Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Dobar je Lukaku kad imaš Azara i Mertensa i De Brujnea. Tad je vrh, ali sad... Dijegito može sam da izmisli gol.

    Koji to klub puca na titulu a dovodi Freda pored živog Tiaga, Kovačića, Naingolana?

    Čoveče Mančester Junajted si dovedi debelog Iguaina da se sa klupe šali sa pola lige.

    Ja sam očekviao ovakav vid bahaćenja kad ono, kontra sve.
    Ovo nije tačno. Pogledaj malo Lukakua pre Junajteda, u Evertonu, pa čak i WBA.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Manchester United

      Polako sa Fredom, to je odlican igrac.

      Sine, da je Tijago bio dostupan tu je Real i Barsa u prici a ne samo Utd.
      Kovacic je Modric, Kros sta? Jbt al smo ga ishajpovali ali zato Fred je uzas.

      Necemo vrijedjat Lukakua? Covjek se dokazao u PL, u 2 kluba i sad u 3 imao dobru prvi sezonu gdje ga 1 dio sezone menadzer nije znao iskoristi kako treba.

      Sta ce nam Iguain? Da se bahatimo na debelog i damo 40 miliona a imamo hitnija pitanja. To se dovodi kad imas jakih prvih 11 pa onda da duploras pozicije.
      Last edited by Miki28; 22-08-18, 13:34.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ma kako svi nedostupni a dovode ih Siti i PSZ kad hoce? Eto taj Tiago, za pravu ponudu bi dosao ali Vudvord ode i nudi 50 miliona. Ne kazem da ce Fred biti los ali Tiago je bolji. Vidis u njegovom mozgu bolje Fred za 50 nego Tiago za 100 npr. Jer iste pare moze od marketinga za obojicu da uzme. To je osnovni problem ko zna koje po redu im dovodi zelje i na kojim pozicijama.
        Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 13:38.

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          Evo Uros je napisao poentu. Ronalda sam bzv napisao jer bi ga ovaj sigurno doveo za dz i milion funti nedeljno da moze. Sad da li bas 350 vrv manje bi zavrsilo posao ali tako se radi ako hoces trofej i boris se za iste. A ne potrosis nista ako hoces pare.
          Obrazlozi ovaj post. Koga dovodimo za 350 miliona? Ronalda/Mbappea?

          Ja te pitam jel Ronaldo debil i neki nebitan igrac da ne vidi neke stvari sta je bolje za njega u ovom dijelu karijere?
          Mogli smo mu dat 50 miliona godisnje ali da li je njemu samo novac bitan ili juri jos nesto?

          Jel Mbappe nezadovoljan u PSZ-u? Uzeo sve tamo osim LS? Izeo sa Francuskom SP? Dao mu Psz novi, jaci ugovor, da mu novi broj. Real ga je isto trazio pa sto ga ne dovede?

          Nije ovo FM da puknes pare mada pukni tamo i za Mesija pa ces vidjet dal ces moci ugovor da mu ponudis
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ne brini se ti, sine, svi su dostupni za masu keša. Bahaćenje nego šta. Sa tim bahaćenjem bi na duge staze bio verovatno u nenormalnom plusu, jer bi i pored dobrog poslovanja imao i nenormalno dobre rezultate. A posao bez rezultata pitanje koliko će dugo ostati na ovom nivou, ali pametni su oni, kupe keš i kad dodje kraj prodaće dok ne padne cena još više.

            Ne morate se bahatiri, štekajte, nama ostalima bolje. Neka štekaju i neka raste profit, da pokupe i odu, posle neka vam je Bog u pomoć.

            A najjače mi je kada pitaju zašto bi otišli kada im donosi keš. Zato što neće da se bakću više i znaju da je prošla era Fergusona i dominacije. Oni su obrnuli igricu, premestiće kapital u druge branše.

            Comment


            • Manchester United

              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Ma kako svi nedostupni a dovode ih Siti i PSZ kad hoce? Eto taj Tiago, za pravu ponudu bi dosao ali Vudvord ode i nudi 50 miliona. Ne kazem da ce Fred biti los ali Tiago je bolji. Vidis u njegovom mozgu bolje Fred za 50 nego Tiago za 100 npr. To je osnovni problem ko zna koje po redu im dovodi zelje i na kojim pozicijama.
              Koga su to doveli Psz i Siti?
              Jesmo mi jurili Mbappe kad je bio u Monaku? Jel nas zanimao Nejmar?

              Za kojeg igraca smo mi i Siti se interesovali i jesu ga oni doveli ili mi?

              Bolje Kros za 100 miliona nego Tijago. Bolje Modric za 80 miliona nego Tijago i Fred. Moze li to da se dovede?
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ovo je baš FM, niko nije gadljiv na keš. Kad si bogat i kad imaš moraš i s vremena na vreme da pokažeš ko je gazda. Napraviš pizdariju u klubu i pokupiš im igrača. Videćemo sledeće leto koliko je Mbape zadovoljan kad stigne ponuda koja se ne odbija iz Madrids.

                Ta izreka ovo nije FM važi za Zvezdu koja ne može da plati milion obeštećenje. Za Utd ne bi trebala da važi, vidim da za City ne važi Gvardiola igra master ligu i dovodi koga hoće.

                Nije Gvardiola lud što ne traži Bejla i slično, zna on da posle dolazi veća odgovornost a da ne može isporučiti ušatog za 10 života. On igra na sigurnoz.
                Last edited by Cassius Clay; 22-08-18, 13:43.

                Comment


                • 350 je lupnuta cifra i nebitna, bitna je namera. Ma vazi Ronaldo u nijednim slucaju ne bi voleo da se vrati u Junajted, bas bi mu lose bilo. Moze ali za dz, a i on je nebitan da je za dz dao bi Vudvord ponudu bez obzira da li nam treba ili ne, ovako ne moze nikako. Kao sto sam pisao ocekivao sam Mbapea da zavrsi zato sam i mislio da je uzeo Freda za nesto manje nego nesto kvalitetnijeg i skupljeg igraca za tu poziciju. Kod nas rupa desno, Mbape razbio desno na SP, zar nije idealno bilo?
                  Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 13:48.

                  Comment


                  • Ma da, niko nije gadljiv na kes, eno videli smo kako je Barsa prosla kad su hteli Veratija da dovedu.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Bersa buši buši buši, ciganiše se, pravi atmosferu, jebe igrače u mozak. Od 5 igrača ako 1-2 pokupe i udju mu u glavu oni su završili posao. Tako to radi ozbiljna mašinerija. Ne, vi najbolje pošaljite igračina razglednicu na kojoj piše "ako ikada budete zainteresovani zovite nas, nećemo da vas ometamo".

                      Staviš pompezne naslove, preplatiš ih, napraviš rezultat, za 2 godine će svi trčati u United. Ovo je vreme preplaćivanja jer vi ne možete sad da jurite jer niste poželjna desrinacija zbog loših rezultata.

                      Preplatiš Tiaga, Bejla i Grizmana, Tobija pokupiš, dva solidna beka, to je to.
                      Last edited by Cassius Clay; 22-08-18, 13:47.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Koga su to doveli Psz i Siti?
                        Jesmo mi jurili Mbappe kad je bio u Monaku? Jel nas zanimao Nejmar?

                        Za kojeg igraca smo mi i Siti se interesovali i jesu ga oni doveli ili mi?

                        Bolje Kros za 100 miliona nego Tijago. Bolje Modric za 80 miliona nego Tijago i Fred. Moze li to da se dovede?
                        Pa pogledaj sta je dovodio Siti godinama unazad. Aguero nedostupan kao Grizman? De brujne, pogledaj koliko para na odbranu, Jaja ture tada, Silva, gomila igraca, sve duplirane pozicije. Eno PSZ zavrsi Nejmara, pre tiga nedostupnog Kavanija koji je izabrao PSZ pre Arsenala tada jer je bio nedostupan Arsenalu, posprdaju se za Pastorea, Di mariu, Drakslera i brdo drugih igraca. A evo nas ne zanimaju takvi niti jurimo, nismo zaibteresovani niti mozemo da dovedemo jer klub ne zaradjuje ne obara rekorde i nema para. A igracki smo pisle Mojesa bili u najgorem kanalu od top evropskih ekipa a kad saberes nista nismo potrosili vise para od bilo koje top ekipe. Real da hoce Mbapea on bi bio danas tamo uz novi rekord a kod nas bitno su ustekana 200 miliona za debilne Glejzere.
                        Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 13:49.

                        Comment


                        • Samo mi reci koji vremenski period uzimamo jer ovaj tvoj je izostavio Toresa, Azara, Lukas Mouru, Bejla itd itd. Dopuni to
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Samo mi reci koji vremenski period uzimamo jer ovaj tvoj je izostavio Toresa, Azara, Lukas Mouru, Bejla itd itd. Dopuni to
                            Koji hoces period. Siti dominira jer su ti igraci od tada. Kada je Aguero doveden? Dopunjuj do sutra sve su to igraci koji su otisli u druge klubove jer smo mi bili nezainteresovani i nisu nam bili dostupni. Jos kada je Lukas Mura odbio Fergusona i Junajted za PSZ od tada je taj problem i traje. Ranije je Junajted uzimao takve igrace i obarao rekorde. A za Arsenal i Vengera se pisalo da ih zamalo potpisao, za par miliona i Ronalda i Mesija i koga sve ne. Sada su nama nedostupni i zamalo dovrdeni.
                            Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 13:53.

                            Comment


                            • Ajde kad je Aguero doveden? Silva? Jaja Ture?
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Koji hoces period. Siti dominira jer su ti igraci od tada. Kada je Aguero doveden? Dopunjuj do sutra sve su to igraci koji su otisli u druge klubove jer smo mi bili nezainteresovani i nisu nam bili dostupni. Jos kada je Lukas Mura odbio Fergusona i Junajted za PSZ od tada je taj problem i traje. Ranije je Junajted uzimao takve igrace i obarao rekorde. A za Arsenal i Vengera se pisalo da ih zamalo potpisao, za par miliona i Ronalda i Mesija i koga sve ne. Sada su nama nedostupni i zamalo dovrdeni.
                                Kazem ti dopuni jer ti fale Tores, Aguero, Bejl i Azar od ovih jacih imena u PL.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X