Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bi lepog fudbala malo, svakako titulu necemo vidjeti

    A i kako pisem, kao da ne moze da se igra lepo i da se osvoji nesto, samo bunker osvaja

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Zidan otisao iz mnogo sredjenijeg kluba jer su mu se mijesali u posao, koliko god ti zelio da je tako, ovo nije Murinjova krivica samo, vec sto u bordu imamo deset Glejzera i sto je covjek van fudbala glavni za fudbal. Tako da, dok oni ne odu ili im se svede moc o fudbalskim odlucivanjima na minimum cirkus ce biti tu. Zoze jos i nekako pruza otpor, neki drugi ce glumiti Vengera i svi ce biti zadovoljni, cak i neki navijaci nazalost.

      Pogba je tu zbog Murinja, simple as that. Pogbu Murinjo brani od kad ga je doveo, Martijal je vec druga prica, ali on ne zasluzuje nista sem kritiku i da leti iz kluba.
      sigpic

      Comment


      • Inace pominje se zestoko da ce nam Kampos biti DoF, Kampos i Murinjo su u strasnim odnosima, to bi bio pun pogodak vjerujem. Em covjek dovodi vrhunske igrace, em bi slusao menadzera.
        sigpic

        Comment


        • Zato ce i da dodje DoF.

          A cirkus je najvise nazalost zbog Murinja jer on to nosi sa aobom
          sigpic

          Comment


          • Verujem da kad ode Murinjo i kad dodje drugi trener, pa mu se dovode neki igraci, da ce ici prica da su bojkotovali Murinja xD

            Jeste, slazem se da mu nisu doveli desnog krila ove sezone, ali on kad je u klubu ima 9 igraca ako se ne varam, samo jos levog beka i desnog krila mu nisu doveli, tako da...

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Moze Zidan iako je tanji menadzer od Portugalca ali bi klub mnogo zdravije funkcionisao sa njim na celu...

              Ne bi se igrao nesto posebno atraktivan fudbal ali za ovaj sadasnji to bi svakako bio svemirski fudbal
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Zidan?

                A ko bi mu bili bekovi?

                Ko bi organizovao igru njemu?

                Comment


                • Nema šanse Zidan, čeka se Alegri da se ispali, pa dolazi Zidan u Juventus i verovatno kupi Marsela u paketu, dogodine.

                  Comment


                  • Pa valjda bi doveo neke igrace po svojoj zelji, sta mislis?
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ako bi sad preuzeo klub, ništa do januara. A rezultati mu se gledaju.

                      A pitanje i tad. Vudvord se tu pita.

                      Comment


                      • Lindelof, Baji, Dalot, Fred, Matic, Pogba, Sanchez (Miki), Lukaku (Ibra,)

                        Skoro ceo tim, nisu ovo malo igraca

                        Ali ovo je rekonstrukcija tima, ne ono Van Galovo ukopavanje, ostavice Mou dobar sastav nasledniku

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Last edited by Ser Gagi; 14-08-18, 23:06.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Ako bi sad preuzeo klub, ništa do januara. A rezultati mu se gledaju.

                          A pitanje i tad. Vudvord se tu pita.
                          Ne bi sad preuzeo klub, nismo toliki cirkus da otpustamo menadzera na pocetku nove sezone bez razloga.
                          Ako zaredja lose rezultate pa tamo novembar, decembar onda ok.

                          Svakako da bi se Zidanu dalo vremena, do kraja sezone da vidi na koga moze da racuna, da uspostavi sistem i da dovede koga zeli a onda da se ocenjuje rad sledece sezone.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Dakle Murinjovi rezultati odlučuju.

                            Ako sada bude očaj, čekaće se januar da Zidan spašava.

                            Ako budu super, daće mu se otkaz bez obrazloženja da bi preuzeo Zidan.

                            Comment


                            • Nece davat otkaz Portugalcu ako rezultati budu dobri, bar ne ocekujem prije kraja marta, aprila kad bi mogli matematicki da obezbijedimo LS.

                              Ipak misljenja sam da ako Portugalac ostane do kraja sezone da ce sam da ode ukoliko ne dobije sportskog direktora i garancije za pojacanja. Ovakvo ljeto nema sanse da ce se ponoviti.
                              Ipak smatram da nije postao Wenger u fullu
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Zasto bi on zeleo da ostanu evo ne znam, oni sta igraju igraju do Septembar, uzimaju dpbre pare, njihove minute mogu da dobiju neki klinci

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X