Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Ma i ja sam naravno jedan od onih koji bih voleo da dodje neko, ali da taj transfer naravno ima smisla. Nisam ni ja imun na transfere i na nove igrace.
    Mene izludjuje sto vidim tipa da drugi klubove dovode igrace koji nisu dovoljno dobri za nas, a nasi navijaci ronzaju, ocajavaju "Nikog ne dovodimo, najgori smo, kod nas nece niko da dodje"

    Ne ide to tako bas...
    Dovedes igraca, i sta onda kad ti dodje na trening sutra i vidis da je losiji od tih koje ti vec imas.
    Ma navijaci ko navijaci i svakom sportu ista prica, u fudbalu kao globalnim fenomenu po popularnosti uvek dominiraju stavovu da svi sve znaju, imaju resenje i misljenje, ali za to su pre svega krivi intetnet i drustvene mreze. Ranije su se ona mogla cuti u krugu prijatelja i na stadionima, ovo sada je posast i ne samo kada je fudbal u pitanju vec po svim pitanjima i u svim svferama. Ali takva su vremena, treba nauciti kako u ovome opstati, pa tako istrpeti i navijace ili ih ignoristai sa cijim se misljenjima ne slazemo. Pametujem znam.

    Naravno da ne idu transferi bas tako, jer je u tudjem dvoristu grozdje sladje, pa zelim kod mene da bude jos sladje i zasto nije na kraju, no pored toga sto vecina nas vidi koja su nam pozicije suplje, tu se svi manje vise slazemo, menadzer je taj koji treba da kaze koga bi konkretno, a oni da mu ispune, dok mi samo mozemo da mastamo. To definitivno niko ne moze da nam uzme, pa je tako i ovde svasta moglo da se procita

    Najveci je problem je sto nam je sef nezadovoljan i plasim se da se ne patimo zbog toga.

    Inace cula sam da su sutra Pogba i Lukaku ipak u timu?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jebi ga ne igras hardball sa jevrejem dok ti gori pod nogama. To mozes da radis kad si u situaciji kao Siti, sa popunjenim prvim timom i klupom.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Brate, dosadio si vise. Sta si zapjenio?



        Opusti se brate

        Comment


        • golmani: DDG, Romero, Grant

          odbrana: Bailly, Lindelof, Smalling, Jones, Rojo, Shaw, Young, Valencia, Dalot, Darmian

          sredina: Pogba, Matic, Fred, Andreas, Herrera, Fellaini, McTominay

          napad: Lukaku, Alexis, Martial, Rashford, Lingard, Mata
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Naravno da ne idu transferi bas tako, jer je u tudjem dvoristu grozdje sladje, pa zelim kod mene da bude jos sladje i zasto nije na kraju, no pored toga sto vecina nas vidi koja su nam pozicije suplje, tu se svi manje vise slazemo, menadzer je taj koji treba da kaze koga bi konkretno, a oni da mu ispune, dok mi samo mozemo da mastamo. To definitivno niko ne moze da nam uzme, pa je tako i ovde svasta moglo da se procita

              Najveci je problem je sto nam je sef nezadovoljan i plasim se da se ne patimo zbog toga.

              Inace cula sam da su sutra Pogba i Lukaku ipak u timu?
              Ma jasno da su nama neka pojacanja neophodna. Ali i mi i Mourinho moramo da se pomirimo sa tim da nam trenutno nisu dostupna. Chelsea nece da proda Williana, Juve nece Alex Sandra, traze od nas cifre koje su sulude i koje nas ogranicavaju. Edu se usladilo dovodjenje igraca, neki misle da on voli sto je ovako. Em zna da nije idealno iz svih uglova gledanja, em se zagrejao on za dovodjenje igraca.
              Baratas u skladu sa spoljasnim okolnostima, na koje ne mozes nekad da utices i koje ti na kraju dana odredjuju sudbinu. Tako je kako je...


              Transfer market i ove cene drze, PSG, City, i klubovi koji povremeno pokusaju da se nose sa njim, pa se blago zajebu sa tim. Jednu sezonu mi, drugu Barca koja pljune ogromne novce (a nista ne uradi sa tim novcima).
              Trziste drze i ovi bogati, neTop klubovi, pogotovo PL klubovi, koji veci opticaj novca pokusavaju da iskoriste da se priblize vrhu. Njima su iole dostupni ti igraci koje mogu da kupe, jer oni sad imaju novca, a kupuju suvisne igrace iz vecih klubova, ili igrace koje su previse neprovereni prospekti za bogatije klubove.
              Oni su mozda i najvise profitirali.
              Everton i neki Palas imaju sta da urade sa tih 150 miliona od TV prava, dovesce igraca za 40,50 miliona koji moze da im bude dobar. United ne moze uvek.
              United mora da dovede igraca koji uglavnom nije suvisan nigde, koji nije skart, koji ima dovoljno proverenost talenta. Takvi igraci su najtezi da se dovedu.
              I sto je najgore imaju tu ekstra cenu.
              Kad pricam o extra ceni, pricam o tome da kad ceo zivot pijes vino od 300 dinara, ako udjes u prodavnicu i kupis vino od 800 dinara, ono nece biti skoro 3 puta bolje.
              Nijanse u kvalitetu, u iznad mediocre kvalitetu se placaju neproporcijalno vise. Razlika izmedju vina od 2000 dinara i od 4000 dinara, nije 2 puta. Vino od 4000 dinara je mozda za nijansu bolje.
              U tom najvisem nivou, te sitne nijanse kvaliteta kostaju mnogo, neproporcijalno mnogo, a nekad su i nedostupne, zato sto taj od kojeg kupujes to, zna da mu te pare nista ne vrede jer ne moze da kupi supstituciju tog kvaliteta.
              Last edited by Busby Babe; 09-08-18, 16:27.

              Comment


              • koj djavo ovaj softver...
                Last edited by Busby Babe; 09-08-18, 16:27.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Ovo bi bilo dobro za njega, igrace redovno pa jos u PL

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pa jel realno da su pustili Tuanzebea u Vilu opet? Lik je presedeo celu polusezonu na klupi tamo.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Pa jel realno da su pustili Tuanzebea u Vilu opet? Lik je presedeo celu polusezonu na klupi tamo.
                          Da ali sad valjda imaju neke garancije da ce igrati. Ni meni se to nije svidjelo
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Norvud, bog i batina:

                            TM unhappy at the club and it shows , he rarely hangs out with the squad outside of training . He’s had issues with JM since last season and was fined £180k for not turning up to preseason but there were complications with the birth of his 2nd daughter. Woodward’s also considering holding the rights to Utds live football and launching a Netflix style app and holding worldwide rights to the app
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Upravo tako, stvorila se atomsfera kao da nema tu ko da igra, što zbog sramotnog ponašanja navijača, što zbog još sramotnijih medija. Uostalom, bolje ne kupovati nikako nego bacati 60 miliona na Megvajere i slične, a na kraju krajeva neće svijet stati nakon kraja ovog prelaznog roka.

                                Comment

                                Working...
                                X