Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SAF je cak i sa Bekamom cekao da se sve zavrsi, da se zavrsi njegova karijera kada je u biografiji napisao da ga je prodao zato sto ga je ponela slava i ta Viktorija Bekam prica.
    U jeku svih onih dogadjaja, nije komentarisao to, niti se pravdao sto ga je prodao, dopustio je da mnogi od nas osudjujemo njega za prodavanje Bekama.
    Cak je i hvalio Bekama dok je Bekam igrao u Realu.


    Jedino je osuo paljbu po Runiju u poslednjim nedeljama svoje poslednje sezone. Zato sto je znao sta dolazi i kako Runi moze da se ponese prema klubu.
    On nije stao na stranu jebenog Giggsa, kad je Giggs protestvovao sto je njega izbacio iz igre a ostavio Ronalda u mecu gde je Ronaldo bio sebican. Giggs nije krio sta misli svojim gestom, izlazeci iz igre.

    Comment


    • Malo se masi poenta, Murinjo radi u oba pravca i fali i kudi javno, ja nisam za to definitivno ali Pogba je poslednji covjek u ekipi koji treba da se ljuti na Murinja, on je taj koji je najvise profitirao od Murinja, kad je bio ocajan igrao je umejsto da je na klupi, kad su ga svi napadali branio ga je, evo neka Pogba pokaze i deset posto radne etike i truda koji ulaze Sancez na utakmice, nikad nije, nikad i nece. Na prste jedne ruke mozemo da izbrojimo utakmice dje je izgledalo kao da mu je stalo i kao da zivi za Junajted.

      Sjecam se ja odlicno situacije sa Bekamom i na sta je njegov fudbal licio, mozda ga SAF nije prozivao javno, mada drugaciji je internet tada bio i ako jeste mi to nismo mogli da vidimo kao danas, da ne pricam da su glavnu rijeci vodili stampani mediji, a kako i sta se tu prevodilo je tek ptianje, medjutim svi smo znali da im je odnos apsolutno unisten i bilo je jasno da je Bekam bivsi igrac Mancester Junajteda. Sve nas veze ta utakmica protiv Reala kad je usao, ali on je te sezone bio ocajan i to nije bilo zbog SAFa, zbog fubala koji smo igrali, zbog radne etike, e da Pogba ima i dio njegove radne etike pa svaka cast, vec zbog toga sto je previse utripovao, Pogba je siguran sam utripovao od pocetka svoje karijere, bez razloga uglavnom. On je fantastican talenat, mnogo veci od tog istog bekama npr, mnogo vise fudbala zna, ali u glavi nema vise od 15 godina garant. Do skoro je bio najskuplji igrac svih vremena, ima malo manju platu od Sanceza, je li svojim igrama opravdao sto je Junajted u njega ulozio preko 200 miliona funti? Je li posteno da po drugi put ovako vraca klubu?

      Dakle poslednji je koji smije da se ljuti na Murinja, jos je dobio traku, ta traka nosi i odredjenu dgovornost, a on isti dan dodje i ponasa se kao razmazeno deriste, umejsto da smiri strasti, rasplamsa ih. To niko ne moze da odbrani.

      Ipak Murinjo treba da batali da javno komentarise igrace, jer su im danas osjecanja tako tanana da im se smijes nista reci. Neka ih urnise u svlacionici, na treningu, neka ih posalje na klupu ali neka ih ne komentarise javno. Ipak nije davno bilo kad igraci nisu bili ovakve picke. Ali sve i da im rijec ne kaze javno, vec samo u svlacionici opet bi se oni ljutili, opet bi leakovali medijima, opet bi svi znali da su nezadovoljni. Najbolje da im nista ne govori.
      sigpic

      Comment


      • Razmažene i umišljene zvijezde i fudbaleri. Vujošević davi Bogdanovića na terenu, Obradović stalno napušava svoje igrače, tjera Bjelicu u svlačionicu u sred utakmice, šta bi naš Pogbica uradio u toj situaciji

        Comment


        • Tako je kako, promenilo se, milenijalci fudbaleri itd...
          I SAF je u poslednjih 7,8 sezona to promenio, priznao da je revidirao svoj nacin ophodjenja sa igracima, da su sad osetljiviji.

          Mislim, mozemo da pricamo koliko hocemo da su moderni fudbaleri picke i slabici. U to vreme nije bilo tvitera i socijalnih mreza. Vidis sta ljudi misle o tebi na stadionu, da li ti zvizde ili ne, eventualno po gradu kad ti neko odbaci, u svakom slucaju si mogao u velikoj meri da se izolujes od toga, danas je tesko.
          Imaju oni internet. Zamisli da kako god da upalis internet, vidis neostvarene jeftine nikove na netu kako te prozivaju na osnovu pausalnih informacija, kako prave niske sale/posalice. Razni podrugljivi meme-ovi i montirani gifovi postanu viral stvar od kojih ne mozes da pobegnes.

          Kazem, nije lako pobeci od toga. I igraci iz prethodnih dekada bi bili optereceni vise time, jer bi im bilo vise ispred nosa.
          Sportista u svom zivotu do 40. godine ne stigne da procita dovoljno kvalitetnih misljenja, tekstova, knjiga, da odgleda filmove koji ti sire zivotnu percepciju.
          Dan traje 24h a on dobar deo tog vremena provede u treningu, zagrevanju za trening i oporavku od treninga.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Razmažene i umišljene zvijezde i fudbaleri. Vujošević davi Bogdanovića na terenu, Obradović stalno napušava svoje igrače, tjera Bjelicu u svlačionicu u sred utakmice, šta bi naš Pogbica uradio u toj situaciji
            Da ga otera u picku materinu, kao sto je trebalo da uradi i Bogdanovic. Nemojte sad da mi odvodite sve u neku drugu, jos bolesniju vujosevicevsku krajnost.
            Niko nije duzan da njegova porodica gleda kako te neko u sred hale, u sred TV prenosa, hvata za gusu, koristeci nekakav formalan autoritet za to, a sve to samo zbog sportskog nadmetanja.

            Comment


            • Bas je tesko izbeci Zozeovo pljuvanje u medijima. Zamisli, moras da pruzis svoj maksimum na treningu i na utakmici. Skroz neracionalan zahtev.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Da ga otera u picku materinu, kao sto je trebalo da uradi i Bogdanovic. Nemojte sad da mi odvodite sve u neku drugu, jos bolesniju vujosevicevsku krajnost.
                Niko nije duzan da njegova porodica gleda kako te neko hvata za gusu, koristeci nekakav formalan autoritet za to, a sve to samo zbog sportskog nadmetanja.
                Ok, a Bjelica isto Obradoviću? Gdje su kasnije završili njih dvojica i kome najviše da zahvale što su se obezbijedili?

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ok, a Bjelica isto Obradoviću? Gdje su kasnije završili njih dvojica i kome najviše da zahvale što su se obezbijedili?
                  Nemoj da stavljas u istu recenicu vatanje za gusu i teranje u svlacionicu. Ogromna razlika i bez te cinjenice da je Bogdan u tom momentu bio mlad igrac a Bjelica nije.
                  Ali ja ni o tom Obradovicu nemam ni malo lepo misljenje. Najuspesniji trener, fakat, ali u drugorazrednom kosarkaskom okviru.
                  Ono sto je Obradovic uradio posle onog fejla u Beogradu, ona konferencija je jedno od najvecih dna nekog sportskog trenera.

                  Nije imao muda da sankcionise neke igrace, nadao se trofeju pa da to nece da bude bitno, i onda kad se zavrsilo sve je iskoristio priliku da on sedi na konferencijama, a ne igraci, da opere sebe i da pljune po igracima.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Bas je tesko izbeci Zozeovo pljuvanje u medijima. Zamisli, moras da pruzis svoj maksimum na treningu i na utakmici. Skroz neracionalan zahtev.
                    Sva sreca pa je on prvi da se uvredi kad njega neko prozove, vodi ratove zbog izjava starih 2 godine.
                    Bas bih voleo da vidim kako bi on reagovao da njegovo vodjenje tima dovede u pitanje neki njegov igrac.
                    Uopste nije sitna stvar.
                    To se tako ne radi. Autoritet se tako ne zloupotrebljava, i tako formalni autoritet prestaje da bude neformalni autoritet, vec ostaje samo na formalnom autoritetu, koji kurcu vredi u man managementu.

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Nemoj da stavljas u istu recenicu vatanje za gusu i teranje u svlacionicu. Ogromna razlika i bez te cinjenice da je Bogdan u tom momentu bio mlad igrac a Bjelica nije.
                      Ali ja ni o tom Obradovicu nemam ni malo lepo misljenje. Najuspesniji trener, fakat, ali u drugorazrednom kosarkaskom okviru.
                      Ono sto je Obradovic uradio posle onog fejla u Beogradu, ona konferencija je jedno od najvecih dna nekog sportskog trenera.

                      Nije imao muda da sankcionise neke igrace, nadao se trofeju pa da to nece da bude bitno, i onda kad se zavrsilo sve je iskoristio priliku da on sedi na konferencijama, a ne igraci, da opere sebe i da pljune po igracima.
                      Stavljam u poređenje prozivanja Pogbe, što i nije za istu rečenicu jer su ove situacije mnogo gore, pri tome su svi napredovali Taj Obradović je u prvoj trenerskoj sezoni otjerao Đorđevića u svlačionicu, a igrali su zajedno, družili se, ko je to Pogba da mu ne smiješ reći ništa? Razmaženi twitter i instagram fudbaleri.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Stavljam u poređenje prozivanja Pogbe, što i nije za istu rečenicu jer su ove situacije mnogo gore, pri tome su svi napredovali Taj Obradović je u prvoj trenerskoj sezoni otjerao Đorđevića u svlačionicu, a igrali su zajedno, družili se, ko je to Pogba da mu ne smiješ reći ništa? Razmaženi twitter i instagram fudbaleri.
                        Idemo offtopic, ali ne mogu da se porede stvari. Obradovic je dobio sta je zasluzio kad je pokusavao da blati Stojakovica izjavama, kad je glumio neku destuktivnu nefleksibilnost. Cuj, odreko se on drugog/treceg strelca NBA lige zato sto ima ugovorne obaveze da se pojavi na nekom kampu, pa ce zbog toga da zaksni koji dan an pripremama. Usput suptilno isticati kako je Stojakovic beskicmenjak.
                        Lako je tudjim kurcem koprive mlatiti, taj Stojakovic je krv propisao da bi igrao u tom NBA-u, zaradio je taj ugovor posteno i imao obavezu da ispostuje taj ugovor.
                        On sam kao kandidat za MVP-a NBA-a je bio veci i bolji prezenter nego nasa evropska zlata u kosarci, koje prate trecerazredni americki novinari.
                        Dok je on dobijao platu kao selektor, taj Stojakovic je volonterski trebalo kao da odjebe NBA tim, nesto za sta se borio ceo zivot, zbog 2,3 dana priprema...

                        Nisu treneri uvek u pravu. Niti je beskompromisnost uvek principijalna stvar karaktera, ponekad je to i destruktivna nefleksibilnost koja ima veze sa sujetom i sa suludim principima.

                        Comment


                        • Daj prodajte Pogbu u Juventus. I onako je nezahvalan, zmija, klinac, neodgovoran, instagramusa, ne postuje klub, trenera... Koji ce vam. Zamisli da vam takav igrac igra i pride vodi jednu od glavnih uloga u igri... Ma fuj.
                          Jedno 100-120 miliona i svi srecni?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pa da slusamo Murinja kako nema dovoljno dobre igrace, i kako drugi dovode najbolje igrace i trose pare?
                            Thanks, but no thanks...


                            Koliko je Pogba zasluzio da mu se titraju jajca, toliko je i Murinjo zasluzio da mu se bezrezervno veruje.

                            Comment


                            • Murinjo ima tu rdjavu naviku da potcenjuje svoje igrace i vredja im inteligenciju.
                              Izjavljuje nesto sto suptilno proziva igraca, ostavlja prostora da se kroz redove shvati da je zeleo da kritikuje i napadne igraca.
                              To mnogo nervira, to su izuzetno jajarske fore, i to vise nervira nego neka direktnija kritika.
                              Ne znam da li to radi u nadi da igraci nece provaliti sta je hteo da kaze, ili samo da bi ispao pametan i misteriozan.

                              Bolje da kazes kao Fergi za Runija "Umislila krava da je trava zelenija kod komsije" nego to perfidno murinjovsko prozivanje gde se izmedju redova vidi da nekom dovodi u pitanje licni karakter,

                              Moj najbolji ortak je navijac Chelsea-a i obozavao je Mou-a, ali mi uvek sad prica "Videces, gotivan je on, volim ga ja i dalje, ali ima te momente kad jajarski proziva igrace, pizdeo sam uvek zbog toga".

                              Cristiano ROnaldo je imao javni sukob samo sa njim, od svih trenera.... Murinjo je jednostavno upitan autoritet za zvezde i velike igrace. Nisu svi igraci Lampard, nemaju svi takav karakter i mentalno sklop. Ancelotija obozavaju svi, svaki tip licnosti jer je bio postovan kao ljudsko bice svojim ponasanjem. Stvorio je neformalni autoritet kroz to postovanje njega kao jednog gospodina. Nije se trudio da zlouopotrebljava poluge formalnog polozaja i autoriteta.

                              Comment


                              • Zola, dobrodošao na našu temu!

                                A eto, sad imaš prilike i da se uveriš koliko su ovde stvari izmeštene van nekih redovnih tokova komunikacije, pa pogrešno shvatalo ono od strane navijača Liverpula čak i pohvala itd.

                                Šta je meni zanimljivo. Pazi sled događaja.

                                Petak uveče se dobija Lester, kako god već. Ogromno olakšanje za sve u timu.

                                Subota. Murinjo verovatno daje igračima ceo dan slobodan. Pripreme, tekma je bila kasno, malo ventil da se pusti.

                                Šta radi Pogba daber, parti animal, itd. u subotu?
                                Odlazi dakle u neke novine, sajt, sl. gde priča 2 sata o tome o čemu priča (ovo je dajdžest verzija). Hm...

                                Da bi to izašlo u nedelju, kada su novine najčitanije i najveći rejtinzi čitanosti vesti, itd.

                                Šta je sledeće, po mom mišljenju?

                                "Pogba - Ekskluzivno: Svi moji problemi u Unitedu su zbog boje moje kože"

                                Marsijal, potvrđuje.

                                Vudvord koji misli da je prejebao Murinja pada u nesvest, jer se sponzorski ugovori momentalno raskidaju (bilo u USA, više puta).

                                Ja sam za to da mi za dž, pošaljamo ovo dvojcu u Barsu i otpišemo kao propalu investiciju. Dešava se. Da bi se spasao klub.
                                Barsa i ima veze sa ovim.
                                Uništiće Barsu na duže. Ovakvi trovači se nisu pojavili od srednjeg veka.

                                Inače u USA kad se to primeti, klub seče odmah, istog momenta. Jer je posle kasno...

                                Comment

                                Working...
                                X