Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Daj nek ode u Barsu,da i meni bude duplo WIN da mi se najzad spoje "omiljeni"tim i igrac...Ja da ga pljujem ne mogu vise ,ja to odavno uradio jos kad je dosao,Samo ko zna sta taj ima u ugovoru od minuta,bonusa,a mozda i traku ,samo lupam al me ne bi cudilo,od Raiole,mada sta god da je,na tribine ,po cenu bilo cega,a Martial da peva sto je na klupi.

    Eno Baloteli nije dosao na prvi trening sezone u Nicu,Viera ga posalo da sam trenira,nema ni klupa
    Aj nek proba Portugalac da ga posalje na klupu na duze bez razloga pa da vidis kako ce se to zavrsit.

    Jel pravio skandale? Ne
    Jel se nije pojavio na trening? Ne
    Jel odbio da igra? Ne
    Jel mogao da kaze da nije spreman i da mu treba jos koji trening? Jeste

    Aj sad ti meni reci na osnovu cega da ga baci na klupu? Zbog igara?

    Pa ono sto Alexis radi od januara zasluzuje ispisnicu iz kluba a onda da dodje Portugalac cistog obraza pred ekipu i kaze izbacio sam Pogbu iz ekipe jer nije dobro igrao?
    Nek prvo preceslja druge igrace pa onda Pogbu.

    Nije on med i mlijeko ali da ga izbacis iz cista mira iz ekipe i da prodjes bez posledica? Ma vazi, nije Portugalac SAF niti mu moze prici na tom polju, barem ne kod navijaca Utd.

    Pogledaj kako je Pogba stao u odbranu Soa. Pogledaj izjave za ostale igrace.
    Pogledaj izjave ostalih igraca za Pogbu. Ja tu ne vidim jedan jedini problem.

    Svako ima svoj posao da radi, Portugalac da isporucuje pobjede inace sut karta a Pogba da igra i da se stavi na raspolaganje treneru pa ce i on dobit sut kartu sledece ljeto
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Hahah... Ovo nije skandal? Vrh.

      Ovo je kao loša veza a ti si zaljubljen, i ne vidiš da je ona(Pogba) idiot i kriviš svoju kevu(Murnja) za raspad veze. Brate nije keva kriva, mala je debil.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        To je loše jer kvari atmosferu i izdiže se i iznad saigrača. Najbolje bi vam bilo po rezultat i po klub da ga prodate sada. On je toksičan, a nije tolika klasa. Nije konstantan.

        Eto kako skraćen prelazni rok sjebe klub, Pogba može sad da ne igra ništa god dana i da ode u Barselonu,, ili tada ili sada, verujem da je i njemu svejedno. Vama samo cena spada. Potpuno vas drži u rukama, najbolje je da sada ode.
        To ozbiljan klub kao Utd ne smije sebi dozvoliti. Sledece ljeto pa po cijenu i malih para mada svakako da ce mnogo vrijedjeti jer ima ugovor na jos 3 godine tako da opusteno. Ovo ljeto ne, prije 10 dana moze ali u ovom trenutku nikako.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ozbiljan klub ne sme dozvoliti ovakav rok i ovakvo ponašanje razmaženka. Samo mi nije jasno da vi sa pobedničkim mentalitetom kao navijači ste pali u servilni položaj bojaznosti da li će Pogba i šta će. Ovo što je on uradio to se ne radi u profesionalnim sportovima.

          Nije on Frančesko Toti pa da ima taj kredibilitet, a ne sećam se ni da je Toti to u Romi radio.

          Pokakio se po svemu sa kapitenskom trakom. Mislim da je odgovor da je dečko debil po prirodi.

          Jebeš tim gde on bude prva violina, u Juventusu bi ga samleli za ovo, a u Barseloni bi ga Mesi poslao na tribine da ovako sere.
          Last edited by Cassius Clay; 12-08-18, 10:53.

          Comment


          • Pogba bolje nek pročešlja svoje igre poslednje 2 sezone pa će i sam uvideti da je više nervirao i išao na živce nego što je isplatio brdo funti za koje se klub morao isprsiti.
            Zaboravlja kako se banalno povredio prošle sezone i kako je Murinja ostavio na cedilu usred sezone?
            Ako je nezadovoljan, hoće ići, daleko mu lepa kuća. Bilo je u istoriji Uniteda mnogo važnijih šrafova od jedne princeze Pola Pogbe.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Pogba bolje nek pročešlja svoje igre poslednje 2 sezone pa će i sam uvideti da je više nervirao i išao na živce nego što je isplatio brdo funti za koje se klub morao isprsiti.
              Zaboravlja kako se banalno povredio prošle sezone i kako je Murinja ostavio na cedilu usred sezone?
              Ako je nezadovoljan, hoće ići, daleko mu lepa kuća. Bilo je u istoriji Uniteda mnogo važnijih šrafova od jedne princeze Pola Pogbe.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Kako se povrijedio?
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Piše se o njemu kao da je Azar ili Salah a ne pravi ni blizu toliku razliku, čak iako je 2 puta veći potencijal od Kurtinja, ne znam je li isporučivao i na njegovom nivou. Baš ne razumem taj hajp oko njega, vrhunski igrač ali nije lider i nikad neće biti, sam kao glavna zvezda on vam ništa ne znači.

                Comment


                • Azar i Salah igraju u drugim timovima pa ne znam sto bi se na Utd temi pisalo o njima.

                  A sto se konkretno njih dvojice tice, prvo nek Salah odigra jos koju godinu na vrhunskim nivou pa u recenicu sa Azarom. O Azaru ne bih puno, najbolji igrac PL
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Azar i Salah igraju u drugim timovima pa ne znam sto bi se na Utd temi pisalo o njima.

                    A sto se konkretno njih dvojice tice, prvo nek Salah odigra jos koju godinu na vrhunskim nivou pa u recenicu sa Azarom. O Azaru ne bih puno, najbolji igrac PL
                    Čisto kao referentni igrači, inače se slažem za Salaha kad smo već kod toga 100%. Prodate Pogbu i dolazi Sergente pravi igrač za Mančester, pravi mentalitet.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Kako se povrijedio?
                      Ne mogu tačno se setiti šta je prouzrokovalo višemesečno odsustvo ali znam kako je Žoze puk'o jer ga Pogba nije poslušao.


                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Manchester United

                        Originally posted by Uroš View Post
                        Čisto kao referentni igrači, inače se slažem za Salaha kad smo već kod toga 100%. Prodate Pogbu i dolazi Sergente [emoji3] pravi igrač za Mančester, pravi mentalitet.
                        Kuku nama

                        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ne mogu tačno se setiti šta je prouzrokovalo višemesečno odsustvo ali znam kako je Žoze puk'o jer ga Pogba nije poslušao.


                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Oces ja da ti pomognem? Na mecu protiv Bazela gdje je Pogba bio kapiten, u 1 pol u jednom startu je povrijedio tetive koljena i odsustvovao 8-9 nedelja. Septembar mjesec. Sta mu je tacno Portugalac rekao? Da ne ulazi u duele?
                        Last edited by Miki28; 12-08-18, 11:22.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Miki 28,ja rekoh necu o Pogbi pisao sam nasiroko jos nisi bio ni registrovan ti na forumu,i o igri i ponasanju na terenu i svacemu,i banovan sam zbog Pogbinja ,tako da je njemu necu vise da trosim reci,sem da ne mislim nista dobro,kako na terenu tako i van njega,i bolje da ode mozda se skine losa karma zato sto je vracen ,a to vracanje njegovo je ko bogohuljenje
                          A evo i Uros,i Vladan,RPZ,MarkoNFL koliko sam proctao,objasnili,plus sam ja neko ko ga ne ceni bas mnogo ni na terenu,secam se debiija na povrataku u MU ,Soton bese ja gledam razvalio je i od kaznenog do kaznenog,al onda su krenule nonsalancije i briga me za odbranu i raspucavanje i trosenje masu lopti,i tako u krug i onda jos i sukob
                          Last edited by 61563; 12-08-18, 11:24.

                          Comment


                          • Manchester United

                            On nije trebao ni da dolazi, tu nema nikakve diskusije.
                            Mozda nisam bio registrovan ali mislim da se znaju moja milsjenja/stavovi oko SAF-a tako da je jasno koje bi moglo biti misljenje kod mene oko Pogbe.

                            Ipak evo 3 sezona mu je sad, dobio je podrsku od naijaca isto kao sto je i Portugalac dobio ali eto iskreno se nadam da ce ovo biti zadnja sezona Portugalca u Utd a isto tako i debelog i Pogbe.

                            Portugalca nikad nisam volio ali sam ga izuzetno postovao, veliki smeker i znalac je nekad bio ali ovo sada u Utd je blagi uzas, olupina od onog starog.
                            Mislim da je okej kad nije dobio sut kartu posle Sevilje da dobije jos neko vrijeme i da u skladu sa rezultatima se razmislja dalje. Losi rezultati, da se pozdravimo a i da ne postane Wenger ( covjek koga je podjebavao kad od je mogao ), ipak ga vidim iznad takve situacije.


                            I za kraj, ljeto 2013 i debeli koji igra sad u SAD. E tog mi je zao sto nije dobio cuveni tretman od SAF-a. Taj ga je zasluzio najvise od svih koji su dobili taj tretman. To je trebao da bude zavrsni potez starog
                            Last edited by Miki28; 12-08-18, 11:35.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ništa veliko nisi dao Unitedu, plaćen si basnoslovno, precenjeno i ti sada šiljiš k*ru i zahtevaš odlazak iz kluba.
                              Ne ide Pogbinjo...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Manchester United

                                Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ništa veliko nisi dao Unitedu, plaćen si basnoslovno, precenjeno i ti sada šiljiš k*ru i zahtevaš odlazak iz kluba.
                                Ne ide Pogbinjo...

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Gdje trazi odlazak? Imas neke pouzdane izvore?
                                Okaci cio intervju i nadji mi gdje je rekao da hoce iz Utd.

                                I odgovori mi gdje je Portugalac popickao na njega zbog te povrede jer je uradio nesto na terenu sto mu ovak rekao da ne radi? Ajde kad krenes u tu propagandu onda mi pokazi na sta tacno mislis
                                Last edited by Miki28; 12-08-18, 11:41.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X