Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    napisam sam "ali kad otvorim twitter..."
    Ne znam da li imas twitter, ali rekao bih da nisam naleteo na tebe na tviteru Lajna na tviteru mi je 99.99 posto na engleskom i kad imam zelju da bacim pogled sta se pise, gledam sta ljudi worldwide pisu.


    Pa to ti je samo paravan, jer ovde svi pisemo o pojacanjima [emoji58] mesecima i onda tu "protesnu notu" napises ovde.
    Nebitno.
    Kao sto su i meni nebitna pojacanja u smislu ne moze na silu, ko je dosao-dosao je...ali sef je kukao, javno, svima, a on vodi tim, kako-tako ali ga vodi.

    Jos 2, 5 sata, pa da stavimo .
    Mrzim prelazne rokove.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      United je prvi fudbalski klub sa milionskim sponzorskim ugovorom i to je bilo pre PL-a, ako se dobro secam krajem 80ih, ne secam se tacno godine.
      United je imao najjacu sponzorsku moc i kad se nisu osvajale titule. Koliko ono bese, 26 godia United nije uzeo titulu? I ponovo smo bili sponzorski najmocniji.
      Ali taj je United imao tu svoju auru i taj svoj The Way, sa kojim su se mnogo personifikovali.
      United te upravo najvise privuce kad zelis da bounce back-uje, da se digne iz pepela i kaze svima "Jebite se, mi smo th one, vi ste samo fudbalski klubovi, We'll never die".
      Unitedu nije prvi prioritet da bude najmocniji ili najuspesniji klub, iako su i to veliki priroteti. Prioritet Junajteda je da bude najvelicanstveniji klub. To je gorivo ovog kluba iz provincije Engleske...

      Nije frka neosvajati titule, frka je funkcionisati kao jos jedan od silnih aimless klubova. Ne personifikuju se ljudi nuzno sa klubom koji je tada sampion, ali se tesko personifikuju sa timom koji igra kako igra ovaj Murinjov, zajedno sa njegovim ponasanjem. Zajedno sa nezalivanjem nekih kodeksa i principa.
      Najmocniji u svetu (kao danas)ili u Engleskoj,tad realno 4 ligom u evropi po kvalitetu.
      Stvarno ne znam kakve ste ugovore tad imali ,a realno jedini konkurent za englesku mogao je da vam bude LFC
      Mislis da na globalnu popularnost nisu uticale titule ,Fergi dominacija LS mislim na USA,Aziju ,a samim tim i na USA vlasnike ,koji su odlicno namirisali izvor zarade
      A tim kako igra,i Murinjo,jbg tu se nikad necemo sloziti,jer ja mislim da Mou izvlaci maksimum iz tima koji ima 4-5 vrhunski igraca,mozda ni toliko u poredjenju sta ima konkurencija,a otuda i takav da kazem "ruzan fudbal"

      Al ako hoces da budes imalo realan uzmi top 10 timove trenutno ,po pozicijama gde po meni MU mora biti i uporedi drasticna razlika skoro na svakoj poziciji sto se kvaliteta tice.

      Real,Barsa,Atletiko,Bajern,PSZ,Juventus,Inter,Siti ,Liverpul,Spursi ima jos neki sigurno,ali evo 10 po pozicijama i klupa,nema nijedan tim od kojeg je MU trenutno igracki bolji i protiv kog bi mogao da se nadigrava tj.igra leprsavo,jednostavno igra sa onim sa cim poseduje i primenjuje takav nacin igre, Mou,a ako je on kriv sto u MU ne dolaze bolji igraci ,ne znam

      I da MU su potrebna pojacanja,kao i prodaja,ovde nema gomilanja tj,ima ako na ove sto su tu trenuto racunas za nesto ozbiljno

      Treba prodati bar 5 i dovesti 5 drugih ,nebitno koje bi ja doveo,nego koje trazi menager i ne Mou vec bilo koji i onda mu suditi
      Last edited by 61563; 09-08-18, 14:37.

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        @Momir

        Ma ovo nije ni FM logika.

        FM ima sjajnu logiku. I iskusniji igraci igraju bolje nego mladji sa istim ocenama. I postoji ih dinamika tima, kohezija... postoji odgovornost prema novcu.

        Ovo je vise FIFA, PES razmisljanje. U Svetu se ne igra toliko mnogo FM koliko se igra FIFA ili pak PES. Na kojem ortak i ja u Zvezdi imamo Mbappe-a, Asensia, Rashforda, Sanea, Sergeja, Laporte-a itd itd.
        I to je logika da kad imas vise igraca, to je bolje jer mozes da uskladis "raspolozenje", da mozes da pobedis protivnika.
        To je logika da se ne uziva u fudbalu, negoda ti je zadovoljstvo da ti dosadu ubije novi igrac, kakav god da je.

        Jos na to dodaj sulude igrace Fantasy-a, koji gledaju fudbal kroz fantasy...
        Trebaju mi Boateng i Sandro u Junajtedu onda da bih imao full FUT ekipu
        sigpic

        Comment


        • Dobro, vrvt niko ne dolazi tako da Fred i Dalot a mozemo racunat i Andreasa kao pojacanje.

          Nismo ojacali problematicne pozicije ali sta da se radi.
          Tim je dobar, nije sjajan ali je dobar tako da Portugalac ima sa cim da radi.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa to ti je samo paravan, jer ovde svi pisemo o pojacanjima [emoji58] mesecima i onda tu "protesnu notu" napises ovde.
            Nebitno.
            Kao sto su i meni nebitna pojacanja u smislu ne moze na silu, ko je dosao-dosao je...ali sef je kukao, javno, svima, a on vodi tim, kako-tako ali ga vodi.

            Jos 2, 5 sata, pa da stavimo .
            Mrzim prelazne rokove.
            Ma i ja sam naravno jedan od onih koji bih voleo da dodje neko, ali da taj transfer naravno ima smisla. Nisam ni ja imun na transfere i na nove igrace.
            Mene izludjuje sto vidim tipa da drugi klubove dovode igrace koji nisu dovoljno dobri za nas, a nasi navijaci ronzaju, ocajavaju "Nikog ne dovodimo, najgori smo, kod nas nece niko da dodje"

            Ne ide to tako bas...
            Dovedes igraca, i sta onda kad ti dodje na trening sutra i vidis da je losiji od tih koje ti vec imas.


            Originally posted by 61563 View Post
            Najmocniji u svetu (kao danas)ili u Engleskoj,tad realno 4 ligom u evropi po kvalitetu.
            Stvarno ne znam kakve ste ugovore tad imali ,a realno jedini konkurent za englesku mogao je da vam bude LFC
            Mislis da na globalnu popularnost nisu uticale titule ,Fergi dominacija LS mislim na USA,Aziju ,a samim tim i na USA vlasnike ,koji su odlicno namirisali izvor zarade
            A tim kako igra,i Murinjo,jbg tu se nikad necemo sloziti,jer ja mislim da Mou izvlaci maksimum iz tima koji ima 4-5 vrhunski igraca,mozda ni toliko u poredjenju sta ima konkurencija,a otuda i takav da kazem "ruzan fudbal"

            Al ako hoces da budes imalo realan uzmi top 10 timove trenutno ,po pozicijama gde po meni MU mora biti i uporedi drasticna razlika skoro na svakoj poziciji sto se kvaliteta tice.

            Real,Barsa,Atletiko,Bajern,PSZ,Juventus,Inter,Siti ,Liverpul,Spursi ima jos neki sigurno,ali evo 10 po pozicijama i klupa,nema nijedan tim od kojeg je MU trenutno igracki bolji i protiv kog bi mogao da se nadigrava tj.igra leprsavo,jednostavno igra sa onim sa cim poseduje i primenjuje takav nacin igre, Mou,a ako je on kriv sto u MU ne dolaze bolji igraci ,ne znam
            Nisam ja pricao o kvalitetu tog Uniteda, ali sam napisao i da se tad preko 20 godina nije osvojila titula sto nedvosmisleno znaci da nismo na terenu bili najbolji.
            Bili smo reputaciono i tad prejaki. A reputacija je manifest paznje koju ti pridaju ljudi. Reputacija je stvar koju imas jer se veliki broj ljudi personifikuju sa klubom.
            Nismo imali mi uvek sponzorstva jaka zato sto smo imali spretne menadzere koja ti prodaju maglu, pa prevare Sharp da daju milion funti u to vreme za prvi milionski sponzorski ugovor u fudbalu.
            Ne mozes ti da prodas maglu nekoj velikoj firmi koja vec ima svoje ljude koja znaju sta je ta magla i sta mozes da dobijes tim sponzorskim ugovorima.
            Last edited by Busby Babe; 09-08-18, 14:38.

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              @Momir

              Ma ovo nije ni FM logika.

              FM ima sjajnu logiku. I iskusniji igraci igraju bolje nego mladji sa istim ocenama. I postoji ih dinamika tima, kohezija... postoji odgovornost prema novcu.

              Ovo je vise FIFA, PES razmisljanje. U Svetu se ne igra toliko mnogo FM koliko se igra FIFA ili pak PES. Na kojem ortak i ja u Zvezdi imamo Mbappe-a, Asensia, Rashforda, Sanea, Sergeja, Laporte-a itd itd.
              I to je logika da kad imas vise igraca, to je bolje jer mozes da uskladis "raspolozenje", da mozes da pobedis protivnika.
              To je logika da se ne uziva u fudbalu, negoda ti je zadovoljstvo da ti dosadu ubije novi igrac, kakav god da je.

              Jos na to dodaj sulude igrace Fantasy-a, koji gledaju fudbal kroz fantasy...

              Ma da, upravo to sam i mislio. Ne igram odavno FM, pa i nisam baš u toku, a PES-a obično pijan u društvu

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Ma i ja sam naravno jedan od onih koji bih voleo da dodje neko, ali da taj transfer naravno ima smisla. Nisam ni ja imun na transfere i na nove igrace.
                Mene izludjuje sto vidim tipa da drugi klubove dovode igrace koji nisu dovoljno dobri za nas, a nasi navijaci ronzaju, ocajavaju "Nikog ne dovodimo, najgori smo, kod nas nece niko da dodje"

                Ne ide to tako bas...
                Dovedes igraca, i sta onda kad ti dodje na trening sutra i vidis da je losiji od tih koje ti vec imas.




                Nisam ja pricao o kvalitetu tog Uniteda, ali sam napisao i da se tad preko 20 godina nije osvojila titula sto nedvosmisleno znaci da nismo na terenu bili najbolji.
                Bili smo reputaciono i tad prejaki. A reputacija je manifest paznje koju ti pridaju ljudi. Reputacija je stvar koju imas jer se veliki broj ljudi personifikuju sa klubom.
                Nismo imali mi uvek sponzorstva jaka zato sto smo imali spretne menadzere koja ti prodaju maglu, pa prevare Sharp da daju milion funti u to vreme za prvi milionski sponzorski ugovor u fudbalu.
                Ne mozes ti da prodas maglu nekoj velikoj firmi koja vec ima svoje ljude koja znaju sta je ta magla i sta mozes da dobijes tim sponzorskim ugovorima.
                Pazi ja ne sporim da je MU i tad imao ,ogromnu popularnost,sto je i normalno,jer i tad je kao i sad uz LFC najveci klub u Engleskoj,i tad je uz jos 10-ak klubova bio najveci fudbalski magnet,evo ti LFC danas ,i pored ogromnog posta bez PL,oni i dalje imaju ogroman broj navijaca i u regionu i sire,veci nego CFC,iako taj isti Celzi pravi vec deceniju daleko ozbiljnije rezultate,to jetse tako.

                Razlika tad i danas je sto su se tad sredstva od spoznora koristila na pravi nacin ,doveden Fergi,pocela kupovina prvo svega najboljeg na Engleskoj ,kasnije i sire i krenulo sve kako treba,a danas imas to,da i ja kad sam ovde 2016 pisao kako je MU najslabiji na DL i da tu mora pdo hitno da se trazi zamena evo leto je 2018 ta pozicija i dalje najkriticnija i dalje je Shaw u timu itd,to isto govori o dobro/losem radu oko transfera igraca,koji su opet uz trenera najbitniji za uspeh nekog tima,valjda je to prioritet i cilj

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Ma i ja sam naravno jedan od onih koji bih voleo da dodje neko, ali da taj transfer naravno ima smisla. Nisam ni ja imun na transfere i na nove igrace.
                  Mene izludjuje sto vidim tipa da drugi klubove dovode igrace koji nisu dovoljno dobri za nas, a nasi navijaci ronzaju, ocajavaju "Nikog ne dovodimo, najgori smo, kod nas nece niko da dodje"

                  Ne ide to tako bas...
                  Dovedes igraca, i sta onda kad ti dodje na trening sutra i vidis da je losiji od tih koje ti vec imas.




                  Nisam ja pricao o kvalitetu tog Uniteda, ali sam napisao i da se tad preko 20 godina nije osvojila titula sto nedvosmisleno znaci da nismo na terenu bili najbolji.
                  Bili smo reputaciono i tad prejaki. A reputacija je manifest paznje koju ti pridaju ljudi. Reputacija je stvar koju imas jer se veliki broj ljudi personifikuju sa klubom.
                  Nismo imali mi uvek sponzorstva jaka zato sto smo imali spretne menadzere koja ti prodaju maglu, pa prevare Sharp da daju milion funti u to vreme za prvi milionski sponzorski ugovor u fudbalu.
                  Ne mozes ti da prodas maglu nekoj velikoj firmi koja vec ima svoje ljude koja znaju sta je ta magla i sta mozes da dobijes tim sponzorskim ugovorima.
                  Pazi ja ne sporim da je MU i tad imao ,ogromnu popularnost,sto je i normalno,jer i tad je kao i sad uz LFC najveci klub u Engleskoj,i tad je uz jos 10-ak klubova bio najveci fudbalski magnet,evo ti LFC danas ,i pored ogromnog posta bez PL,oni i dalje imaju ogroman broj navijaca i u regionu i sire,veci nego CFC,iako taj isti Celzi pravi vec deceniju daleko ozbiljnije rezultate,to jeste tako.

                  Razlika tad i danas je sto su se tad sredstva od spoznora koristila na pravi nacin ,doveden Fergi,pocela kupovina prvo svega najboljeg na Engleskoj ,kasnije i sire i krenulo sve kako treba,a danas imas to,da i ja kad sam ovde 2016 pisao kako je MU najslabiji na DL i da tu mora pdo hitno da se trazi zamena evo leto je 2018 ta pozicija i dalje najkriticnija i dalje je Shaw u timu itd,to isto govori o dobro/losem radu oko transfera igraca,koji su opet uz trenera najbitniji za uspeh nekog tima,valjda je to prioritet i cilj

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Manchester United

                      Očekujem da do 18 h Ed predstavi Jacka danielsa kao naše novo desno krilo


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Ovo da se nalepi gore, umesto ankete da stoji.

                        Jbg. i Aston Villa je bila velikan.

                        Eno ih puna Liga 1, velikana. Čempionšip im misaona imenica. Niko od njih nije mislio da će jednog dana toliko nisko pasti.

                        Cenim da je Everton po sastavu ekipe jači od nas.

                        To ne mora da znači ništa. Ali i može...

                        Comment




                        • Velika tradicija u SFRJ.

                          Kada si nekome hteo da iskažeš zahvalnost i poštovanje, znalo se - Čivas.

                          Za nas ovde je to povratak starim dobrim vremenima.
                          Neko sa ledom, neko bez.

                          Meni je viski bolji od rakije, jbg. Prosto je tako. A i kad vrtiš kockice leda u čaši za viski... pa onda dospeš još...

                          "Cena Chivas Regala kreće se između 3100 i 4000 dinara, zavisi gde kupujete"
                          Last edited by MarkoNFL; 09-08-18, 15:22.

                          Comment


                          • Brate, dosadio si vise. Sta si zapjenio?
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Nista, a?
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Tik tak, tik tak... Vreme teče. Nade su i dalje prisutne. Meni je važno samo Olja da se ne iznervira.

                                U pravu je i ovaj dečko Busby Babe, bolje ništa, nego igrač koji će biti mazalica očiju. Ali sramota za klub koji ima šampionske ambicije.

                                Pulišić i Sandro su morali pasti.
                                Last edited by Cassius Clay; 09-08-18, 15:35.

                                Comment

                                Working...
                                X