sto hejtujes Murinja ne daje ti za pravo da pises takve komentare o njemu niti o bilo kome strucnjaku gde degradiras njihovo znanje kao da si ti neki ekspert za njih. Zbog takvih postova ste zagadili temu.

      Comment


      • Manchester United

        Originally posted by mikisavic89 View Post
        Pa ako su to kvalitetni igraci zasto onda pises da je Junajted uzimao titule sa krsevima tj da nije bilo kvaliteta? Poslednji ozbiljan tim Junajteda kad je uzeta LS posle toga liga na misice i to je to. Eno ima sastava iz tih godina pa mi kazi gde tu nema kvaliteta? To sto hejtujes Murinja ne daje ti za pravo da pises takve komentare o njemu niti o bilo kome strucnjaku gde degradiras njihovo znanje kao da si ti neki ekspert za njih. Zbog takvih postova ste zagadili temu.
        Zagadjujes je ti sa tim postovima o 350 miliona Mbappe, menadzer sjajan, Miki28 svrsava na Gvardiolu, pljuje Kerika i Flecera.
        I nisi mi odgovorio na pitanje, otkud ti pravo da siris te price za mene? Jesam te necim uvrijedio? Tebe oklevatao ili sta?

        Svi znamo kakve smo timovi imali, nisu uvijek bili najkvalitetniji ali su bili dosta duboki a i menadzer je od svakog izvlacio maximum. Znao je kako kojeg igraca i kada da koristi.

        Jel Lester bio najkvalitetniji tim na pocetku one sezone? Kako uzese titulu u pm?

        Ovaj tim nema kvalitet jel tako? Sve krs do krsa. Spucali 400+ miliona i nemamo kvalitetnog graca. Kuku
        Last edited by Miki28; 22-08-18, 17:21.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Zagadjujes je ti sa tim postovima o 350 miliona Mbappe, menadzer sjajan, Miki28 svrsava na Gvardiolu, pljuje Kerika i Flecera.
          I nisi mi odgovorio na pitanje, otkud ti pravo da siris te price za mene? Jesam te necim uvrijedio? Tebe oklevatao ili sta?

          Svi znamo kakve smo timovi imali, nisu uvijek bili najkvalitetniji ali su bili dosta duboki a i menadzer je od svakog izvlacio maximum. Znao je kako kojeg igraca i kada da koristi.

          Jel Lester bio najkvalitetniji tim na pocetku one sezone? Kako uzese titulu u pm?

          Ovaj tim nema kvalitet jel tako? Sve krs do krsa. Spucali 400+ miliona i nemamo kvalitetnog graca. Kuku
          Ajmo sad malo spinovanja. Sad te jos i vredjam? 350 miliona
          Tu si najbolji, da izvuces iz konteksta i tako da prozivas. Bravo.

          Comment


          • Miki smirite malo strasti povodom licnih uvreda i prozivki. Sto se tice ostalog samo naprijed.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Manchester United

              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Ajmo sad malo spinovanja. Sad te jos i vredjam? 350 miliona
              Tu si najbolji, da izvuces iz konteksta i tako da prozivas. Bravo.
              Jesi ti napisao ono za Gvardiolu i sad ovo za Keika/Flecera ili ja? Decko, presaberi se

              Ja te pitam, otkud si sebi dao toliko slobode da se upustis u to? Ako si vec krenuo sa tim onda nesto konkretno nadji u vezi toga. Do tada nemoj zagadjivat temu i smarat ljude sa nebulozama.

              Pozdravljam


              Jax, zavrseno je sa ovim
              Last edited by Miki28; 22-08-18, 17:41.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Jesi ti napisao ono za Gvardiolu i sad ovo za Keika/Flecera ili ja? Decko, presaberi se

                Ja te pitam, otkud si sebi dao toliko slobode da se upustis u to? Ako si vec krenuo sa tim onda nesto konkretno nadji u vezi toga. Do tada nemoj zagadjivat temu i smarat ljude sa nebulozama.

                Pozdravljam
                Da svrsavas na Gvardiolu nisam napisao, da bi voleo da ga vidis mesto Murinja ili kao menadzera Junajteda da. Za Kerika i Flecera nema pisano ali pretpostavljam da mislis na njih kada kazes da je Junajted bez kvaliteta uzimao trofeje. Kao sto si za Baija pisao hvalospeve a sad pljujes Murinja jer ga doveo a taj Bai je isti kao i pre Brajtona. Ranije je pisano koja je razlika izmedju Smolinga i njega i nakom nivou je Smoling a gde Bai. Naravno Bai kad sazri valjda ce biti na odgovarajucem nivou. Ali bitno da je Smoling kurton kao i Murinjo, Sancez, crno mece i jos neki na tapetu. A oni su nesto sto je trenutno u Junajtedu najbolje i na dovoljno potrebnom nivou. Slobodno dopuni koga jos sve pljujes kocijaski. Pa mi reci da li je to pristojno ili ne i da li je to zagadjivanje teme ili ne.
                Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 17:45.

                Comment


                • Manchester United

                  Nastavljas li nastavljas.

                  Nadji dje bi volio Gvardiolu na klupi Itd? Da bi bolje radio i imao bolje rezultate od Portugalca to stoji ali da bih ga volio na klupi? Daleko od istine. Cak bi prije Klopa nego njega a i Klop bi bio neki 10-ti izbor.

                  Bailly? Pricaj? Dje je to za njega? Da je ispao naivan u nedelju ispao je, to smo svi vidjeli. Isto tako sko i pisali da nam treba lider u odbrani ala Tobi ili Boateng i da ni se bolje ovi snasli. U nedelju lidera nidje ni u odbrani ni na terenu ni na klupi.
                  Smoling je morao poceti protiv Brajtona zbog njihovog napadaca, isto ko sto mora zbog Kejna. Jedini moze da se nosi sa takvim napadacima. Ja tim birao nisam nego Portugalac i spektakularno je omanuo.
                  Ti ako nisi vidio rupe protiv Lestera neki od nas odje jesu i znali smo sta se moze dogodit kad smo vidjeli sastav.

                  Menadzer je odgovoran za rezultate i nastupe svog tima. Menadzer Utd je Portugalac. Ovo je tema o tom timu tako da kao sto cemo da ga hvalimo u ponedeljak tako smo ga i kudili u nedelju i sta tebi nije jasno?

                  Crno mece je razocaralo u 1 dijelu sezone ali onda je na svoju ruku promijenio svoju igru i poceo je da igra onako kako se ocekuje od njega i zato je dobio od svih nas ovdje pohvale a i sirom svijeta. Uzivali smo da ga gledamo i na SP i pisali o njemu kako je odradio Japance 2 puta a da nije dodirnuo loptu.

                  Ti ako ces da citas gdje je sve med i mlijeko onda imas teme Sitija i Liverpula, kod nas sigurno nije tako i fala Bogu da nas ima koji uvidjamo razne probleme.

                  Dobrodosao si da kritikujes i hvalis igrace i klub ali nemoj vise da siris nebuloze vezano za druge forumase,posebno za mene jer ja sigurno ne radim to za tebe.
                  Last edited by Miki28; 22-08-18, 17:59.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Mi smo 2009. kad smo doveli Obertana i Ovena a prodali Ronalda i Teveza krenuli u sunovrat, samo je to Fergi odlozio za par godina. Sve posle Fergija, brljanje bez plana, Van Gal kome treba stoper veznjak on dovodi Di Mariju i Falkaa itd

                    Urose nisam ja poredio Siti sa Realom vec ih kao i Real vidim u vrhu u narednih 5 godina recimo, jer rade kako treba i kako nalaze moderni fudbal. To su i u jednom Liverpulu shvatili.

                    Comment


                    • Ispada sad nista nisi pisao za Smolinga i Mece. To mece je igralo odlicno i u prvom delu sezone a ti si uzeo da mu bacas hejt zbog autogola protiv Sitija kao da je namerno dao. Da nije mece vuklo djavola bi bili drugi. Smolinga isto uzmes i pljujes. A ta dva igraca daju sve od sebe i igraju kako treba. Jbg kad vidim sta pises posle njihovih partija smuci mi se. Nisu oni dzaba starteri kod Murinja a Smoling i kod Van Gala a i Ferguson je njega doveo. Sta mislis zasto je to? Jednostavno oni znaju a ti ne jer ocigledno ne gledas prave stvari kod igraca u proceni njihove igre. Jos ces sad da kazes da nisi pisao da Bai bolji od Smolinga? Svakako pisi sta hoces ja se ne uhvatim da pisem ironicne postove i da te napadam kao ti mene. Imas pravo na svoje misljenje. Ti si se sad uhvatio za to sto sam napisao za Glejzere i Vudvorda sto je i srz problema sa nekom tvojom teorijom kako Murinjo ne zna osnovne stvari isto kao i Van Gal npr. Oni sve ne znaju a Vudvord sve zna i radi odlican posao. Pa jos pises kako igravi nisu dostupni, svi osim Mesija i Ronalda u najboljim danima su dostupni samo mi nemamo upravu kojoj su cilj trofeji i ulaganje u igrace zarad toga vec debile kojima su cilj samo pare i odrzavanje nekih rezultata samo zarad marketinga. Razmisli malo pa sam odluci da li je problem u menadzerima(Murinju i Van Galu) ili mozda kod Vudvorda. Toliko o tome na ovu temu. Poz
                      Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 18:06.

                      Comment


                      • E vidis, tako si vec korisniji clan ovog foruma kad pises nesto sto sam pisao a ne da siris nebuloze. Vidis da mozes kad oces da se potrudis.

                        Sve ono sto sam pisao ima svoju pricu koju mogu podijelit sa tobom, to je najmanji problem. Iza svake napisane rijeci stojim ali ja tebe opet pitam sto si dao sebi za pravo da izmisljas i pricas nesto sto veze sa vezom nema a imas materijala itekako o onome sto jesam pisao. Vidis kako mozes da budes dobar i da ne siris lazne price.

                        Nastavi tako
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • https://www.transfermarkt.co.uk/mari...spieler/282144

                          Ako imate nekih skauta i ako neko radi jebeno posao, kupi se igrač, drži se godinu dana u Nemačkoj na pozajmici, godinu dana u PL u nekom Fulamu i uzme se.

                          Ja znam da će on biti vrh štoper, to je dovoljno jednom pogledati.

                          Dobro bre Miki28 nemoj ga spuštsti obojica navijate za isti klub, različita mišljenja šta. Da ne glumim drvenog advokata.

                          Puno je tržište dobrih igrača. Za neke je potrebno strpljenje. Čelzi zato ima tu prednost ima po 50 igrača na pozajmicama, uvek ima šanse da neko postane igrač.
                          Last edited by Cassius Clay; 22-08-18, 18:13.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            E vidis, tako si vec korisniji clan ovog foruma kad pises nesto sto sam pisao a ne da siris nebuloze. Vidis da mozes kad oces da se potrudis.

                            Sve ono sto sam pisao ima svoju pricu koju mogu podijelit sa tobom, to je najmanji problem. Iza svake napisane rijeci stojim ali ja tebe opet pitam sto si dao sebi za pravo da izmisljas i pricas nesto sto veze sa vezom nema a imas materijala itekako o onome sto jesam pisao. Vidis kako mozes da budes dobar i da ne siris lazne price.

                            Nastavi tako
                            Jedino sto sam napisao sto je mozda netacno tj pretpostavio jeste za Flecera i Kerika. Evo izvoli napisi na koje si to igrace mislio kada kazes da je Junajted uzimao trofeje bez kvaliteta.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              https://www.transfermarkt.co.uk/mari...spieler/282144

                              Ako imate nekih skauta i ako neko radi jebeno posao, kupi se igrač, drži se godinu dana u Nemačkoj na pozajmici, godinu dana u PL u nekom Fulamu i uzme se.

                              Ja znam da će on biti vrh štoper, to je dovoljno jednom pogledati.

                              Dobro bre Miki28 nemoj ga spuštsti obojica navijate za isti klub, različita mišljenja šta. Da ne glumim drvenog advokata.

                              Puno je tržište dobrih igrača. Za neke je potrebno strpljenje. Čelzi zato ima tu prednost ima po 50 igrača na pozajmicama, uvek ima šanse da neko postane igrač.
                              Odusevio me, snazan, brz, visok, tehnicki potkovan, juce sa drugom gledao Zvezdu i obojica smo iznevjerovali da je tako mlad. Nije austrijska liga i utakmica sa Zvezdom mjerilo najveceg kvaliteta ali momak odise klasom i mirnocom i dobar je materijal.
                              sigpic

                              Comment


                              • Manchester United

                                Uopste ga nisam spustao vec pohvalio dobar rad, potrudio se da istrazi/da se sjeti. To sto je prije pisao jesam pisao, sve ima svoju pricu pa ako zeli mozemo o tome ali to bi bas bilo zagusivanje.

                                Jedino sto mi smeta jesu sirenje laznih prica, izmisljotine i sto je decko dao sebi za pravo da on kaze sta ja mislim o nekom iako pojma nema o tome.

                                E da, jel zabranjeno kritikovanje i hvaljenje igraca, menadzera Mancester Junajteda na temi Mancester Junajteda?
                                Fala Bogu da svi imamo neko svoje misljenje i da se dislutuje o tome. Valjda zato i postoji forum?

                                Ti si za Portugalca, ja nisam. Pisao sam i posacu sto nisam a na njemu je da me demantuje ili potvrdi moje pisanje.

                                U ponedeljak ko ne bude uradio svoj posao kako treba, ne izgine na terenu i menadzer ne spremi mec kako treba sto se mene tice zavrsio ke gadjanje u Utd.


                                Nije nas forum da se cio da prepucavamo, evo Uros i Vladan su krenuli sa dobrom pricom pa najbolje bi bilo da iskuliramo. Pozdravljam
                                Last edited by Miki28; 22-08-18, 18:28.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X