Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ne treba nama Fekir, treba nam Dembele.

    Inace sto se Pogbe tice ovo je Mino, pa i u januaru ga je povezivao sa Sitijem, on ce to stalno da radi, evo i Stoun rekao nema sanse Junajted da ga proda, Junajted ne prodaje najbolje igrace tako lako, da ne kazem skoro nikako. Medjutim pravi problem sa Pogbom je njegov stav i Murinjo ga je sa potpunim pravom kritikovao. On nije farbao kosu i pravio frizure na Mundijalu da bi se potpuno fokusirao na fudbal, to je njegova izjava, u Junajtedu se ni u jednom trenutku nije onda potpuno fokusirao na fudbal. Svima je jasno da ce Junajted da zaradi grdne pare kad ga proda i kad bude otisao to nece biti za manje od 200 miliona, ali on ima ugovor do 2021. tako da mu nema mrdanja jos neko vrijeme, moze Mino da divlja koliko oce. Zoze je trazio od Pogbe da promijeni agenta, vjerovatno da bi ga preuzeo Mendes i onda bi on imao potpuno kontrolu ali nece se nikad desiti, Minovi klijnti su najzadovoljniji fudbaleri i to se nikad nece promijeniti.
    Pa jel mislis da bi Mino smeo da radi ovo sto radi bez Pogbine dozvole?

    Ja sam ovde oduvek pricao da ce Pogba otici posle prve ozbiljne sezone, tako da mene ovo nista ne cudi(osim sto, jelte, ozbiljne sezone nije bilo). Mada da ne gresim dusu, mozda samo stiskaju za jaci ugovor, al cisto sumnjam.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Sto mi nismo bili u prici za Kovacica, al mene to ne cudi, mi smo van svake fudbalske logike Dovescemo levog krila jos

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Stvarno misliš da će Murinjo da da 100 miliona na nekonstantnog klinca? Ja bih voleo da ga vidim u Junajtedu, ali jako su male šanse za to, i čisto sumnjam da bi ga Barsa prodala.

        Fekir nije pravo kirlo ali može da igra tu i bolji je od svih naših krila minus Sančez trenutno. Već vidim paničnu kupovinu na deadline dayu
        Barsa ne zna dje udara, dovodjenjem Malkoma za njega tamo mejsta nema, pritom je na toj poziciji i Mesi, a cisto sumnjam da bi se iko na svijetu nasao da ga plati vise od 60 ili 70 miliona eura, jbg flopovao je, rotacija, nebitan je ustvari, jos jedna ovakva sezona nece pomoci ni njemu ni Barsi sigurno sto se njegove cijene tice.
        Originally posted by bici View Post
        Pa jel mislis da bi Mino smeo da radi ovo sto radi bez Pogbine dozvole?

        Ja sam ovde oduvek pricao da ce Pogba otici posle prve ozbiljne sezone, tako da mene ovo nista ne cudi(osim sto, jelte, ozbiljne sezone nije bilo). Mada da ne gresim dusu, mozda samo stiskaju za jaci ugovor, al cisto sumnjam.
        Mino gotovo uvijek postuje zelje svojih igraca i on je taj koji se izlaze i ratuje dok igraci cute ali sve i da Pogba oce u Barsu on ne moze da ode ovog ljeta u Barsu. Ja sam uvijek bio protiv njegovog dovodjenja i jasno je da ce otici prije ili kasnije ali posle mjesec dana dobrog fudbala, ako i toliko i to tri dana prije isteka prelaznog, on mora biti debil ako misli da ce ga Junajted pustiti. Junajted pritom ne prodaje najbolje igrace, i ako ih prodaje to je uz masu muke i natezanja. Pritom Pogba ima nenormalne image rights i cak bonus od pet miliona eura ako potpise novi ugovor, prije ce potpisati novi ugovor nego sto ce otici u Barsu, nema klauzule, nema izlaza do 2020. maltene, a da ne pricam da bi Barselona morala minimum 300 miliona da izdvoji, sto oni sigurno ne mogu nakon svih ovih kupovina. Znaci njihova jedina sansa je da ponude igrace, a Junajted moze biti zainteresovan za Albu, Umtitija, Roberta, Rakitica, Dembelea, Suareza i Mesija. Ostala su jos tri dana, znaci nista od toga, mediji traze klikove i to je to.
        sigpic

        Comment


        • Inace Barselona je potrosila 420 miliona funti u poslednja dva prelazna, pare od Nejmara su odavno potrosene. I deal za Paulinja je mnogo sumnjiv i tu nesto nije u redu, doveli ga za 36 miliona funti, prodali za 45 miliona funti godinu kasnije i to saradnja sa istim klubom, pranje para
          sigpic

          Comment


          • Alba, Umtiti i Dembele za Pogbu, zakrpis tri pozicije za jednog Pogbu koji ti u dve godine nije spojio 3 meseca dobrog fudbala, moze
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ja bih to imidijatli prihvatio, ma ne mora ni Umtiti, moze i Pike

              Pogba ne moze da se zali na Murinja, on ima zakucano mjesto u prvom timu, znaci sve je do njega, zbog njega je mijenjana formacija, ne moze da se zali da ga mrzi trener. Na Mundijalu je pokazao da moze da se zrtvuje i misli samo na fudbal, ali jedno je pet utakmica tako razmisljatii i igrati tako manje od mjesec dana, a nesto sasvim drugo 50 utakmica iz nedelje u nedelju godinu dana.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Alba, Umtiti i Dembele za Pogbu, zakrpis tri pozicije za jednog Pogbu koji ti u dve godine nije spojio 3 meseca dobrog fudbala, moze
                Da su bar barcini ljudi toliko glupi pa pristanu na to


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Znaci Pogba je sledeci na meniju.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Inace Pogbin ugovor je na 5+1 godina, tako da mu nema izaza do 2021. tacnije, jer ce Junajted sigurno iskorisiti opciju da mu produzi ugovor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Znaci Pogba je sledeci na meniju.
                      Ako mislis na prozivanje a la Marsijal, nikako. Pogba cesto donosi brdo losis odluka, nekad je pucao pod pritiskom i cesto se isfrustrira pa tim pati zbog toga. Ali njemu je uvek stalo do toga da pobedimo, nikad on nije bio bolikurac kao Marsijal;

                      Inace Hirst kaze da je problem nastao zbog onog Murinjovog komentara na kontu svetskog kad je rekao nesto u fazonu "Pogba igra fenomenalno kad je u zatvorenom okruzenju i kad je fokusiran na fudbal";
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Tu je Murinjo potpuno u pravu, ali ti komentari su stari tri nedelje, sad se naljutio, how yes no

                        Inace najvaznije da se nauci iz gresaka, u Pogbinom slucaju morace dva puta isto da uradi pa da navijaci Junajteda, neki, ukapiraju o kakvom se liku radi. Mada vjerovatno ce ga neki i dalje obozavati. Ja sam znao kako ce biti i koga vracamo ali opusteno, nema mu mrdanja ovoga puta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Sto mi nismo bili u prici za Kovacica, al mene to ne cudi, mi smo van svake fudbalske logike Dovescemo levog krila jos

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          i mene to zanima, mislim da bi on dobro legao ovom Unitedu, sigurno bolji fit nego Abramovicu

                          Comment


                          • Manchester United

                            Ne vjerujem da iko ovdje ima problem sa prodajom Pogbe ali prodajom u pravom momentu, kad ima vremena da se nadje zamjena. To u ovom trenutku nije moguce.

                            Razumijem i njega sto razmislja o odlasku, jednostavno covjek misli da bi mu zivot daleko od Portugalca bio mirniji, prijatniji jer ovo sto on 2 godine dozivljava nije bas lako. Sa svih strana udaraju po njemu ali on i dalje je tu, osvojio SP ali i tu su se nasli pljuvaci da udare po njemu i obezvrijede to.
                            Last edited by Miki28; 07-08-18, 14:04.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Ne vjerujem da iko ovdje ima problem sa prodajom Pogbe ali prodajom u pravom momentu, kad ima vremena da se nadje zamjena. To u ovom trenutku nije moguce.

                              Razumijem i njega sto razmislja o odlasku, jednostavno covjek misli da bi mu zivot daleko od Portugalca bio mirniji, prijatniji jer ovo sto on 2 godine dozivljava nije bas lako. Sa svih strana udaraju po njemu ali on i dalje je tu, osvojio SP ali i tu su se nasli pljuvaci da udare po njemu i obezvrijede to.
                              Sa prvi delom se slazem sa drugim i ne bas. Razmisljao bi on o odlasku i da su on i Murinjo u odlicnim odnosima i da smo osvojili ligu prosle sezone.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ja na njega gledam kao igraca koji ke doveden da kod nas odigra 4-5 sezona max, da ga onda prodamo za velike novce i dovedemo nekog drugog. Najvise zbog toga ko mu je agent iako bih mozda prvi ja razmisljao o tom istom agentu da sam fudbaler jer covjek iako gnjida radi sve za svoje klijente. Za to je i masno placen naravno.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X