Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da prodje leto bez neke bombe? I jos ako dodje Murinjo, teško Erice. Očekujem ja bar jedno 80+ pojačanje. Ne bih se iznenadio da se juri Bejl fazon. Ako dodje Murinjo, Miranda i još jedan klinac ima da se dovedu.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Voli Zidan Bejla, Dzejms je opcija, ali 80 miliona eura za njega, je li vrijedno? Ja bih ga uzeo, ali onda Mata mora da ide.
      sigpic

      Comment


      • Meni je za ocekivati neke promene u Realu i Bajernu. Tako da ima tu sta bi se uzelo. James umesto Mate rade volje. Mladji, brzi, prodaja dresova. Pitanje je da li ga taj neki buduci vidi.

        Sto se krila tice bio bih zadovoljan tj prezadovoljan i sa Geceom.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Gece i Dzejms imaju problem sa radnom etikom i stavom generalno, a mi vec imamo Memfisa i Januzaja koji iako ogromni potencijali imaju taj problem, Januzaj vise i nema neku buducnost, a bas je zastrasujuci talenat. Iska bih ja najradije od svih njih ali on je nemoguc, ali ako bih mogao da biram izmedju Dzjemsa i Gecea Dzejms u svakom slucaju, veci je madjionicar, ali nema garancija da bi uspjelo. Grizman toliko kosta i medju je najboljima na svijetu, ispred je obojice masu, ali dzaba kad nece da ide. I ne trebaju nam Dzejms ili Gece da igraju po krilu, treba nam brzo, prodorno krilo.
          sigpic

          Comment


          • Onda da sunemo pare u Lester ili Saut?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Obojica su odlicni i bas ono sto nam treba. Marez je veca magija, lucidniji, Mane brz kao metak i polomice se za ekipu, kida u odbrani pritom i izdrzljiv je kao magarac.

              Lam

              "He introduced a clearer focus on tactics and our modern style was born," the World Cup winner told The Sunday Times.

              "He's a real hard worker. it's difficult to go right into the smallest details of tactics but Van Gaal is willing to. Not everyone liked it, but I love tactics, so it was interesting to me.

              "Van Gaal would admit to making mistakes here - or maybe not - but he was the right man at the right time for Bayern."
              Cavi
              “After two days of training under him I thought, ‘Who is this idiot?’ After a week, I thought, ‘He’s right.’ He’ll always be in my heart, Louis van Gaal,”

              "Sometimes I have talked to (Barcelona manager) Luis Enrique about things that van Gaal said or did (when he was at Barcelona) that seemed outrageous for us when we were players but now, however, we see that he was right, that he was ahead of his time."
              Cavi i Lam su najinfluentniji i najinteligentniji fudbaleri dvije najvece fudbalske sile poslednje decenije, vodje ta dva giganta i obojica znaju koliko je Van Gal bio vazan da bi postali to sto jesu.
              sigpic

              Comment


              • Onda dovedemo obojicu. Marsi u napad.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • De Gea
                  Valensija SS Miranda Sou
                  Morgan Sances
                  Mahrez Gundogan Memfis (Marsijal)
                  Marsijal (napadac)

                  Ovo bih ja voleo, skupo bi bilo ali mislim da je realno.

                  Comment


                  • Ciki vec zavrsio Ginda
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ciki vec zavrsio Ginda
                      Steta, onda mogli bi da se usmerimo ka Banegu...

                      Comment


                      • Moze jer je dzabe, ali on je DLP, a Murinju ne treba toliko DLP, zato je pitanje sta ce biti sa Kerikom, Van Galu treba i dalje, treba li Murinju pitanje je. Van Galu bi Banega legao odlicno. Svajni ce svaku poceti kad je spreman, on je zacementiran kod Zozea, a ako ne dodje Zoze i kod Van Gala onda. Sances i Gomes su Mendesovi igraci i njih ce dovesti Murinjo najvjerovatnije.
                        sigpic

                        Comment


                        • A vi svi vec prodali Ereru?! tj ne verujete da moze da bude uz Morgana i Svajnija?!

                          Nije dzabe Benega. Morace da potpise novi ugovor kacili ovi u LFP. Imao je klauzulu ako odigra odredjeni broj utakmica dobija novi ugovor.

                          Barkli?!
                          Last edited by l1m4r; 31-03-16, 16:23.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Strasan igrac i nikad ga se ne bih odrekao, ali ima problem sa motivacijom protiv manjih ekipa, protiv velikih je sef. Zahvalan igrac, ali vise za tri u vezi, a ne vidim ga kao Murinjovu desetku. Ne znam sta ce s njim biti, ali dodju li Sances i Gomes ide on najvjerovatnije.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ereru bi ja svakako zadrzao, jer pisa momak krv za klub. Meni omiljeni igrac uz Valensiju i Marsijala sada.

                              Comment


                              • Nadam da ce jedan Spanac prezivjeti, Mata ce prije otici nego Erera, ali se sa Murinjom nikad ne zna. Ostane li pak Van Gal onda ostaju obojica. Vec sam rekao za koje mislim da sigurno ostaju, svi ostali su u magli. Moze vecina otici, a moze i ostati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X