Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da jbt, Murinjo ga branio svim silama, kad je Skols pisao po Pogbi, Murinjo ratovao sa Skolsom i rekao mu da je ljubomoran ne bi li ga zastitio, fino mu vraca.
    sigpic

    Comment


    • Osetio je podrsku Vudvorda i ako su ove price za DoF tacne, to bi bilo to sa Murinjom.
      sigpic

      Comment


      • Sve je toksicno kako u klubu tako i van kluba, nevjerovatno.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Mislim da ova izjava nije slučajna.

          Posle tako važne pobede i stabilizacije, kada je došao period da se radi u mirnoj atmosferi - ovo.

          Nije smela kapitenska traka da ode na njegovu ruku... nikada.
          Koliko je samo jedan Runi molio da makar malo bude i radovao sa kad je dobije na 15 min pre kraja tekme...

          Vraćaju nam se igrači. Ne vidim da nam je Pogba potreban. Može da se pridruži Marsijalu na tribinama.

          Možda hoće čovek samo u Barsu da ide, kako god.

          Današnji igrači su toliko sebi dali...
          Treba da se uvedu pravila iz nekih drugih sportova, e onda bi se videlo.

          Comment


          • Ko ga pljuje, debili sa redcafea? I oni su neki reper mislenja?

            Sto nisi objavio celosni intervju..

            “I always love the club,” he said. “I love the club. I came in the academy, I grew up.

            “I came from the academy, I played for the first team. For me, it was a dream come true.

            “And wearing this, it’s even more because of the past, because of the players that played here, the people that have been wearing this.

            Mozda je odnos sa Murinjom sjeban, ali Zoze mu je dao odlicnu podrsku ovih dana. Pogba voli klub, Zoze mu je dao odlicnu podrsku ovih dana, evo ne vidim kako ovo moze ispasti lose.



            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Opet neka drama??
              Ovo neko namerno radi.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sto se trake tice, nadam se da ce biti na njegovoj ruci samo dok se ne vrati Valensija. Bez obzira na ovaj poslednji intervju, oduvek mi je bio antipatican. Igrac koji je jedva cekao da se vrati u Junajted samo zbog te ogavne cene koju je klub pristao da plati. I to moze da zahvali danasnjem trzistu, jer ne vredi ni pola od toga, kao ni 90% igraca danas. Voli da je u centru paznje. I to je to. Ne sporim da ima odredjeni kvalitet, ali to ne znaci nista ako stvara losu atmosferu u timu.
                Bojim se da ce Lingard poci njegovim stopama i da ce umesto igraca, postati samo dezurna dvorska luda. Vec je poceo sa nekim forama u uzrastu osnovaca.

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Njemu je win-win situacija. Ode u Barselonu, njemu top, otera Murinja, njemu top. On je svakako na dobitku. Odigrao jednu solidnu utakmicu i odmah, janičarski nož u ledja.

                  Kako bi Pep to oterao u pizdu materinu niste svesni, ćutao bi kao kurva, spinovao i držao ga na klupi.

                  Pep je definitivno i bolji od Murinja postao iako nije taj kalibar, Murinjo je previše popustljiv.
                  Last edited by Cassius Clay; 12-08-18, 09:32.

                  Comment


                  • Ja i dalje ne vidim razlog uvrede Pogbe na račun šefa. Ništa Mou nije spektakularno ružno rek'o da bi se francuska princeza našla toliko uvređena da bi tražila ispisnicu i odlazak u Barselonu.
                    Žozeov intervju u kome veli da je za Pogbu bolje što pre da se skoncentriše na ono što dolazi a ne da i dalje živi na uštrb titule Galskih petlova sigurno nije slučajno izgovorena. Očito Portugalac vidi ono što mi ne možemo, ponašanje Pola i sigurno njegovo življenje u oblacima.
                    Niko nije veći/jači od Uniteda i to treba svakome stojati na umu. Porušeni odnosi na relaciji Mou / Pogba svakako najviše štete samom klubu. Donekle su 3 boda protiv Lestera oprale situaciju, samo nznm dokle... prvi neuspeh i eto "prljavog vesa" na stranicama engleske štampe.
                    Slažem se kako je Mou izgubio kajase, postao previše popustljiv, da ne upotrebim reč blag, stari Murinjo bi se nekom na*ebo mile keve...

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-08-18, 10:27.

                    Comment


                    • Džukela obična.

                      Ne laje on ipak, da mu gazda nije dao znak. Jasno.

                      Comment


                      • Portugalac postao ovo, Portugalac postao ono, Portugalac bi nekad tako, Portugalac sad ovako. Mislim stvarno predosadi se sa tim pricama.

                        Kapiten je Valensija.
                        Covjek nije igrao, data je traka Pogbi jer Portugalac ne daje trake golmanima, bar da ja znam. Pogba uz DDG i jos neke starosjedioce su zamjenici kapitena. Valensija nije igrao, iskoriscena je prilika da daju Pogbi traku da mu stave do znanja da je bitan clan ekipe i da odjebe Barsu.

                        Pogba moze da bude ovo, ono ali decku kapa dolje za to sto je igrao i samo mogu pod prozor da mu pljuju.
                        Igrao je finale SP, svaku utakmicu na SP, dosao na trening 4 dana prije utakmice i odradio te treninge i stavio se treneru na raspolaganje a mogao je ladno da kaze odjebi, nisam spreman i da mu niko od nas ni a ne kaze.

                        A ovo oko Lingarda mogu samo da se nasmijem jer najveca dvorska luda u timu jeste upravo Dzesi Lingard.
                        Pogba u svojoj kolekciji ima koliko trofeja? Sa Juveom, Utd i sad sa Francuskom i u svakom je bio bitan clan tima? To je dvorska luda?
                        Decko uziva u zivotu, zivi svoj zivot na totalno drugaciji nacin nego sto bi ja ili neko od vas ali evo vec 3 sezona je u klubu i nigdje nisam procitao da je zaglavio u klubu, neki skandal, nedolazak na trening ili tako nesto.

                        Necemo se pravit mutavi sad, vecina nas je bila protiv njegovog dovodjenja zbog te neke istorije ali dosao je i kad je dosao, znali smo da to nije saradnja na 10+ godina vec na 4,5,6 sezona gdje cemo ga prodati po jos vecoj cijeni.
                        Taj trenutak nije ovo ljeto ali sledece ljeto jeste.

                        David De Hea je legenda kluba, covjek kome treba da se okrenemo i pokazemo zahvalnost za sve jer on mora da ostane jos mnogo godina u klubu a ne Pogbe, Portugalci, Lingardi.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Jbt zar je već prošlo 15 godina.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Njemu je win-win situacija. Ode u Barselonu, njemu top, otera Murinja, njemu top. On je svakako na dobitku. Odigrao jednu solidnu utakmicu i odmah, janičarski nož u ledja.

                            Kako bi Pep to oterao u pizdu materinu niste svesni, ćutao bi kao kurva, spinovao i držao ga na klupi.

                            Pep je definitivno i bolji od Murinja postao iako nije taj kalibar, Murinjo je previše popustljiv.
                            Daj nek ode u Barsu,da i meni bude duplo WIN da mi se najzad spoje "omiljeni"tim i igrac...Ja da ga pljujem ne mogu vise ,ja to odavno uradio jos kad je dosao,Samo ko zna sta taj ima u ugovoru od minuta,bonusa,a mozda i traku ,samo lupam al me ne bi cudilo,od Raiole,mada sta god da je,na tribine ,po cenu bilo cega,a Martial da peva sto je na klupi.

                            Eno Baloteli nije dosao na prvi trening sezone u Nicu,Viera ga posalo da sam trenira,nema ni klupa

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ja i dalje ne vidim razlog uvrede Pogbe na račun šefa. Ništa Mou nije spektakularno ružno rek'o da bi se francuska princeza našla toliko uvređena da bi tražila ispisnicu i odlazak u Barselonu.
                              Žozeov intervju u kome veli da je za Pogbu bolje što pre da se skoncentriše na ono što dolazi a ne da i dalje živi na uštrb titule Galskih petlova sigurno nije slučajno izgovorena. Očito Portugalac vidi ono što mi ne možemo, ponašanje Pola i sigurno njegovo življenje u oblacima.
                              Niko nije veći/jači od Uniteda i to treba svakome stojati na umu. Porušeni odnosi na relaciji Mou / Pogba svakako najviše štete samom klubu. Donekle su 3 boda protiv Lestera oprale situaciju, samo nznm dokle... prvi neuspeh i eto "prljavog vesa" na stranicama engleske štampe.
                              Slažem se kako je Mou izgubio kajase, postao previše popustljiv, da ne upotrebim reč blag, stari Murinjo bi se nekom na*ebo mile keve...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Pogba ima svoj posao i ima da ga radi. Prodaja ne dolazi u obzir u ovom trenutku tako da uopste ne obracam paznju na ovo.
                              Isto tako, Portugalcu se odbilo o glavu konstatno prozivanje nekih igraca u medijima.

                              Druga su vremena, nema vise Kina i takvih likova vec su sve ovo razmazene princeze kome moras da titras jajca. Kako Pogba, tako i Alexis tako i ovaj, tako i onaj.

                              Radis sa covjekom 2 godine, valjda si provalio kakav je i sta je i ti onda nastavljas da ga bockas.
                              Jbg, ja ne mogu u potpunosti da shvatim Pogbu jer ne bi radio to sto radi on ali u drugu ruku opet mogu da shvatim zasto ovo radi.

                              Covjek dodje u Mancester i odmah 2-3 dan nova frizura, zvezdice. Odlah sam znao da je to neka poruka Portugalcu u fazonu neces ti upravljat mojim zivotom.

                              Raspadamo se na svakom nivou. Uzas sta se desava u klubu za koji navijam 30 godina
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Pogba ima svoj posao i ima da ga radi. Prodaja ne dolazi u obzir u ovom trenutku tako da uopste ne obracam paznju na ovo.
                                Isto tako, Portugalcu se odbilo o glavu konstatno prozivanje nekih igraca u medijima.

                                Druga su vremena, nema vise Kina i takvih likova vec su sve ovo razmazene princeze kome moras da titras jajca. Kako Pogba, tako i Alexis tako i ovaj, tako i onaj.

                                Radis sa covjekom 2 godine, valjda si provalio kakav je i sta je i ti onda nastavljas da ga bockas.
                                Jbg, ja ne mogu u potpunosti da shvatim Pogbu jer ne bi radio to sto radi on ali u drugu ruku opet mogu da shvatim zasto ovo radi.

                                Covjek dodje u Mancester i odmah 2-3 dan nova frizura, zvezdice. Odlah sam znao da je to neka poruka Portugalcu u fazonu neces ti upravljat mojim zivotom.

                                Raspadamo se na svakom nivou. Uzas sta se desava u klubu za koji navijam 30 godina
                                To je loše jer kvari atmosferu i izdiže se i iznad saigrača. Najbolje bi vam bilo po rezultat i po klub da ga prodate sada. On je toksičan, a nije tolika klasa. Nije konstantan.

                                Eto kako skraćen prelazni rok sjebe klub, Pogba može sad da ne igra ništa god dana i da ode u Barselonu,, ili tada ili sada, verujem da je i njemu svejedno. Vama samo cena spada. Potpuno vas drži u rukama, najbolje je da sada ode.

                                Comment

                                Working...
                                X