Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Manchester United

    Који црни Белами $JS}|
    Србија , Београд , Црвена звезда

    Comment


    • Odg: Manchester United

      Makeda: "Runi je vulgaran jer je radničko dete"

      Makeda je i sam prošao put od siromašnog dečaka iz okoline Rima, do mladog bogataša u Junajtedu, a Vejna Runija obožava.





      Italijan obožava saigrača, kaže da je njegovo ponašanje odlika klase iz koje je potekao.

      "On mi je idol, mnogi kažu da mnogo psuje, ali je prava istina da dolazi iz radničke klase i da je vulgarnost posledica toga", kaže momak koga je Junajted preoteo Laciju.

      Sada se pominje da bi Makeda mogao na pozajmicu u bivši klub.

      "Nema šanse, u Lacio se ne vraćam", jasan je on, a poznato je prepucavanje njegovog menadžera i Klaudija Lotita.

      Međutim javio se Juventus.

      "Srećan sam u Junajtedu, međutim, kada pominjete tako veliki klub...", ostao je nedorečen "Kiko".
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Manchester United

        http://www.youtube.com/watch?v=wtL0zr4TOvE 7@$**
        THAT BOY NANI MAKES RONALDO LOOK SHIT!!!
        It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

        Comment


        • Odg: Manchester United

          Neće biti rasprodaje u Junajtedu

          Izvršni direktor Mančester Junajteda Dejvid Gil kaže da klub nije pod pritiskom da mora da proda igrače, uprkos gubitku od 83.6 miliona funti u poslednjih godinu dana.

          Bar po njegovim rečima, navijači Junajteda, već dovoljno kivni na vlasnika Malkolma Glejzera, nemaju nikakvog razloga za brigu:

          -Imamo novca u banci čak i za nove igrače, jedini problem je nastao u jednokratnim uplatama koje su povezane sa obveznicama. Mi nismo klub koji treba da prodaje, i imamo novca u banci i sa te strane ne postoji nikakav pritisak. Prema tome, nećemo prodati ni jednog glavnog igrača, bilo da je to Runi ili neko drugi", piše popularni sajt goal.com

          Gill je takođe rekao da menadžer Aleks Ferguson nije bio pod pritiskom da proda Kristijana Ronalda Realu, već da je to bila čisto poslovna odluka.

          -Niko u klubu nije želeo da ode Ronaldo, ali je ponuda bila previše dobra i on je izrazio želju da ode i mi smo napravili svetski rekord u transferu nekog igrača. Prosto, to je biznis", nastavlja Gil

          Na kraju, on je rekao da nema nikakvih šansi da klub sa Old Traforda pođe stopama Liverpula, niti finansijski, niti po učinku na terenu.
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • Odg: Manchester United

            Zahvaljujuci Karsonu,vodimo 1:0 $8#a
            sigpic

            Comment


            • Odg: Manchester United

              Runi zeli da napusti Old Traford !!! fghj48d


              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=466019
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Manchester United

                [quote author=bice link=topic=2668.msg181485#msg181485 date=1287392597]
                Runi zeli da napusti Old Traford !!! fghj48d


                http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=466019
                [/quote]
                Pa kako igra ove sezone,ako to ne promjeni,moze ici slobodno u Real ya 100m- #%d*
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Manchester United

                  Dobar je on.Ne dajte ga.Mozda za 100 miliona. @(*6sd$%
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Manchester United

                    I bolje da ode, u prvom planu je samo kada pravi gluposti, a fudbal kao da je zaboravio da igra #%d*

                    Comment


                    • Odg: Manchester United

                      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ster-City.html &*(@W6
                      e pa dragi Rooney ako predjes u city zelim ti da slomis nogu na prvi trening i zavrsis karijeru
                      It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

                      Comment


                      • Odg: Manchester United

                        Ma ovo su spekulacije,koje ce runija jos 1-2mjesec dana izbaciti iz ritma,osjetljiv je na medije. #%d*
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Manchester United

                          [quote author=manda link=topic=2668.msg181804#msg181804 date=1287490330]
                          Ma ovo su spekulacije,koje ce runija jos 1-2mjesec dana izbaciti iz ritma,osjetljiv je na medije. #%d*
                          [/quote]
                          iz iskustva znam da kad Fergi drzi nekog na klupu i izmislja mu nepostojece povrede to je gotova stvar
                          It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

                          Comment


                          • Odg: Manchester United

                            Fergi je potvrdio na danasnjoj konferenciji da Rooney napusta United #%d* #%d* #%d*
                            It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

                            Comment


                            • Odg: Manchester United

                              Gde li će da ode (%fsd%&j
                              Ja mislim kod Murinja &+I}\
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Manchester United

                                [quote author=manda link=topic=2668.msg181804#msg181804 date=1287490330]
                                Ma ovo su spekulacije,koje ce runija jos 1-2mjesec dana izbaciti iz ritma,osjetljiv je na medije. #%d*
                                [/quote]

                                Sam je kriv,umesto da se posvetio klubu i porodici,on placa drolje...

                                Comment

                                Working...
                                X