Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rasford je nestavrno brz, on leti, jedan od najbrzih igraca lige ali stvarno kad igras jedinog napadaca moras konstantno da se kreces, da trazis prostor, sto on ne radi.
    sigpic

    Comment


    • Ova odbrana nije ono sto sam ocekivala da vidim, ali izvukose se nekako. Alexis je bio nestabilan jako, ali mi se cini da je iskljucen iz igre vise zaslugom saigraca, nego svojim losim postavljanjem. Sa onim vracanjem na svoju polovinu da uzme loptu me je podsetio na Runija u poslednjim sezonama. Mata jos nije za staro gvozdje, s obzirom da trenutno boljeg nemamo. Mora Murinjo malo da kombinuje, ako vidis da odredjena pozicija ne odgovara igracu, probas nesto drugo, a ne da forsiras to svoje po svaku cenu.
      Uglavnom, prva je utakmica, mora bolje, ali samo polako. Bolje ovako da se pocne, pa da se popravlja, nego prve tri utakmice 3-4:0, pa onda potop.
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • E da, Lindelof je jako spor, sto je problem u modernom fudbalu kad pricamo o stoperima. Ipak mnogo je pametniji od Baljija i mislim da mnogo bolje cita igru. U formaciji sa tri stopera moze biti odlican, u formaciji sa dva mislim da partner mora mnogo da radi i za njega.
        sigpic

        Comment


        • Rasforda obozavam ali on je talenat ispod Marsijala. Nadam se da ce nekako Portugalac i ovaj naci zajednicki jezik u korist tima jer bi bas znacilo.
          Kao napadac, kao krilo ma bilo kako je ispred Rasforda. Dzaba sav taj trening kad mozak ne radi uopste.

          Ide kontra 5 na 3 on pobode glavu i ne zna gdje je ko.
          Ona sansa primanje ocajno i bjezi od gola a moze da bira oce li u blizi, dalji ugao, da je bocne ma kako god ali on bjezi od gola. Sreca za njega pa je ofsajd sviran. Jako iritira koliko mozak ne radi.

          Sancez los, mora to mnogo bolje. Kakve lagane lopte covjek gubi pa to je kriminalno a bas sam ocekivao da on ove pocetne utakmice odlucuje. Da bude najspremniji, najbolji na terenu ali to ni izbliza nije bio slucaj. Bice bolje.

          So je bio odlican, i ona sansa kad je Vardi centrirao je cist faul ali stoji da mu je trebalo duze vremena da se namjesti. Bio je sasvim dobar, s obzirom pod kakvim je pritiskom. Drago mi je i zbog gola a i zbog reakcije klupe, posebno Portugalca. Nek bude podstrek za bolje stvari.

          Fred pregorio, moze on mnogo bolje. Polako, ima vremena. Znacice mu Matic da mu stiti ledja.

          DDG, onaj pravi je tu. Lose lopte je dijelio ali refleksi nevjerovatni.

          Stoperski tandem dobar, ne i odlican ali za 1 zvanicni mec zajedno, sasvim dobro. Trebace vremena da se uigraju ali obecavajuc nastup. Bilo ke nekih gresaka ali Portugala ce im skrenut paznju na to.

          Pereira bas dobar, kako se dobro krece, otvara i razmislja, dijeli lopte. Bravo.

          Za kraj, moramo nekako vidjeti Pogbu da gurnemo naprijed a da Matic, Fred i Pereira budu na sredini, bar u nekim utakmicama.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Desna strana ne postoji, nije čudo kad ni desna noga od Mate ne postoji. Tu će baš da škripi, posebno do dolaska Valencije. Najbolje da gurne desno Rashforda, neka leti gore dole.

            Comment


            • Ako Dalot bude ono sto ocekujemo od njega, a Sou ovako nastavi, pa nama ce odbrana biti najmanji problem
              sigpic

              Comment


              • Zna li se otprilike kad se vraća desna strana?

                Comment


                • Mislim da ce biti spreman za Brajton, 19-og
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ako se pereiru opet pošalje na posudbu nekog u klubu treba ubiti
                    Ali uvjeren sam da ce ove sezone napokon dobit značajnu minutažu


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Sta mislite 4-3-1-2 formaciji? na sta bi to licilo?

                      Comment


                      • Kako dobre izjave Portugalca, ovako je vec bolje. Sve je pohvalio.

                        Sad cu okaciti
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Manchester United


                        • Manchester United


                        • Manchester United

                          Andreas Pereira daleko najbolji večeras. Bajli jedino može da mu pridje.

                          Kako momak deli lopte, koliko ih je samo pokupio, nije vise statican kao ranije, mnogo je agresivniji, brzi, spretniji, koristi obe noge jako dobro i time ne gubi dragoceno vreme kod nameštanja. Moze rahat da bude zamena Matiću sad.

                          Na koliko godina je potpisao Sancez? Nazalost njemu karijera ide samo na dole izgleda. :/ Bas je ocajno izgledao. Gore nego prosle sezone.

                          Rasford i dalje jako los, sve suprotno radi. Kad treba da pretrci on odigrava, kad treba da doda loptu on mrsi. Ne znam u cemu je problem, ranije je mnogo zrelije igrao.

                          Fred dobar. Moze puno bolje, i on sam to zna. Mora malo da dozira onu agresivnost i brze se oslobadja lopte. Pravo osvezenje na sredini.

                          Comment


                          • Slazem se apsolutno sa Headom.

                            Jos da dodam da mi je mnogo drago zbog Shawa, samo nek nastavi sad. Pogba isto odlican danas.

                            Pereira ubedljivo MOTM danas, drugi Baji, treci Pogba.

                            Zoze odlican sa izjavama, samo nek je pozitivan.

                            Ne ide sa Matom desno pa da ga jbs, zasto ne proba Sancheza nije mi jasno, vidis da ne ide improvizuj bar malo...

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment

                            Working...
                            X