Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Ajde kad je Aguero doveden? Silva? Jaja Ture?
    Eno ti na transfermakt pa imas kad su dovedeni. Ture ne igra vise, ali taj Silva i Aguero su se nauzimali titula i dan danas igraju a tada se pisalo kako Siti baca pare. Kad imas Fergusona onda mozda i ne moras da trosis toliko ali bez njega dzaba nema leba. Veoma dobro pamtim te transfere i kada su arapi usli i sta se pisalo i sprdalo kako kupuju pa evo sada kakva je situacija. Ono sto je cinjenica jeste kada oni hoce nekog taj nije nedostupan a Junajted kao klub zaradjuje mnogo vise.
    Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 13:58.

    Comment


    • Nije mi jasno samo kad je Murinjo postao tako popustljiv. Nekadašnji Murinjo bi raskrstio davno sa Marsijalom. Pogledajmo primer jednog De Brujnea koji je isto plakao za prvim timom. Roman mu je zahvalan do kraja života što sada nema takve princeze u ekipi.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Manchester United

        Originally posted by mikisavic89 View Post
        Eno ti na transfermakt pa imas kad su dovedeni. Ture ne igra vise, ali taj Silva i Aguero su se nauzimali titula i dan danas igraju a tada se pisalo kako Siti baca pare. Kad imas Fergusona onda mozda i ne moras da trosis toliko ali bez njega dzaba nema leba. Veoma dobro pamtim te transfere i kada su arapi usli i sta se pisalo i sprdalo kako kupuju pa evo sada kakva je situacija. Oni sto je cinjenica jeste kada oni hoce nekog taj nije nedostupan.
        Nemam ja sta da provjeravam, ti ih pominjes a ja pitam koji period uzimamo, 2, 5 ili 10 godina?
        Odakle su ti igraci dosli? Uradili su ono sto je nas DNK, doveli igrace i pretvorili ih u svetske zvijezde.

        Sad ja tebe pitam sta je sa Depajom, sta je sa Zahom, sta je sa Di Marijom, sta je sa Pogbom, sta je sa Marsijalom? Zasto ne igraju kod nas? Zasto?
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Nemam ja sta da provjeravam, ti ih pominjes a ja pitam koji period uzimamo, 2, 5 ili 10 godina?
          Odakle su ti igraci dosli? Uradili su ono sto je nas DNK, doveli igrace i pretvorili ih u svetske zvijezde.

          Sad ja tebe pitam sta je sa Depajom, sta je sa Zahom, sta je sa Di Marijom, sta je sa Pogbom, sta je sa Marsijalom? Zasto ne igraju kod nas? Zasto?
          Sta ima veze period kad tim stalno treba da se osvezava. Da smo uzeli Mbapea npr i kazes imamo neki tim i sad nadalje odrzavas sa po nekim transferom, ponekog ubacis iz akademije i milina. Ferguson je to radio godinama a obarani su rekordi za kljucne igrace tipa Ferdinand, Runi, Ronalda pokupis ispred svih itd. Dobar tim se ne pravi preko noci vec najmanje 3 do 5 godina pa onda da se odrzava. Propustena je idealna situacija ovog roka. Sta kao im ne valja Murinjo. Pa dovedi jebenog Mbapeta ko god da dodje ima da mu bude dobar. I sta se desilo kad su preuzeli ameri, ispustis Modrica koga je Fergi hteo kao zamenu za Skolsa ali ne on je preskup i nedostupan jeftinije da se vrati Skols iz penzije, ne uspes da uzmes Lukasa Muru i takvi igraci odlaze u Real, Barsu, PSZ, Siti a mi stedimo. Jbg Fergi je mogao da izvuce nesto i ona finala sto smo igrali sa nikakvom igrom a tituli doneli Runi i RVP sa ostalim igracima na izdisaju.

          Te sto si nabrojao ti koji ne igraju ne igraju zato sto nisu dovoljno dobri. Tako je uvek sa potencinalima, dovedes nekog ako ne valja menjas. Koliko samo takvih igraca je proslo kod Fergija od Davida beliona preko tog Zahe, Bebea, Klebersona itd. Sta sad dali smo pare za Marsijala i on sad mora da usoe, pustis ga sezonu, dve nece da igra hoce da se mlati sa sponzorusama prodas ga i dovedes drugog. Trebao je da bude prodat letos i da se dovede Mbape npr. Imali smo i ranije promasaja npr bacene pare na Verona jbg ne moze svako a ne sad samo kod Murinja i Van Gala ne valjaju. Napravis kicmu tima ostale stalno menjas.
          Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 14:19.

          Comment


          • Zato što nisu bili dovoljno dobri kao ni De Brujne.

            Ali jedna je istina, nikada nije trebao doći u ManUtd. On je menadžer čelziua. Bio i ostaće zauvek. Murinjo-Čelzi
            Last edited by Cassius Clay; 22-08-18, 14:05.

            Comment


            • Evo Felipe Luis bi na godinu dana završio posao.

              Comment


              • Ma nema potrebe da se vise raspravlja, politika kluba odnosno uprava a mozda i vlasnici treba da se promene inace sve isto ce biti. Njihov plan je vrv da menjaju tako menadzere sve dok ne nadju novog Fergija koji ce i sa manjim ulaganjima moci da izvuku iz igraca vise nego sto realno mogu nego kod bilo kog drugog trenera i uz to da se uzimaju trofeji a takvih je veoma malo ako uopste i ima na trzistu danas. Ko zna kada ce to biti, realnije je da ode uprava i Glejzeri pre nego se nadje neki takav.
                Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 14:36.

                Comment


                • Manchester United

                  Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Sta ima veze period kad tim stalno treba da se osvezava. Da smo uzeli Mbapea npr i kazes imamo neki tim i sad nadalje odrzavas sa po nekim transferom, ponekog ubacis iz akademije i milina. Ferguson je to radio godinama a obarani su rekordi za kljucne igrace tipa Ferdinand, Runi, Ronalda pokupis ispred svih itd. Dobar tim se ne pravi preko noci vec najmanje 3 do 5 godina pa onda da se odrzava. Propustena je idealna situacija ovog roka. Sta kao im ne valja Murinjo. Pa dovedi jebenog Mbapeta ko god da dodje ima da mu bude dobar. I sta se desilo kad su preuzeli ameri, ispustis Modrica koga je Fergi hteo kao zamenu za Skolsa ali ne on je preskup i nedostupan jeftinije da se vrati Skols iz penzije, ne uspes da uzmes Lukasa Muru i takvi igraci odlaze u Real, Barsu, PSZ, Siti a mi stedimo. Jbg Fergi je mogao da izvuce nesto i ona finala sto smo igrali sa nikakvom igrom a tituli doneli Runi i RVP sa ostalim igracima na izdisaju.

                  Te sto si nabrojao ti koji ne igraju ne igraju zato sto nisu dovoljno dobri. Tako je uvek sa potencinalima, dovedes nekog ako ne valja menjas. Koliko samo takvih igraca je proslo kod Fergija od Davida beliona preko tog Zahe, Bebea, Klebersona itd. Sta sad dali smo pare za Marsijala i on sad mora da usoe, pustis ga sezonu, dve nece da igra hoce da se mlati sa sponzorusama prodas ga i dovedes drugog. Trebao je da bude prodat letos i da se dovede Mbape npr. Imali smo i ranije promasaja npr bacene pare na Verona jbg ne moze svako a ne sad samo kod Murinja i Van Gala ne valjaju. Napravis kicmu tima ostale stalno menjas.
                  Hahaha pa garantujem da bi se povela pobuna da je Modric dosao iz Totenhema u Utd. Bilo bi ko je on da zamijeni Skolsa? Dovodi Cavija, Cabija, Fabregasa itd itd.
                  Za tvoju informaciju, Fergi je i htio Modrica ali je on je htio u Real plus Totenhem tj Levy sa druge strane.
                  Utd je u dosta nepovoljnom polozaju sada mada i ranije ali ne u tolikoj mjeri kao sada jer od Engleza ne mogu da uzimaju,zatim ko bi otisao iz Barse/Reala i to da bi dosao u Utd, ovakav Utd a da je iole standardan u Barsi/Realu. Ne mere sine, ne mere. Nemoj se zaludjivati. Jedini koji je mogao i trebao doci je Bejl i to zato sto nije bio zadovoljan minutazom i mjestom u timu ali odose Ronaldo i Zidan i promijeni se situacija maximalno.

                  Lukas Moura je otvoreno rekao da ide u Psz jer ce imati mjesto startera tamo i bolju platu.
                  Bejl u Totenhem jer mu je trebalo prostora za napredak i da igra redovno a to u onom Utd nije mogao.

                  Aguera smo morali dovesti te 2011, to nam je zestok zajeb.

                  Znam ja sta ti pises ali nemoj mi samo da uprava nije davala pare. Davala je itekako a sad sto nama igraju ko kurac vecina igraca koje smo doveli zadnjih 5 godina jbg, to ima i do menadzera a ne samo do uprave.
                  Opet cu ti napisat, ljeta 2017 Portugalac je mogao da trazi koga je htio i da mu se 90% zelja ispune. Onda je dosao Alexis i nisu ljudi coravi da vide kako mu igraju oni sto je doveo.

                  Zato opet kazem, sut karta je morala posle Sevilje a ne novi ugovor i onda ga jos ne podrzis. Tu je Portugalac trebao da ih odjebe i kaze, alo ja sam taj i taj, osvojio to i to i neces se sa mnom zajebavat. Aj zdravo


                  A ovo oko potencijala i kupovine i prodaje je za dublju analizu.
                  Ne moze taj Zaha u KP da izgleda kao top 5 krila u PL ili da Depaj kida u Francuskoj a da kod nas nisu mogli da se sastave. Jedan, dva i nekako ali kad ti vec 5,10 igraca ne ispunjavaju potencijal onda je neki dublji problem koji mora da se rijesi.
                  Kod nas CR7/Mesi sa pocetka karijera ne ni uspjeli nego bi ih ispljuvali i prodali.

                  E da, opet moram napisat da nije ovo FM da dovodis ko ti padne na pamet. Ti to uopste ne mozes da skontas i samo ponavljas jedno te isto, Mbappe/Ronaldo, daj 300,500 miliona i dovedi. Sine, nesto ne moze da se dovede. Jel mogao ko od nas da uzme Runija, Skolsa, Gigsa, Vidica, Ferdinanda kad su bili u prajmu?
                  Jel moze neko da uzme Ramosa?
                  Mesija, Injestu, Cavija, Buskeca?
                  Riberi, Roben, Lewandovski, Miler?

                  Ne daju ih dok su u prajmu a nije da nismo probali makar Robena, Milera, Lewu, Ramosa.

                  Ajde reci mi kako dovesti Kejna ili Eriksena?
                  Salaha?
                  Kako Azara iz Celzija? Kako Aguera?

                  Od svih njih najpristupacniji bi trebalo biti ovi iz Totenhema ali koja je cijena i da li bi radije prodali Barsi/Realu ili nekom 3 nego nama pa makar i za 10-20 miliona manje?
                  Last edited by Miki28; 22-08-18, 15:52.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • To sto su odigrali ocajno tih par tekmi koje navodis ne moze do Murinja samo da bude. Sa ovakvom politikom i igracima potpisujem da ne moze niko bolje od njega i Van Gala sta su uradili sto se rezultata tice. Izadje Pogba i javno kaze stav mi nije bio dobar lose smo igrali, nisam dao sve od sebe kao i dobar deo ostalih igraca i vi ovde ponovo samo Murinja drvite npr. Pa sta on sad treba da udje i trci za njih?
                    Opasna sansa je propustena da se podigne tim na visi nivo, lagano da je prodat Mata, Jang, Dzons ili Roho a dovedn npr Mbape i jos neko u odbrani to bi vec bio ozbiljan tim. E to bi uradio klub kome su cilj trofeji.
                    Ja ne ocekujem od Murinja da izvisi ove sezone kao sto mnogi predvidjaju posle onakvog izdanja, vidjali smo takve partije i prosle sezone pa je bilo mnogo boljih. Ocekujem neku borbu za titulu i top 3. Kada se vrate igraci koji nedostaju a ovi sa SPa dignu fizicku spremu na visi nivo bolje ce to da izgleda svakako ali ovakav prelazni je smesan za ozbiljan tim. Svakako da vidimo sta ce biti pa ako izvisi da vidimo ko ce doci na klupu Junajteda sa ovakvom upravom, ko god da dodje bolje nece biti sve dok je ovako.
                    Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 15:52.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Ne treba da trci ali zato mora postaviti taktiku i izabrati tim koji nece ici na ruku protivniku. Jel ti to kontas?

                      Pa ljudi koji ga brane pricaju sami da je pogrijesio u izboru taktike i tima. Jel to Pogbim, Edov, moj, tvoj ili ciji je to posao?

                      I duduk bi vidio probleme protiv Lestera, na OT ih mozes maskirat ali na gostovanju nema trika pa to bio Siti ili Brajton.
                      Protiv fizicke jake ekipe ti izlazis sa sredinom terena Pereira/Fred/Pogba. Grof Bozovic bi skontao to i rekao svojim igracima kako i sta onda da igraju protiv takve sredine terena a jos u odbrani Bailly i Lindelof, Jang desno.
                      Mozda ti neces da vidis ali ima nas nekih koji prepoznamo nevolju?
                      Rodila se utakmica za zatvaranje prostora. Sprdnja kako smo izgledali, ko prvi put na terenu da su zajedno.

                      To je posao menadzera, niciji drugi i to je njegova krivica. On ima svoj posao da radi, nema najjaci tim ali itekako jak tim. Nek radi s tim sto ima, nek igra lici na nesto, nek se uspostavi neki sistem gdje se zna ko sta radi na terenu.

                      Manje komentarisanja desavanja u tudjem dvoristu, nek se pozabavi svojim jer problema mali milion. On prica u petak o dokimentarcu Sitija
                      Last edited by Miki28; 22-08-18, 16:00.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ja onde nisam video gresku u taktici vec u igracima koju su igrali na odredjenim pozicijama. Npr Pereira ne moze to da igra i to je do Murinja. To sto igra Jang, Mata nije do njega vec zbog transfera, povreda i nespremnosti pojedinih igraca jer nema sile Mata pre Lingarda da bi igrao. Sancez isto se povredio, Lukaku nedovoljno spreman, Pogba nemotivisan. Koja taktika protiv Brajtona, igraci to sami treba da dobiju na kvalitet. A ove koje je mrzelo da trci jbg sta da se radi. Formacija je bila 433 a taktika i plan nije bio da prepuste posed, da matori Marej trci vise od bilo koga i da ne mogu da iznesu loptu, da prave debilne greske u odbrani i gube lopte ko nenormalni na sredini. Vala bas treba specijalna taktika da dobijes Brajton. Trebali su da ih pojedu zeljom i nadtrce dosta bi bilo. I ovako su jedva dobili 3:2, samo da su nasi trcali kontra rez bi bio.
                        Jos da dodam da je plan bio da se drzi lopta a ne da se brane i igraju defanzivno zbog cega je i Pereira igrao na toj poziciji umesto npr Felainija ali kad te Brajton ubije zeljom i trcanjem dzaba sve taktike.
                        Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 16:13.

                        Comment


                        • Manchester United

                          Sve je super bilo u nedelju[emoji106] menadzer je bio sjajan
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ma ipak je on amater i ne zna. Igraci su dali sve od sebe, ubili protivnika trcanjem i nisu pravili greske ali jbg ta crna taktika.

                            Samo da nije problem gubitak hemije izmedju igraca i menadzera zbog tih eventualnih sukoba jer onda propade sezona ako je samo losa partija mozda i bude nesto od sezone.

                            I dalje ne verujem da neko moze stvarno da ubedi sebe da jedan Murinjo ne zna da spremi ekipu za jebeni Brajton.
                            Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 16:23.

                            Comment


                            • Igraci nemaju pojma, menadzer je dao sve od sebe. Sve super spremio. Izabrao prave igrace da igraju na pravim pozicijama i onda prave izmjene izvrsio ali igraci ga sabotirali[emoji106]
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Inace, sacuvaj hvalospjeve za ponedeljak vece. Tad ces imat priliku da ih upotrijebis jer ce Portugalac briljirati. U to sam ubijedjen jer cemo razbiti Totenhem
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X