Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    BB, Vladane i bici, koliko mu dajete vremena ove sezone sa ovakvim fudbalom u PL i LS? Iskreno?
    Ja sam rekao i pre par meseci, popunimo mu tih 4-5 rupa, dovedemo igrace koje zeli i ima jos godinu dana. Kao sto znamo, igraci mu nisu dovedeni. I Tobi da dodje, to opet nije dovoljno, krilo nemamo, beka nemamo. Fudbal je timski sport, nije to bejzbol, rupe i dalje ostaju rupe, tim ne moze da sljaka kao pravi tim ako dosta toga nedostaje. Ja razumem tu vasu logiku, doveli smo trenera i dali mu 400 miliona, i on nije uradio ono sto se ocekivalo od njega. Al sto se mene tice, ja bih njega ostavio i ako se za titulu bude borio do samog kraja, ne mora da je osvoji. Opet, razumem i vasu logiku da se on otpusti, ali jednostavno ne mislim da je to pametno uraditi u ovom trenutku.

    Ja sam Murinja smatrao za lika koji ce da dodje i da nam ugradi taj pobednicki mentalitet koji se izgubio smenom generacija i da ode dalje nakon 3-4 godine, ali on to za sada nije uradio. Dali su coveku 400 miliona, mislim da bi bila losa odluka otpustiti ga sada i ne izgurati njegovu pricu. Jer ja sam njega uvek smatrao za nekoga ko gradi. Ta prica koja se po internetu gura da Murinjo ostavlja pepeo i rusevine iza sebe kad ode je po meni uvek bila velika glupost. Covek je postavio temelje i onog Reala i onog Celzija koji su se naosvajali svega i svacega nakon sto je on otisao. Al ljudi to jednostavno ne zele da vide. Ta prica za Real mi je najludja od svih, covek se resio tog deadwood-a sacinjenog od legendi Reala i usput zbog toga izgubio svlacionicu. Nenormalan posao je tamo napravio, posao koji niko nije imao muda da odradi. I ovde kad je dosao morao je da se resi jednog Runija i uradio to na maestralan nacin, nesto sto ni LVG ni Mojes a ni Fergi nisu uspeli da urade.

    Generalno smo sa tim smenama trenera fejlovali najstrasnije. Doveli smo coveka da odradi rebuilding ekipe, smenu generacija, da bi ga na pola posla otpustili i doveli coveka sa dijametralno suprotnom filozofijom fudbala da nastavi posao. Bas nisu imali pojma sta rade. Ja najvise strahujem od toga da mi otpustimo Zozea i dovedemo nekog Poketina ili Nagelsmana koji opet od Zozea imaju dijametralno suprotnu filozofiju fudbala. I tu ce opet biti mnogo problema. Ako ce vec da naprave tu gresku da otpuste Zozea, onda bi trebali dovesti nekog pragmaticnog da nastavi posao, Alegrija ili Zidana, a ne nekoga ko ce morati da pliva uzvodno i usput pukne pod pritiskom.

    Po meni je wait and see, ako bas fejluje(mada po meni nema sanse za to), neka ide. Ako se pak lavovski bude borio do samog kraja, treba mu dati jos ta 3 igraca i jos jednu sezonu i to bi bilo to.
    Last edited by bici; 05-08-18, 21:55.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Definitivno mu dati jos jednu sezonu, osim ako ne bude totalno katastrofe, i rezultatske i po igri.

      Samo to ne znaci da mu dati klub da sprovodi sve sto pozeli. Jednostavno, nije to zasluzio, vise ostvarenim, a po malo i zbog ponasanja.
      Ispao si od Sevilje sramotno, u mnogim velikim i bogatim klubovima bi zbog toga odmah dobio otkaz. Manje placi, vise radi.

      Zasluzio je da se u klubu pribojavaju njegovog daljeg rada. Sve vise i vise kaska za Pepom. Bojim se da ce tek da mu nabija rogove Pep. Nema toliko ni bolji tim ni toliko vec budzet, koliko bolje radi od njega. As simple as that.
      Zajedno sa Pepom imaju vecu komparativnu prednost, ne smemo da sedimo nemo i posmatramo dok se to polarizuje...

      Comment


      • I da razbijem mit o Martial FC-u, i tome kako smo svi botovski u tom klubu.

        Mnogo mladji i nezreliji sam bio kada je Beckham otisao. Slavim na isti dan rodjendan kao i Bekcham, kad sam dobio original dres 2000. nisam ga skidao 2 nedelje. Dok sam trenirao imao sam predatorke kopacke. Posteri Beckhama su mi bili po sobi, izlazio sam napolju da sam sutiram i skidam njegov zamah. Postavljao sam stvari da mi glume zivi zid.
        Malo je reci da sam ga obozavao.
        Plakao sam kad je odlazio, 20 dana nisam gledao novine ni, tada teletekst. Fergija sam psovao, ali vec pre pocetka sezona sam bio u fazonu "Ako je on tako odlucio, to je bolje za klub"

        Ne moze neko da mi potura kako sam slepo zaljubljen u Martiala, i kako vise navijam za njega nego za klub.

        Fenomenoloski, Martial je ovde "a martial", nije "the martial".
        Imamo para, dovodicemo mlada krila/napadace, imamo ih cak vec sad u timu iz naseg pogona. Necu da umrem bez njega.
        Mene je strah da ne uradimo ono sto je CHelsea uradio sa Robbenom npr. Mene je strah da je problem sustinske prirode.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Manchester United

            Vrijeme je da svoje prica na terenu, van terena tj na treningu pa i ovo uzimanje 10-ke je za respect ali uskoro ce imati 21 godinu i vrijeme je da napravi taj korak naprijed.
            Vjerujem da moze
            Last edited by Miki28; 05-08-18, 22:51.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ja nesto ne verujem. Nabildao se puno i nema vise tu agilnost cini mi se. Decision-making ocajan. Nema hrabrosti da pretrci igraca, pa on je pretrcavao sve zivo i tako prosto igrao kad se probio u prvi tim, a sad uvek ima potez vise.

              Comment


              • Ko muva bez glave nekad djeluje na terenu, mozak iskljucen. Jos kad promasi zicer dodje mi da razbijem tv.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • ❗️Bartomeu has told Dembélé that he is intransferible during a meeting between the two last week. [@gerardromero]
                  Proposals from the Premier League may arrive this week, but in principle Barça are not going to value them. Only if they are too good to reject. [@gerardromero]
                  Ovi bukvalno kazu Edvarde pljuni 70ak miliona i tvoj je

                  Kicker | Man United, PSG and also Arsenal are interested in Jérôme Boateng - Bayern want €50m - Kovač wants to keep Boateng but if he leaves he wants another CB - Bayern set to go after Pavard - Rummenigge's statement that Bayern have enough CBs is only a smokescreen
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma nema sanse u pola cene da ga prodaju posle jedne sezone.

                    BTW, Fred jako dobar, ali ne mogu posteno da se obradujem dobron igracu zbog rasula od igre. Odlican igrac, dobar tehnicki, radilica, agresivan.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Time bi otvorili vrata Barsi za Pogbu a nemamo dovoljno vremena da dovedemo zamjenu...

                      Uostalom vjerujem da Dembele nije na listi Portugalca jer da jeste bili bi odavno u prici za njega, tu bi se drveni i Portugalac slozili.

                      @headburn, mislim da smo dobro izabrali i da ce biti dobro pojacanje.
                      Danas gledajuci Celzi, mada nije bilo Kantea, Zorzinjo mi uopste nije legao. Fizicki slab, dosta spor sa reakcijama, treba mu vremena da odigra pas mada je Siti igrao strasan presing. Opet kad dodje Kante bice mu lakse tako da vjerujem da ce i on biti dobro pojacanje za njih.

                      Za sad bukvalno Pereira-Fred i eto Alexis koji djeluje bas spremno su jedine pozitivne tacke iz ove predsezone.


                      Nego, jel ima neko ko smatra da je Mektominej igrac za PL? U ovom trenutku? Koja je ono operisanost od fudbala majko mila
                      Last edited by Miki28; 05-08-18, 23:13.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Nije toliko los MekT. Kad imamo posed jako je solidan, kad se branimo izgleda pogubljeni skroz. Solidan tehnicar i mali ima herca. Zadrzao bih ja njega.

                        Comment




                        • Laku noc drugari.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Ko muva bez glave nekad djeluje na terenu, mozak iskljucen. Jos kad promasi zicer dodje mi da razbijem tv.
                            Ali ajde bar da proba... Nego uvek potez vise i izgubi loptu

                            Comment


                            • Ako mislite da Tobi Vilijan i Aleks Sandro ce nas toliko unaprediti... Da, Tobi sutira iz daljine i imali bi bar 2 suta po utakmici
                              Sreca sto smo promenili stranu inace mi ne bi vidjeli drugu polovinu terena

                              Barnli bi odigrao nesto smislenije sa Gudmunsonom i Lenonom umesto mi sa Fredom, Sanchezom i Matom.



                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Manchester United

                                Originally posted by Erik View Post


                                Laku noc drugari.
                                Bar znamo kakva nas sezona opet očekuje
                                Potpuno razumijem Eda i Glazere sto nisu dozvolili da opet bunkerinjo potroši 200mil na pojačanja za ovakav nogomet

                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by reddevil96; 06-08-18, 05:12.

                                Comment

                                Working...
                                X