Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    To su igraci koji je stalno guraju naprijed, po svaku cijenu. I ja nemam problem ni sa jednom loptom u prostor koju je Sancez juce poslao, a igraci ga nisu ispratili, uglavnom je to bio Rasko koji ga ne kapira, ali imam problem sa kratkim i prilicno jednostavnim loptama koja je predavao u noge protivniku. Ipak on nikad u zivotu nije igrao na sigurno, niti ced igrati, pokusace ako treba trista puta, neka prodje dva i padnu dva gola, odlicno.



    To ja malo natezem mog druga Samuraja, bice oni u sedam sigurno svakako mislim da ce i Siti uzeti titulu i da ce doci do 95 bodova, nadam se da grijesim naravno ali znajuci kako rjesavaju male, tesko.
    Samo sto je Alexis jednom big time zasro Rasfordov run, zakasnio je na dobro utrcavanje u prazan prostor.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post


      Pominjao sam to i prije, prva Zozeova sezona, Zlatan i Runi na polovini protivnika, Zlatan zove Vejna da krene u presing, jer on pritiska poslednju liniju, ovaj naravno to ne radi i frustrirani Ibrahimovic dize ruke u vis nemocno. Sancez jedini pritiska poslednju liniju protivnika, i to je uzasno.
      To je samo do Murinja. Igrac nece da odigra 3 utakmice u sezoni ako ne slusa menadzera da igra presing. Ibrahimovic tad, Alexis sad, imaju takav status da mogu na svoju ruku presing.
      Murinjo se nikad nije zalio sto mu igraci ne igraju presing, da zeli da ga igraju, ne postoji sila da bi propustio da prica o tome. Stavise, prosle godine u mecevima kad smo izbegavali presi g, vise puta je isticao da je zadovoljan kako se igralo iza lopte.
      Ne znam sto vise ne zeli da igra tako, sa Realom je kidao presing, mislim da se plasi zbog bekova, a i cesto mora da mu igra Mata, koji je ogroman hendikep za presing. Pogba je na SP pokazao da moze da igra presing, iako sam mislio da nije naidealniji za to.

      Comment


      • Sad će da ispadne da je Sančez zapravo bio najbolji i da ostali ne mogu da isprate njegovu genijalnost.

        Imao je par lepo presečenih lopti, dobro je čitao igru, osim toga očajno. Baš je puno lopti izgubio, ajde da su to neki rizični pasovi gde spajaš igrača sa golom ako prodje, ovo je uglavnom bilo par metara od mete, ili se prekasno oslobodi lopte, ili prerano. Amarti je imao uzasnu utakmicu, a ovaj nije uspeo nijednom da ga pretrci. Mora on da igra iza napadaca, ali ako se bude igrala ova formacija ta pozicija ne postoji kod nas, odmah problem u najavi.

        Kod one asistencije Freda Aleksisu (kad je dosudjen ofsajd), Aleksis diže ruke i kaže da je trebao ranije da mu je baci. A to veze sa mozgom nema, savršena i pravovremena lopta mu je poslata. Često on krivi drugog i diže ruke sto jako nervira.

        Comment


        • Manchester United

          Mislim da smo mi jedina ekipa od tih jacih imena koje ne igraju presing jer kad odigramo poispada nam masu igraca jer se ne krecu sinhronizovano.


          Ne moze Alexis onako lopte da gubi, nije problem u prostor kad se presijeku ali na metar da promasi saigraca 10 puta e to je problem.
          Jedna njegova lopta, jedna lopta Pogbe, jedan dribling Marsijala izbacuju odbranu i moras da pustis takve igrace tj da imaju pravo na gresku jer samo tako ces najvise iz njih izvuci
          Last edited by Miki28; 11-08-18, 10:46.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Ne znam sto vise ne zeli da igra tako, sa Realom je kidao presing, mislim da se plasi zbog bekova, a i cesto mora da mu igra Mata, koji je ogroman hendikep za presing. Pogba je na SP pokazao da moze da igra presing, iako sam mislio da nije naidealniji za to.
            Istina. Dovoljno je da jedan igrac bude jako slab u tom segmentu pa ceo presing pada u vodu, verujem da ga zato i izbegava. Ne znam secate li se partije na OT-u protiv Kontea kad smo ih tukli 2-0 sa Rasom i Lingardom u napadu u 3-5-2, tad smo ceo mec igrali presing za udzbenike.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Sunce ti poljubim, dovedes Alexisa da ti igra killer balls.
              Hocu krilo, hocu da se plase take on-ova...

              Comment


              • Najvaznije od svega je da su svi mogli da vide da je Megvajer prosjek i nista vise i da mi imamo bolje od njega. Ali sam siguran da on nikad nije bio Zozeova zelja, vec Vudvordova. Ipak da bi pomogao u skoku zestoko, pomogao bi. Odlican posao obavljao Pogba kad su centrirali fudbaleri Lestera, posle je to preuzeo Felaini.

                Sto se odbrane tice jasno je da su fizicki Balji i Smoling na daleko vecem nivou od Lindelofa, mada vegan Smoling vidjecemo vec, sad izgleda dosta mrsavije nego inace. Mislim i da Zoze ima problem s njim jer nece da igra povrijedjen, kao Erik npr. Smoling zna koliko je utakmica propustio jer se vracao nedovoljno oporavljen i sad ne zeli da mu se tako nesto ponovi i ja sam skroz za to. Ipak Erik je po meni katastrofa koja samo ceka da se dogodi, dok mi Viktor izgleda dosta inteligentnije, ali Erika je mnogo lakse gotiviti zbog stila igre.
                sigpic

                Comment


                • Erik Baji je najkompletniji stoper u ekipi, samo da izbegne povrede i da poveze malo opet ce da dominira.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Nema on kontinuitet, ne moze on da odigra utakmicu ili vise njih bez neke gluposti, vidio si ono uklizavanje sa dvije noge, to ce u nekoj drugoj utakmici biti crveni mozda, nekome ce slomiti nogu, samo izadje i uleti ko budala, ne razumijem kako ne moze da se smiri malo napokon. Pritom stvarno lose cita visoke lopte, on ima skok problem je sto ne umije da ga tempira, znaci ne cita igru kako treba, ne zna dje tacno da stoji. Brz je, jak kao konj, sposoban za izuzetne stvari ali je i dalje igrac kao Fil Dzons. Sposoban za sve i za nista.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jbga, impulsivan je dosta Baji, ne svidja mi se to. On je fizicki bas dominantan, previse dominantan za svoje dobro, jer vidis lepo da je on malo umislio da moze sve da stigne i svakom da ukliza i svaku loptu da pokupi. Preceni nekad svoje sposobnosti i napravi ti problem. Viktor je sa druge strane dosta stalozeniji al bas pakao koliko se muci u duelima i sprintovima.

                      Gurao bih ja njih dvojicu i dalje, jer mislim da obojica imaju mnogo potencijala, al bice svakako turbulentnih perioda. Mada najvaznije od svega je da Baji ostane zdrav.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Najvaznije je da ostane zdrav i da poveze malo fudbala, mucio se dosta sa povredama.

                        Mene juce obojica pozitivno iznenadili, i ja bi gurao obojicu sve dok se neko ne povredi ne daj Boze, da se uigraju totalno. Shaw da dobije kontinuitet i on, ne da ga vidimo na klupu cim se vrati Jang. Desno cekam Dalota da vidim.



                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Bailly je samo ponekad neoprezno ambiciozan. Nije glup.
                          Pokusava neke too much motherfucker intervencije.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • E da, dresovi su predobri
                              sigpic

                              Comment


                              • Igrali smo protiv Leicestera (114,6 milijuna eura, nap. a.) koji je ljetos uložio više novac od nas (82,7 milijuna eura, nap. a.). Morat ćemo se priviknuti na momčadi koje imaju istu kvalitetu kao i mi. Čeka nas vrlo teška sezona zato što sam mjesecima imao neke druge planove. Zaboravite ime. Zaboravite povijest. Svaki meč bit će težak",

                                Ovo je vec pretjerano, ako su uložili vise ne znaci da su jednako kvalitetni kao mi
                                Zaboravlja mourinho koliko je on ulagao dok većina njih nije
                                Ali ima i dobra strana u nedovođenju puno igrača svako ljeto jer ovako su ovi momci uigraniji i homogeniji


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X