Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoćeš da mi kažeš da gde ima dima nije bilo vatre?
    Okey. Vidim da je kod tebe SVE MI DIRAJ SAMO POGBU NE.
    Nznm gde je i.s čime zaslužio takav respekt/privilegije da je jbn nedodirljiv.


    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Hoćeš da mi kažeš da gde ima dima nije bilo vatre?
      Okey. Vidim da je kod tebe SVE MI DIRAJ SAMO POGBU NE.
      Nznm gde je i.s čime zaslužio takav respekt/privilegije da je jbn nedodirljiv.


      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      I sta ja tebi na ovaj caps lock da odgovorim? Procitaj moje upise opet pa vidi jesam za Pogbu ili nisam.

      Ipak tebi je u glavi samo da plasiras neke price bez pokrica.
      Cus ti mene da ubacujes i kategorizujes na kojoj sam strani.

      Ako vec oces, onda me stavi na stranu kluba jer mi se savrseno jebe za Pogbu i za Portugalca i daj Boze da odu sto prije
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ne znam ko plasira? Ceo svet bruji, nisam ja izmislio, kako Pogba zahteva odlazak iz kluba, ti se jedini nađeš insajderski nastrojen da kažeš kako je to laž, nije tačno... ko da si Vudvordova desna ruka pa znaš sva dešavanja.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Eto tebe opet na djelu.

          Ja sam tebe pitao da mi nadjes taj dio gdje zahtjeva odlazak iz kluba? Jesi ti pisao o tome ili ja?

          Jesi ti pisao da se povrijedio radeci nesto na terenu sto je Portigalac rekao da ne radi? Ti to pisao ili ja?

          Jesi ti napisao da sam ja na strani Pogbe? Jesi ti dao sebi za pravo da mene stavljas na neki stranu, da me kategorizujes?
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Pogba je zmija, to je jasno, to je bilo jasno i dok je imao 17 godina. Zato ja nikad ali nikad nisam bio za njegovo vracanje, to je jedno od najvecih ponizenja za starog, ali Murinja i Vudvorda bole kurac za starog i sta je tu bilo, to nema veze s njima, oni oce neku svoju pricu u klubu i Pogba je dio njihove price. Medjutim najvaznije od svega je koliko je on nelojalan, koliko je bio nelojalan i koliko sad ispada nelojalan. Jer kad je Murinjo doveden bila je ona tabla, na njoj se nazirao Pogba, sve je podredio Pogbi, on ga je vratio, on mu je tobos ispunio san da ponovo igra za Junajted. Ocajan je bio u vecem dijelu prve sezone, ocajan, a stalno je igrao. To neka zahvali Murinjo, kod drugoga ne bi sigurno. Imao je jedan ludacki period u drugoj sezoni, nazalost dosta povreda, desi se, ali kad se vratio je bio opet ocajan, nije nista radio na terenu defanzivno, nije pokazivao pravi stav i trud, i opet je stalno igrao. Napadali ga mediji, napadao ga Skols, branio ga Murinjo zestoko, usao u rat sa Skolsom, sa najvecom legendom Junajteda zbog njega. I onda je dosao Mundijal, nastavio je da bude ocajan ali dizao igru, fokus, zelju kako turnir odmice, namirisao sansu da osvoji nesto veliko, pokazao pravi stav, nikom nije bio problem da to kaze, da ga pofali, jer to sto je pokazivao za Francusku nije za Junajted. I Murinjo je rekao da mora vise u Junajtedu da se koncetrise na fudbal, zar nije u pravu? Naravno da jeste, sta je uradio cim je dosao u Mancester? Napravio frizuru i izbacio na instragram, da malo udari inat, da dokaze da on nikoga ne slusa, on je PP ffs, super pokazao je pravi stav, stavio se na raspolaganje u teskoj situaciji, dobio traku ej i posle svega i opet je ljut nesto? Zasto, zato sto mu je rekao trener da kad mozes bolje, igraj bolje, wow bas ga je smrtno uvrijedio. Ili mu je krivo sto je Sancez placeniji od njega? Sad on brani Soua, pa vidjeli smo Zozeovu rekaicju kod gola Soua, vidjeli smo da mu je igrao cijelu predsezonu, da je spreman da mu da sansu, vidjeli koliko ga je pofalio posle utakmice, da vjeruje u njega, i sad se Pogba nadje da brani Sou od Murinja, jad i bijeda.

            Nece on otici iz Junajteda, on ima ugovor jos cetiri godine ali je jasno bilo onog trenutka kad smo ga vratili sta ce se desavati s njim i sa Rajolom. Zamisli da je odigrao tri mjeseca na top nivou ili sest, pogledajte sta mu je mjesec dana napravio, deriste u tijelu covjeka. #pogbrat

            Ako je zbog ovoga ljut na Murinja onda je on idiot par ekselans

            "I don't think it's about us getting the best out of him, it's about him giving the best he has to give," the United manager told ESPN FC.

            "I think the World Cup is the perfect habitat for a player like him to give [their] best.

            "Why? Because it's closed for a month, where he can only think about football. Where he's with his team on the training camp, completely isolated from the external world, where they focus just on football, where the dimensions of the game can only motivate.

            "During a season, you can have a big match then a smaller match, then one even smaller, then you can lose your focus, you can lose your concentration, then comes a big match again.

            "I think players in the World Cup, they really feel that extra commitment with a country, with the people, that extra responsibility that makes them -- by the emotional point of view -- to be sometimes even overcommitted," Mourinho added.

            "So they play for the team, and only for the team, and the team is the most important thing, and they do everything to try to succeed.

            "So I think it's the perfect environment for a talented player like him to focus, to fully focus on the job."
            sigpic

            Comment


            • I najvaznije od svega, u januaru je povezivan sa Sitijem sto je vecina lako zaboravila, znaci i to je bio Rajola, a Rajola nista ne radi bez odobrenja svojih klijenata. Januar Siti, sad Barselona, cak i Juventus ponovo, doci ce januar ponovo pa ce biti Real, s njim je uvijek drama, egomanijak pravi, pravi se da je opusten i prelagan, a ustvari je najveca hinja. Hijena u tijelu covjeka.

              Imao je sansu da odbaci sve ove price kao glupost, da je sve bio nonsens, da i ti mediji nemaju vise o cemu da pricaju, dobio traku i kao pravi kapiten da atmosferu digne na jos veci nivo koja je ionako odlicna nakon pobjede Lestera, dje se vidi da se Zoze zestoko trudi, dje pominje da mu je krivo sto mu nije i Martijal igrao posle svega, da su igraci slozni, da svima znaci pobjeda, nacin na koji su igrali i da su navijaci zadovoljni i sta dodje? U sekundi se posere po svemu tome. El kapiteno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Eto tebe opet na djelu.

                Ja sam tebe pitao da mi nadjes taj dio gdje zahtjeva odlazak iz kluba? Jesi ti pisao o tome ili ja?

                Jesi ti pisao da se povrijedio radeci nesto na terenu sto je Portigalac rekao da ne radi? Ti to pisao ili ja?

                Jesi ti napisao da sam ja na strani Pogbe? Jesi ti dao sebi za pravo da mene stavljas na neki stranu, da me kategorizujes?
                A nađi ti meni Ede kako je sve oko Pogbe laž i kako nikada nije zahtevao transfer? Očito si bolje upućen u klupska zbivanja i samog Pogbe od svih mogućih novinara, insajdera i sl...
                Vrati malo vreme unazad, mene mrzi da se cimam, pa pronađi tačku nesporazuma Murinjo/Pogba oko ozlede prošle sezone. I tu nema veze ništa što si pisao, jer je neki problem postojao i to je javno Žoze zamerio Francuzu. Moja greška što se ne sećam o čemu je tačno reč. Zato ćeš mi ti dati pravi odgovor jer do tančina poznaješ materiju oko kluba.
                Dal si na strani Pogbe ili nisi, ne znam, znam samo da mu trenutno ništa ne zameraš.
                Valjda te kupio realizovanim jedanaestercem protiv Lisica.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Zoze idiot ispao jos jednom

                  Jose Mourinho: Man Utd boss bites back at Paul Scholes for criticism of Paul Pogba

                  "Sometimes Pogba plays very well, sometimes he plays well and sometimes he doesn't play well. Pogba tries his best all the time.

                  "It's not Paul's fault that he made much more money than Paul Scholes. It's not Paul Pogba's fault, it's just the way football is."
                  sigpic

                  Comment


                  • Ti plasiras neke price pa onda se informisi a ne da pises tuda gluposti.
                    Nadji gdje je Portugalac zamjerio Pogbi sto se povrijedio na terenu radeci nesto sto mu Portugalac rekao da ne radi? To su tvoje informacije a ne moje.
                    Ja samo znam da to nema veze sa mozgom i da pises gluposti sto ce ti i svako rec.
                    Da si nesto drugo napisaotj neki drugi sukob a imao si materijala pa ajde ali ti si izricito napisao oko banalne povrede radeci nesto sto je Portugalac rekao da ne radi na terenu?

                    Onda si mene stavio u tabor Pogbe pa jos i nastavljas sa tom pricom, sad me jos i kupio.

                    A za ove nadimke cemo popricati ubrzo
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Ti plasiras neke price pa onda se informisi a ne da pises tuda gluposti.
                      Nadji gdje je Portugalac zamjerio Pogbi sto se povrijedio na terenu radeci nesto sto mu Portugalac rekao da ne radi? To su tvoje informacije a ne moje.
                      Ja samo znam da to nema veze sa mozgom i da pises gluposti sto ce ti i svako rec.
                      Da si nesto drugo napisaotj neki drugi sukob a imao si materijala pa ajde ali ti si izricito napisao oko banalne povrede radeci nesto sto je Portugalac rekao da ne radi na terenu?

                      Onda si mene stavio u tabor Pogbe pa jos i nastavljas sa tom pricom, sad me jos i kupio.

                      A za ove nadimke cemo popricati ubrzo
                      Ede? Pretiš?
                      Pozdravi Pogbu. Kapiram da si na Šodrošu na kupanjcu, ispijate viskić i dotični te plaća da mu glumiš drvenog advokata.
                      Lep pozdračić gosn Fila.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-08-18, 12:27.

                      Comment


                      • Valjalo bi da malo iskulirate situaciju, obojica. Raspravljajte koliko hoćete oko Pogbe i slično, ali bez ličnog vređanja i pretnji, molim vas.


                        Inače, Pogba nikad neće biti materijal za kapitena.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Manchester United

                          Originally posted by Miki28 View Post
                          Portugalac postao ovo, Portugalac postao ono, Portugalac bi nekad tako, Portugalac sad ovako. Mislim stvarno predosadi se sa tim pricama.

                          Kapiten je Valensija.
                          Covjek nije igrao, data je traka Pogbi jer Portugalac ne daje trake golmanima, bar da ja znam. Pogba uz DDG i jos neke starosjedioce su zamjenici kapitena. Valensija nije igrao, iskoriscena je prilika da daju Pogbi traku da mu stave do znanja da je bitan clan ekipe i da odjebe Barsu.

                          Pogba moze da bude ovo, ono ali decku kapa dolje za to sto je igrao i samo mogu pod prozor da mu pljuju.
                          Igrao je finale SP, svaku utakmicu na SP, dosao na trening 4 dana prije utakmice i odradio te treninge i stavio se treneru na raspolaganje a mogao je ladno da kaze odjebi, nisam spreman i da mu niko od nas ni a ne kaze.

                          A ovo oko Lingarda mogu samo da se nasmijem jer najveca dvorska luda u timu jeste upravo Dzesi Lingard.
                          Pogba u svojoj kolekciji ima koliko trofeja? Sa Juveom, Utd i sad sa Francuskom i u svakom je bio bitan clan tima? To je dvorska luda?
                          Decko uziva u zivotu, zivi svoj zivot na totalno drugaciji nacin nego sto bi ja ili neko od vas ali evo vec 3 sezona je u klubu i nigdje nisam procitao da je zaglavio u klubu, neki skandal, nedolazak na trening ili tako nesto.

                          Necemo se pravit mutavi sad, vecina nas je bila protiv njegovog dovodjenja zbog te neke istorije ali dosao je i kad je dosao, znali smo da to nije saradnja na 10+ godina vec na 4,5,6 sezona gdje cemo ga prodati po jos vecoj cijeni.
                          Taj trenutak nije ovo ljeto ali sledece ljeto jeste.

                          David De Hea je legenda kluba, covjek kome treba da se okrenemo i pokazemo zahvalnost za sve jer on mora da ostane jos mnogo godina u klubu a ne Pogbe, Portugalci, Lingardi.
                          Svaka čast za post, pogodio si sve
                          Ddg je sad u svojoj kolekciji mogao imati 3-4 lige prvaka a čovjek vec godinama tu s nama iako moze birati gdje ce
                          Najveća legenda kluba u post fergi eri i treba mu spomenik dignut jer bez njega zadnjih 5 g bi imali triput gore rezultate
                          A lingard je simpatičan i to sve ali istina da je najveća dvorska luda, cirkusant
                          Mi ne znamo zasto je pogba ovako nesto izjavio, mozda su on i mou u ozbiljnoj svađi ali ova svađa nema veze s njegovim vrijeđanjem institucije Manchester United jer čovjek je rekao koliko voli ovaj klub
                          Ovakva atmosfera na početku sezone mi se nimalo ne sviđa jer je sve tmurno i bojim se da ce se do nove godine svlačionica skroz okrenut protiv Mourinha a time ce najviše ispaštati naši rezultati
                          I nije nikako u redu da trener preko medija proziva uvijek iste igrače, to se treba riješit unutar svlačionice

                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Last edited by reddevil96; 12-08-18, 13:22.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            I Murinjo je rekao da mora vise u Junajtedu da se koncetrise na fudbal, zar nije u pravu? s
                            Da li je toliko tesko da se shvati da se to tako ne radi. SAF nikad javno nije vrsio pritisak na svoje igrace na taj nacin.
                            Murinjo moze i trebalo bi da zahteva od svojih igraca vise, ali to se ne radi na pres konferencijama, gde se dobrim delom shvata kao i akontativno pravdanje i trazenja alibija za samog sebe. Sto i jeste tako.
                            Zamisli da su igraci posle Sevilje opleli javno po novinama po Murinju kako mora vise da napada i da ne sme da bude toliko pljasljiv... Pogba je kao i Azar mogoa da opljune po Murinju nakon ispadanja iz LS-a sa pricom kako igra u timu koji je set up-ovan da ne igra fudbal. Pogba, niti jedan drugi igrac, nisu to uradili.
                            To je ekvivalent tome.



                            SAF je unistavao CR-a u pocetku, o tome se saznalo i posle kad obojica nisu bili u klubu. Ali SAF nikad javno preko novina njega blatio i kriveci njegov stav pravdao sebe. Stavise, branio je igrace uvek iako je u tom momentu nezadovoljan njima. Nikad nije aktuelno pljuvao necijie zalaganje na treningu, kao sto je radio Murinjo sa vise igraca.
                            To se tako ne radi. Igraci se javno ne ponizavaju i ne omalovazavaju kao ljudi. Ne dovodi se na taj nacin, javno, u pitanje njegov karakter i ozbiljnost.
                            Ova Murinjova izjava samo formalno ne znaci "Pogba je do sad bio cirkuzant i lelemud u Unitedu", dok je svakom ko je funkcionalno pismen, takva. Pogotovo ce Pogba to tako da svhati.

                            Osobe imaju svoj ego, ljudi vole da ih Svet postuje i ceni. Mene npr u zivotu boli uvo sta drugi misle sve dok znam sta ja radim i za sta radim i sta mi je bitno u zivotu. Ali ja nisam fudbaler, ja nisam trenirao svaki dan po 4,5h dnevno, nego sam dobar tog vremena iskoristio da prosirim svest i spoznam sebe i sta mi je bitno, te da shvatim da bi trebalo da te boli kurac sta Svet misli o tome.
                            Moderni fudbaleri nisu imali vremena za to, i moderni fudbaleri gladni slave i para, jos kao klinci, zele da budu cenjeni i postovani kad postanu ostvareni profesionalci.

                            Murinjo je jako pogubljen u toj prici oko pruzanja podrske igraca i oko pravdanja sebe. Trudi se da bude prvo ali ga strah od neuspeha tera na ovo drugo.



                            Drugo, i mnogo vaznije, porediti Runija i Pogba je veoma teska prica, razliciti narativi.
                            Pogba nije proveo dosta godina u tom Unitedu, sampionskom Unitedu, gde imas legende oko sebe koji nosi legacy Uniteda. Pogba je dosao u ovaj aimless United, u kojem posle Moyesa dolaze 2 menadzera ciji je ego i ponos mnogo veci da bi shvatili da je klub vazniji od njih samih.
                            Fergusonu se moglo da radi disciplinske mere jer je vise puta dokazao da to radi za ultimativni dobrobit kluba i da je klub najvazniji.
                            Murinjo, pre svega njegov ponos, nije to dokazao.
                            Runi je vise pruzio Unitedu od Pogbe, ali je mnogo vise i dobio od Uniteda nego Pogba. Mnogo vise.
                            Da ne pricam istoriju licemernog i jeftinog ponasanja Runija, meni je vise muka od te price. Runi je jednostavno proziveo sa klubom isuvise lepih stvari, dobio priliku da bude u takvom okruzenju, da je moralo da shvati kako bi trebalo da se tretira klub.
                            Pogba nije prosao tu eru. Pogba je upravo od Runija trebalo da pokupi taj odnos, a Runi je ispao najveca jajara. i ad hoc i sire gledano.
                            Runi je upravo utabao put toj Post-SAF eri gde se klub ne dozivljava na pravi nacin.

                            Desio se splet okolnosti, ljude jebe biologija, ne mogu da zive vecno, Rooney se nasao na prekretnici i morao je da oseti kako treba da se ponese. Nije, i time je pionir te atmosfere gde je igracima omoguceno da klub dozivljavaju olako.
                            Last edited by Busby Babe; 12-08-18, 13:30.

                            Comment


                            • Nemojmo se pravit ludi
                              Znali smo da je pitanje vremena kad ce netko od naših “zvijezda” ustati protiv Mourinha
                              Samo mi je žao sto pogba ili netko nije imao muda i nakon ispadanja protiv Seville rekli otvoreno da je Mourinho i njegova taktika krivi za ispadanje
                              Ako trener otvoreno proziva iste igrače (Shaw martial pogba) preko medija onda naravno da igračima takav trener ide na živce
                              Tu se hvali Mou jer brani shawa a nakon prve loše utakmice Vratit ce younga u postavu i Shaw ce biti na tribini dok od nekih igrača (fella, sanchez, mct) radi maradone i messije
                              Bome ne vidim da to rade ostali treneri preko medija
                              Taj sanchez je najgori transfer kluba u zadnjih 5G, ne mogu vjerovat da je onim partijama zasluzio najskuplji ugovor u ligi, a ima ugovor jos 4G i jedino cemo ga moci riješit u kinu zbog ogromne place


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Roy Keane, covek koji je bio the heartbeat Fergusonove renesanse United-a je bio prodat zato sto se usudio da radi nesto sto je Ferguson odlucio da ne sme da se radi javno.
                                Opleo je po igracima u klubu i doveo je u pitanje njihov karakter i slicno. Drugo je pljuvati necije fudbalske kvalitete, mnogo zajebanija je stvar pljuvati nesto sto moze da se svhati kao pljuvanje zivotnog stava i odnosu prema stvarima.
                                Ferguson je dozvoljovao da se dere igracima na treningu, ali kad je krenuo da ih vredja javno, i on koji je mozda imao najveci kredit, je dobio kartu za exit.

                                Comment

                                Working...
                                X