Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Izgleda da će ipak Shaw... Shaw na Vardija...
    Da mu daju jedan stap, da ga spotakne kad ga Vardi pretrci.
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Vardy je, nije CR ffs...

      Niti je Shaw spor

      Comment


      • Manchester United

        Bailly-Lindelof a ispred njih Andreas-Fred-Pogba na teatru snova od pocetka[emoji91][emoji91][emoji91]

        Moze moze
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ipak je Darmijan tu. Pogba kapiten

          DDG

          Darmian Bailly Lindelof Shaw

          Fred Pereira Pogba(c)

          Mata Rashford Alexis
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Odlicno. Svidja mi se

            Comment


            • Ova sredina je nesto najfudbalsko sto smo izveli u poslednjih 3-4 godina

              Svidja mi se i to mnogo, idemo momci !!!

              Comment


              • Evo i zvanicno. Idemooooo


                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • I meni se svidja sastav za veceras

                  Comment


                  • Pogba kapiten? [emoji848]



                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Manchester United

                      Veliki [emoji106] za Portugalca.
                      Nisam mislio da ce imat cojones za Pereira-Fred sredinu u PL.

                      Sad momci da se pokazu u pravom svijetlu a mislim da hoce.


                      Za Lester Vardi na klupi a Ihenaco umesto njega. Megvajer igra u prvih 11


                      I za kraj da dodam, Pogba igrao finale SP prije nekih 20 tak dana, igrao sve meceve na SP i evo ga od starta vcrs. I za njega [emoji106] ajmo PP
                      Last edited by Miki28; 10-08-18, 19:08.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ne treba precerivati, najfudbalskija sredina nikako ne moze bez Matica, nadam se da cemo kontrolisati utakmicu, jer ovdje nema defanzivnog uticaja na sredini, sto moze biti problem. Obicno mi upropastimo igracki Lester ali ovo je specificna situacija. Nije mi nikako drago kad vidim da je Pogba kapiten ali je poslata jasna poruka da je tu i ne mrda nidje. Ipak mislim da je ovo ozbiljan samar za Mancester Junajted i starog posle svega.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobar potez Murinja, kakav samar Vladane sta zajebavas.

                          Navijaci su zadovoljni sto je Pogba kapiten, dobra Murinjova odluka da smiri odnose (ako uopste i bilo lose izmedju njih obojica), i generalno dobra stvar za podizenje morala na ovaj negativni pre-season i transfer rok. I ostalim igracima ce znaciti sto je Pogba spreman nakon samo 20ak dana od osvajanje WC, ne vidim nista lose u ovome.
                          Last edited by Ser Gagi; 10-08-18, 19:15.

                          Comment


                          • Ne verujem da će iko i porediti Ser Aleksov i non-serov Mančester, ikada. To je jedna epoha, ovo je druga. Ako ti moraš da staviš Pogbu za kapitena da li to pokazuje tvoju snagu ili slabost? Mnogo mi se više svidjao Fergusonov Junajted. I kao protivnik, znalo se reda jbg. Sad treba Pogba da nosi isto što i Nemanja Vidić.

                            Comment


                            • Prvo smo se popisali po starom sto smo ga vratili, a onda ga ucinili kapitenom, to za mene nisu normalne stvari i nikad necu biti ok s tim. Ali moje misljenje o Pogbi se zna i nikad se nece promijeniti, mozda ako bude kao Runi pisao krv za ekipu, sto do sad naravno nisam vidio
                              sigpic

                              Comment


                              • Fred, Andreas i Pogba, bravo, bravo!!
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X