Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozicija stopera UOPŠTE nije toliko kritična, koliko lijevog beka i desnog krila. Nema šta, očekivati čudo od Shawa i preporođenog Martiala po desnom krilu i to je to. Nikakav problem

    Comment


    • Dalo ce ici lijevo prilicno sam siguran
      sigpic

      Comment


      • Inace ako je neko nesposobniji od Vudvorda ovog ljeta onda je to Levi, Totenhem ima najgori prelazni, jos nisu uspjeli da prodaju igrace koji ce im otici za kikiriki sledeceg ljeta

        Uvijek je dobro vidjeti kako stari SAFov neprijatelj Livaj posrce.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa zasto su mu dali novi ugovor onda zimus, bese do 2020.?
          Zato sto je najbolji i obavlja im posao za njih bitno da se igra LS,znaci TOP4 ili LE,da nije Moua 2 godine ne bi bilo ni toga ,samo da se igra,marketing,svejedno im dal su prvi ili cetvrti,a naravno ako se poklopi da budu najbolji jos bolje,al to je moglo nekad kad si vec imao TOP tim sa Skolsom,Kinom, Gigsom,Riom,Vidom,CR7, dok nije prodat,a sad za tako nesto treba bar 4-5 igraca i naravno trener

          Comment


          • Kad Shaw ode, castim pice.
            Nadam se da ce me debeljko igrom naterati da progutam ove reci, ali mrka kapa

            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • http://www.utdforum.com/forum/showth...259294&page=32

              Šou ima bulimiju ili šta već...

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Ma sve je tu jasno MU je 2 drugi sportski kolektiv po vrednosti u svetu,znaci preko 4 milijarde procena,samo su Dalas Kaubojsi ispred

                  Naravno sve je to doslo kao posledica vladavine dominicaije u engleskoj pa 2 LS,marketing,ogroman broj navijac na globalnom nivou,to privlaci i sponzore naravno

                  Ali ako se nastavi trend titule bez i ta popularnost ,neka globlana ce padati,a sa njim i spoznori ipak su relz najbitniji,a onda ce Glejzeri lepo prodati klub,uzeti jos kesa,pa posle nek se neko novi mlati ispocetka

                  U sustini sto pre ode zlo iz kluba (Glejzeri) za MU bolje,al pitanje koliko ce jos proci,vremena,trener je skroz nebitan u ovoj prici
                  United je prvi fudbalski klub sa milionskim sponzorskim ugovorom i to je bilo pre PL-a, ako se dobro secam krajem 80ih, ne secam se tacno godine.
                  United je imao najjacu sponzorsku moc i kad se nisu osvajale titule. Koliko ono bese, 26 godia United nije uzeo titulu? I ponovo smo bili sponzorski najmocniji.
                  Ali taj je United imao tu svoju auru i taj svoj The Way, sa kojim su se mnogo personifikovali.
                  United te upravo najvise privuce kad zelis da bounce back-uje, da se digne iz pepela i kaze svima "Jebite se, mi smo th one, vi ste samo fudbalski klubovi, We'll never die".
                  Unitedu nije prvi prioritet da bude najmocniji ili najuspesniji klub, iako su i to veliki priroteti. Prioritet Junajteda je da bude najvelicanstveniji klub. To je gorivo ovog kluba iz provincije Engleske...

                  Nije frka neosvajati titule, frka je funkcionisati kao jos jedan od silnih aimless klubova. Ne personifikuju se ljudi nuzno sa klubom koji je tada sampion, ali se tesko personifikuju sa timom koji igra kako igra ovaj Murinjov, zajedno sa njegovim ponasanjem. Zajedno sa nezalivanjem nekih kodeksa i principa.

                  Comment




                  • Is Hublot injured?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali kad otvorim twitter i vidim koliko ima idiota, pozelim i da ne dodje niko, jer mnogi i ne zasluzuju.
                      Toliko imbecila shvata fudbal tako da je najbitnije da se kupi igrac, najvece zadovoljstvo im je prelazni rok. Kao da koriste pojacanja kluba za koji navijaju da se prepucavaju sa nekim ortacima koji navijaju za drugi klub. "Aaa, mi smo doveli vise igraca, aaaa, mi smo potrosili vise para... aaa, sad cu da ga imam na FIFI, jos jedan igrac vise na FIFI"
                      Manje ih zanima sta se desava kada krene sezona i kad se igraju utakmice.

                      Ali ajde da placemo sto United nije doveo posle Freda jos nekog.
                      To su pacijenti koji bi bili srecni da za 100 miliona dovedemo losijeg igraca nego sto imamo vec na toj poziciji. To su takvi umnobolni mozgovi, da mi se i smuce prelazni rokovi i sva zelja da nam neko dodje.
                      Last edited by Busby Babe; 09-08-18, 14:13.

                      Comment


                      • Samo se iskreno nadam da nisi meni rekao da sam imbecil iz te grupe imbecila i idiota?? Posto pominjem pojacanja, a NE BIH ih ni spomenula da ih glavni trener i menadzer ne pominje i kuka za njima, a i vise od 70% navjaca (ovaj postotak sam lupila, vrv je veci).
                        Svasta.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa ljudi bi da se u stvarnosti igrali Football Managera. Čista zabluda, zaluđenost. Čak je i ovo često potenciranje ovdje kako su igrači od 28-29 godina stari i kako se treba oslanjati na "djecu", anomalija proizašla iz managera. Igraču na pragu tridesetih ne da ništa ne fali, nego je u najboljoj fazi fizičke i mentalne spreme.
                          Last edited by Momir Peh; 09-08-18, 14:18.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Samo se iskreno nadam da nisi meni rekao da sam imbecil iz te grupe imbecila i idiota?? Posto pominjem pojacanja, a NE BIH ih ni spomenula da ih glavni trener i menadzer ne pominje i kuka za njima, a i vise od 70% navjaca (ovaj postotak sam lupila, vrv je veci).
                            Svasta.
                            napisam sam "ali kad otvorim twitter..."
                            Ne znam da li imas twitter, ali rekao bih da nisam naleteo na tebe na tviteru Lajna na tviteru mi je 99.99 posto na engleskom i kad imam zelju da bacim pogled sta se pise, gledam sta ljudi worldwide pisu.

                            Comment


                            • @Momir

                              Ma ovo nije ni FM logika.

                              FM ima sjajnu logiku. I iskusniji igraci igraju bolje nego mladji sa istim ocenama. I postoji ih dinamika tima, kohezija... postoji odgovornost prema novcu.

                              Ovo je vise FIFA, PES razmisljanje. U Svetu se ne igra toliko mnogo FM koliko se igra FIFA ili pak PES. Na kojem ortak i ja u Zvezdi imamo Mbappe-a, Asensia, Rashforda, Sanea, Sergeja, Laporte-a itd itd.
                              I to je logika da kad imas vise igraca, to je bolje jer mozes da uskladis "raspolozenje", da mozes da pobedis protivnika.
                              To je logika da se ne uziva u fudbalu, negoda ti je zadovoljstvo da ti dosadu ubije novi igrac, kakav god da je.

                              Jos na to dodaj sulude igrace Fantasy-a, koji gledaju fudbal kroz fantasy...
                              Last edited by Busby Babe; 09-08-18, 14:27.

                              Comment


                              • Fudbal je u 21. veku prestao da bude sport, vise je soubiznis. Bitno je samo da se lova okrece. Placaju se haoticne cene za fudbalere i nove generacije vec misle o parama, a da nisu jos ni ugovor u Futogu potpisali (ili ekvivalentu u Spaniji, Francuskoj, Brazilu, itd.).
                                Takvi su i navijaci, deca misle da je najbolji onaj koji se najvise reklamira i koji se najvise placa, a od deteta se pocinje.
                                Radije bih u Junajtedu 11 obicnih igraca, koji shvataju filozofiju kluba, koji ce da kidaju za dres, nego 11 egoisticnih manijaka koji su dosli u klub samo zato sto je ponudio 1 milion vise da bi oborio rekord. To i nisu igraci, vec klasicne sponzoruse.

                                I velika je razlika izmedju dovodjenja igraca i dovodjenja pojacanja. Nije svaki igrac pojacanje.
                                Last edited by Ankee; 09-08-18, 14:28.
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X