Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace kad na to dodas regionalne i medijske sponzore i partnere onda imas brojku od oko 70 sponzora, ostali mogu samo da sanjaju o takvoj snazi, e tu Vudvord misli da ne mogu da ga stignu i da je to najvaznije. No ukapirace on sta je najvaznije u fudbalu jednog dana, ukapirao je i Perez, trebalo je vremena ali na kraju dana shvate da je fudbal najbitniji.
    sigpic

    Comment


    • Comment


      • Diego Godin rejects Manchester United, according to @DiMarzio. Might they come back for Kurt Zouma?

        Ja koliko sam cuo Mou,on po njegovim info nece niko doci,a on jbm li ga ,vrv ceka otkaz,on sad da ode sam nema gde kao Conte,a racuna da ce ga ovi otpustiti do zime ,kad bude bio ispod top 4 ,a ako ostane,jbg Wengerica do kraja ugovora i posle Portugal,ako ne bude klubova koji bi ga hteli posle ovog

        Comment


        • Ma kakav Godin, ako su stavrno toliko retardirani da idu po Godina onda je to van svake pameti, pa svako zna da Godin potpisuje novi ugovor, ima presmijesnu klauzulu i ne mrda cijelo ljeto, Juventus ga zvao nije htio, Godin da ode od Simeonea, a pritom iscimao Grizmana zesce da ostane, Vudvord ne zna dje udara ako je stvarno pokusao da ide po Godina

          Mada Di Marzio se fino isprosipao ovog ljeta, svakako ocekujem do sest da klub bude povezivan sa svim i svakim. I ovo jeste katastrofa za Vudvorda i klub. Sve je isto kao kad je Mojes bio tu, taman pomislis naucio je i pet godina kasnije on radi iste stvari.
          sigpic

          Comment


          • Romano kaze no at the moment no
            Man Utd offered €25M to Atlético Madrid for Diego Godin release clause... and €9M/season to the player. Godin at the moment has NOT accepted and he wants to stay at Atléti.
            Ponudjene su mu solidne pare po ovome, ali kao jedan od najboljih stopera svijeta moze da dobije 11-12 po sezoni lagano.

            Ali meni samo nije jasna ova opcinjenost stoperima, dvije pozicije mnogo vise gore.
            sigpic

            Comment


            • Ne bih ga ja baš sa Perezom poredio. Nije da je doveo sad galaktikose, više izgleda kao da spremaju klub na prodaju. Sigurno ne izgleda kao da mu utiru put za sportski uspeh višegodišnji proporcionalno finansijskoj moći.

              Znaju ti ljudi sve nisu oni duduci, iza svake odluke stoji racionalno objašnjenje.

              Comment


              • Pre mi ovo miriše na novinarske patke nego da je United stvarno pozvao Urugvajca u svoje jato.
                United je I ovako lepak za sve i svašta tako da očekujemo još nerealnih imena u smiraj prelaznog roka.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ne znam sta se desava na relaciji uprava-trener i kakvo je stanje u medjuljudskim odnosima. Procitah negde da je Murinjo rekao da mu je potrebno 6 igraca, tj. da ima zelju za odredjenih 6 igraca, a da nece dobiti nijednog. Ako je to tacno, covek ocigledno hoce pojacanja. Ako ovi iz uprave/vlasnici misle da je ovo tim koji moze da parira ostalim klubovima iz Top4, onda svaka im cast. Ne kazem da Junajted ima lose igrace, ali ipak...Murinjo je covek koji je osvajao LS sa manje kvalitetnim igracima. Ovi, za sada, nisu uradili nista vredno velicine kluba. Svaka cast na osvajanju Lige Evrope, ali to takmicenje nije ono cemu tezi klub kao sto je Junajted.
                  Transfer bombe u zadnjim minutima su mazanje ociju navijacima. Junajted treba da bude prvi izbor igracima, a ne da ih mole da dodju. Proslo je dosta vremena od Fergijevog odlaska, jos se nismo konsolidovali. Jos malo pa ce Lajpcig da bude ispred nas.

                  Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Inace ako nekom platis klauzulu onda znas da je taj neko spreman da dodje kod tebe, ako su platitili Godinovu klauzulu bez konsultacije sa njim ili agentom, pa ja stvarno onda ne znam sta bih rekao
                    sigpic

                    Comment


                    • Imam info iz prve ruke da je ostalo još manje od 5h do kraja prelaznog roka, tako da ima još vremena, nema potrebe za panikom.

                      Comment


                      • Ode Mina u Everton, fala kurcu
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Atletico Madrid reject Manchester United's approach for defender Diego Godin. Sky Italy say player didn’t want to move. £18m release clause and United offering £150,000 a week wages
                            Nema preko Skaja, Atletiko odbio, a Junajted ispratio klauzulu, how yes no
                            sigpic

                            Comment


                            • Nikog nismo prodali, to me vise izludjuje. Ostali Rojo, Darmian, Mata i obojica od Jones&Smalling. Da smo nekog od njoh otkacili barem, da se lakse dise. Nema od toga go kurac, da prostite. Ostanak Darmiana je ugusio Fosu. Rojo ce da dobija svoje minute kad nije povredjen, sto znaci da ce da ugusi i Lindelofa i Bailly-a, i njihovo uigravanje.
                              Mata ce biti ispostovan svpjim minutima, po cenu da igra desno. Kao samaricani, to ce da nas kosta, jer to jednostavno ne moze da sljaka.

                              To mi je aimless. Zrtvovao bih i jednu sezonu, ako je stanje na trzistu tako.
                              Ali samo da smo se olaksali balasta. Em primaju platu, em se zavaravas oslanjanjem na njih, em guše formu i razvoj nekih mladih

                              Comment


                              • Lakse se dise, Mina u Everton, Megvajer ostaje, ovo su isto pobjede prelaznog roka

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X