Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikisavic89 View Post
    Za sve su Ameri krivi eno i Arsenal cede godinama. Kad su imali Sanceza i Ozila kao nisu mogli i napadaca da dovedu da se bore za titulu? Sta sad i Venger amater pa ne zna da Ziru nije nivo za sampionski tim. Isto. Jednostavno im se jebe da dovedu jos jednog igraca i da daju 50,60,70 miliona kada ce ovako biti u top 4 i zgrnuti pare. Ovamo medijima sprdaju navijace kao 2 vlasnika jedan skrt ne daje pare a drugi bi dao svaki dinar al steta jer se pita ovaj drugi (good cop/bad cop) te neke pare u banci samo sto se ne kupi neko za 100m. Prelazni rokovi u plusu, sad ako ne izbore par godina i top 4, prodaju klub i cash out. Evo kod nas prelazni rok zgrnute pare a oboren rekord zarade. Lisice vec pocele da traze 'sportskog direktora' marionetu koji ce na kraju da bude zrtveni jarac. Prvo su lagano iskoristili Mojesa, posle Van Gal, evo spremaju Murinja, sledece sezone ce biti taj sportski direktor, recice Vudi on nije doveo dobre igrace, otkaz i dovede drugog. A navijaci ce da se prepucavaju za sve i svasta. Uradice to i Arapi u Sitiju vrv sad moraju da imaju rezultate da naprave neko ime pa posle da izmuzu. Treba neko fudbalsko ime u klubu da podigne glas i navijace i najure to iz kluba. Lepo su krenuli oni protesti ali jbg Fergi je uzeo one titule bez pojacanja a sada ce godinama da se placa cena neulaganja. Jeste potrosili oni neke pare ali obzirom koje su cene i sta je zaradjeno i sta treba da se dovodi malo je to i realno mora vise.
    Originally posted by Vladan View Post
    I ako se ne slazem oko Megvajera ono sto pricam ovdje mjesecima, sto mu je produzio jebeni ugovor ako nece da ga prati i podrzi. Vudvord je idiot.

    Ono sto je jasno ovog ljeta, Murinju je mnogo vise stalo nego Vudvordu i Glejzerima, a to nikako nije dobro.
    Ova kuknjava o Amerima koji su došli u Junajted "samo da zgrnu pare" i poređenje sa Amerima iz Arsenala je neosnovana i najblaže rečeno smešna. Kao njima nije stalo do trofeja i uspeha kluba, samo 2014. su dali preko 240 miliona na pojačanja još tada kada su cene fudbalerima na tržištu bile mnogo niže nego danas, 2015. godine 150 miliona, od 2016. do danas preko 400 miliona, doveli su vam Gala i po mnogima najboljeg menadžera Murinja, sad se priča o Zidanu, šta bi vi više od Amera? Murinju stalo više od Amera? To je samo takav privid. Kao što svako od nas ima nekog iz susedstva koji nam se predstavlja kao ok i cool lik i o kome imate lepo mišljenje dok ga slušate a ovamo ga njegovi članovi porodice "pljuju" jer oni od vas najbolje znaju kakav je on. Tako je i sa Murinjom, i naravno da mu je stalo da radi i dalje u Junajtedu jer zna da posle ove avanture može jedino da se vrati tamo gde mu je i mesto, u Portugal, ali džaba što mu je stalo kad je nesposoban.
    Last edited by Bitlđus; 22-08-18, 09:12.

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • To je to[emoji23][emoji23][emoji23]
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Murinjo se pretvorio u Vengera? Zašto strepi od sebe na prvoj slici?
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Bitlđus View Post
            Ova kuknjava o Amerima koji su došli u Junajted "samo da zgrnu pare" i poređenje sa Amerima iz Arsenala je neosnovana i najblaže rečeno smešna. Kao njima nije stalo do trofeja i uspeha kluba, samo 2014. su dali preko 240 miliona na pojačanja još tada kada su cene fudbalerima na tržištu bile mnogo niže nego danas, 2015. godine 150 miliona, od 2016. do danas preko 400 miliona, doveli su vam Gala i po mnogima najboljeg menadžera Murinja, sad se priča o Zidanu, šta bi vi više od Amera? Murinju stalo više od Amera? To je samo takav privid. Kao što svako od nas ima nekog iz susedstva koji nam se predstavlja kao ok i cool lik i o kome imate lepo mišljenje dok ga slušate a ovamo ga njegovi članovi porodice "pljuju" jer oni od vas najbolje znaju kakav je on. Tako je i sa Murinjom, i naravno da mu je stalo da radi i dalje u Junajtedu jer zna da posle ove avanture može jedino da se vrati tamo gde mu je i mesto, u Portugal, ali džaba što mu je stalo kad je nesposoban.
            Ne interesuju ih trofeji vec samo pare i to je cinjenica. Trofeji ih mozda zainteresuju tek kada drasticno padne zarada nakon perioda bez trofeja. Sve to sto si napisao sto su ulozili je nista. Poslednjih nekoliko Fergijevih sezona ulaganja nista, sad svaki drugi prelazni prazan. Kao sto sam napisao uloze samo kada se izvisi za top 4. Sam izracunaj zaradu kluba i koji je to procenat potrosen na transfere. Jeste neko ce reci klub duguje ali duguje zbog amera koji su uzeli taj kredit zbog cega su i prvenstveno bili protesti kad su preuzeli klub. U kakvom je stanju bio igracki kadar posle Mojesove sezone to je malo para. Drugo nisu to samo potrosene pare nego ima tu sto je vraceno od prodaje. Naravno nisu oni glupi i retardirani vec ozbiljni igraci i manupulatori i evo kako igraju igru. Neka samo nastavite da serete po menadzerima i kako su to amateri, doci ce drugi pa ce biti isto. Ne znam samo odakle ideja da mi sad ovde branimo Murinja ili Van Gala, briga mene za obojicu, kako su dosli tako ce otici ali ce problemi ostati isti sto ce skapirati i drugi menadzeri ako vec nisu i doci ce se u situaciju da ozbiljan menadzer ili igrac nece u Junajted. Svakako neka rade sta hoce dok se tamo ne pobuni baza koja moze nesto da promeni, ja samo necu da se nerviram zbog debila. Za ovakav krs prelazni rok ne postoji objasnjenje. Ako nece da podrze Murinja, zasto mu je dat novi ugovor? Zasto ga ne ispostovati sad? Jer ih zabole ako se propusti LS nebitno leci ce pare od adidasa pa ce sledece leto da se pojaca malo. Da se prodao jedan stoper, Jang, Mata uz Blinda i eventualno Darmjana svi za po 20 milke eto ih 100, da dodaju jos 100 eto 200 lagano da se ne oseti. Ali sto da daju jos 100 kad mogu da izmuzu. Na kraju jedan je problem, ko je Ed Vudvard u svetu fudbala da kaze Murinju(ili bilo kome drugom) dobar ti je tim za titulu to ti je, radi s tim sto imas.

            Edit: evo Vudvordove vesti preplavile internet kako je Murinjo problem i kako mu veruju da ce on da resi. Murinjo jeste problem jer nije glup i skapirao je o cemu se radi zato i nece da se bakce s njima. Mislim da ce pokusati da napravi nesto s ovim timom ako uspe uspe ako ne otici ce i to je to. A ovde ce onda neki da likuju kao posle Van Gala i da se pise kako su to neznalice i tako za nekog sledeceg vrv ce i Anceloti da omatori i zaboravi fudbal bas u Junajtedu ili Konte, dok Zidan jednostavno ne bi imao igrace. Onaj Gvardiola nimalo nije glup sto je zaobisao Junajted i otisao u Siti jer mu je transfere obecao Ciki. Murinjo je s druge strane radio u engleskoj i uzeo Junajted iz sportskih razloga, eto sam je kriv sada neka trpi da se sere po njemu jer je amerima ucinio ogromnu uslugu sa ovim rezultatima realno iznad proseka za ovaj tim.
            Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 10:43.

            Comment


            • Ova rasprava ne bi postojala da je Gvardiola trener Mančester junajteda. Uzeo bi titulu bez problema i izvukao bi duplo više iz trenutnog kadra.
              Murinjo je vrhunski takmičar, ali ga ja Gvardiola prešišao i nema trika da se to preokrene.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Uzeo bi djoku bez transfera. Eno prve sezone kako je igrao i gde je bio taj Siti a to je bio sampionski tim kada je preuzeo. Da nije posle doveo to sto jeste uzeo bi djoku jer kod Vudvarda nema bacanja para, znas kada bi ovde Vudvord dao 200 miliona na 'anonimuse' (marketinski neisplative) igrace iz odbrane? Nikad. Ali eto realan svet je jedno a drugo je da se posmatra kao FM.

                Comment


                • Al si se raspisao i u 100 recenica pricas istu pricu.

                  Mogu i ja tako. Niko nije kriv za izdanja protiv Sevilje, Barnlija kuci, Brajtona sada do Portugalca.

                  Izaci sa Lukakuom i Ibrahimovicem je sprdnja protiv PL ekipe, razbili su nas u 1 pol i uvalili 2 komada.

                  Sevilju znamo svi.

                  Onda protiv Brajtona im otvoris prostor koji je i protiv Lestera bio vidljiv ali OT pa se moze tako igrati ali na gostovanju, ne bas. Sam je dozvao te probleme jer samo slijepac ne vidi da Pereira/Fred/Pogba fizicki nije sposobna da odgovori ekipama koje su cvrste poput Brajtona. Jos imaju stamenog napadaca a u ekipi ne igra jedini stoper koji je sposoban da izadje sa takvim tipom napadaca.
                  Rodila se utakmica za cvrscu formaciju, 3-5-2 idealno.

                  Nemoj mi tu demagogiju prodavat, uprava kriva a ostali nevinascad. Menadzeri su isto krivi koliko i uprava a i igraci koji ne isporucuju. Svi imaju svoj udio u problemima.

                  Uprava ne ide nidje, Utd vrijedi 4 milijarde, donosi ogromne pare i koliko god se mi bunili, dubili na glavu oni se nece odreci neceg sto donosi ogromne pare.

                  Igrace ne mozemo zamijeniti tj ne sve tako da menadzer odgovara za rad ekipe a igra i rezultati ne zadovoljavaju. To je cinjenica.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Murinjo se pretvorio u Vengera? Zašto strepi od sebe na prvoj slici?
                    Aluzija na sliku Dorijana Greja, zato strepi na prvoj slici jer misli da je ostario na portretu
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Manchester United

                      Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Ova rasprava ne bi postojala da je Gvardiola trener Mančester junajteda. Uzeo bi titulu bez problema i izvukao bi duplo više iz trenutnog kadra.
                      Murinjo je vrhunski takmičar, ali ga ja Gvardiola prešišao i nema trika da se to preokrene.
                      Naravno. Ono sto ne valja bi sutnuo a doveo ono sto mu treba.

                      Nije on Wenger, covjek bi svoje izgurao a ako ipak ne bi uspio aj zdravo.
                      Za razliku od ovog koji je dosao kao takav a pretvorio se u Wengera.

                      Cise bih ga postovao da je rekao jebi se Ede, odoh ja pa nadji nekog drugog da zajebavas. Nezamislivo mi da dozvoli da ga jebava Ed, debeli, Pogba i ostala kompanija. Za dosta toga je i on sam kriv ali bar sam mislio da ima obraza
                      Last edited by Miki28; 22-08-18, 10:57.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ja pisem isto a vi ovde sto godinama pisete i serete kako su Van Gal i Murinjo neznalice te je Smoling krivac za sve ne pisete isto? Zgadili ste temu ljudima niko vise nista ne pise, otislo brdo ljudi sa foruma zbog takvih pljuvacina i prostackih postova. Ja to sto sam napisao napisao sam i zavrsavam sa time. Ko hoce naka procita i neka razmisli da li je realno i neka skapira da ne gubi zivce za dzabe. Jedno je sta bavijaci hoce pa razmatraju sbbkbb da je drugi menadzer ili igraci ali ono sto se desava je jedno i to je. Sve to mozda i bude netacno ne kazem da sam ja sad njih provalio ili ne znam sta, samo neko razmisljanje jer ne volim da budem ovca i da se neko sprda s mojim zivcima dzaba. Te utakmice sto nabrajas su sprdnja, kako se onda izdominiraju derbiji ako Murinjo ne zna nista npr. Problema ima svakako koji su i sta su videcemo. Toliko od mene nastavite da zagadjujete temu.

                        Evo veoma pametno rezonovanje, Gvardiola bi jelte sutnuo i doveo svesto mu treba a Murinjo se pretvara u Vengera koga su isti ti ameri izmajmunisali samo sto je covek voleo Arsenal pa radio s time sto ima i sad je i on neznalica jer ne zna izgleda da Ziru nije Anri. Lepo.

                        Jedno pitanje za razmisljanje za kraj. Da li stvarno ovde neko misli da bi Ed Vudvord doveo Gvardioli 2 beka u istom roku za 110 miliona? Ja znam da takav scenario ovde ne bi videli.
                        Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 11:14.

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          Uzeo bi djoku bez transfera. Eno prve sezone kako je igrao i gde je bio taj Siti a to je bio sampionski tim kada je preuzeo. Da nije posle doveo to sto jeste uzeo bi djoku jer kod Vudvarda nema bacanja para, znas kada bi ovde Vudvord dao 200 miliona na 'anonimuse' (marketinski neisplative) igrace iz odbrane? Nikad. Ali eto realan svet je jedno a drugo je da se posmatra kao FM.
                          Vidiš, sam sebe diskvalifikuješ ovakvim izjavama. Zar Vudford nije već dovoljno miliona dao za Murinjove anonimuse iz odbrane, Bajija i Lindelofa? To su Murinjovi izbori. To o čemu ti pišeš ima smisla ali to nije ta kvaka jer uprava je nakon 4 godine ulaganja u igrački kadar konačno rekla STOP. Ili smatraš da su trebali da ispune još neku Murinjovu želju tipa SMS, Vrsaljko i td. i tako u nedogled sa anonimusima. Sa druge strane svaka čast Pepu na njegovoj transfer politici i uopšte nije ni čudo što mu je uprava i ovog leta iskazala poverenje.

                          Comment


                          • Taj Baji i Lindelof tek treba da odigraju nesto. Odakle vi znate da su to bile prve stoperske zelje. Sta ako Vudvord kaze za Pogbu mogu da dam 100 miliona za stopere max 40 pa biraj sta ima za te pare. Ja lepo slusam sta ljudi pricaju. Izadje Murinjo i na fini nacin pecne Eda i kaze ja ovde sam vise trener nego menadzer sto pametnom coveku treba da bude jasno o cemu se radi. Al ne, to su samo opravdanja koja Mirinjo jelte izmislja samo ne znam zasto jer on nema sta da dokazuje, para je zaradio imace za hleba.
                            Evo kako razmislja Ed: Murinjo sa ovim timom bio drugi, jebes me ako sad ne bude bar u top 4, dosta je. Dovescu jednog igraca da ima da se pise nesto u vestima pre svetskog jer toliko me ionako kosta takav marketing, posle prodam jednog potrosim 30 miliona za rok sto je sica sto sam uzeo iz LS jer te pare ionako ne racunam za ozbiljno itd...
                            Toliko od mene na ovu temu ne zelim vise da se raspravljam i mlatim praznu slamu. Samo nastavite sa tim sbbkbb sve do sledeceg menadzera i onda ponovo.
                            Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 11:27.

                            Comment


                            • Manchester United

                              Sta da ti kazem na ovo oko Pepa? Portugalac je imao bolju 1 sezonu i na krilima te sezone doveo Matica, Lukakua, Lindelofa. Nemoj mi pricu da nije dobio podrsku.
                              Stoperi u to vrijeme su kostali 30,40,50 miliona a Lindelof je doveden za koliko?
                              Pep je pokazao da mu se moze vjerovat i posle onakve prosle sezone mogao je trazit Mesija. Samo sto Pep je od prve sezone koja je bila losa za njegove standarde udario pecat, uspostavio sistem i onda u 2 sezoni dosli rezultati dok mi ni u 3 sezoni ne znamo ko pije ko placa na terenu. Sramna igra.

                              Pricas o smijesnim porazima? Ocemo onda koliko smo nemocni bili protiv Celzija? Protiv Totenhema? Kako nas je Siti razbio u 1 pol gdje je trebali biti 5-6 komada u mrezi DDG?
                              Tebi su smijesni porazi protiv Hadersfilda, Brajtona, Watfroda, Njukastla, remiji sa takvim ekipama u eri gdje se mali moraju dobijati i onaj ko najamanje kiksa tu osvaja titule. Tebi je to smijesno.


                              Al ga ti obrces i prevrces kako tebi odgovara ali jedno ostaje kroz svaki post, Portgualac je svetac.

                              Ovo oko foruma i kako niko ne pise, mislim sta reci? Ti ne dolazis pa onda prosipas te nebuloze da niko ne pise vise.

                              Vazi, do sledeceg pisanja.
                              Last edited by Miki28; 22-08-18, 11:43.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Mene je Bailly totalno razočarao protiv Brightona. Odavno nisam video igrača sa manje samopouzdanja. A još igra na megabitnom mestu u srcu odbrane gde dominiraju igrači čelične volje tipa Rio i Nemanja.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X