Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Daj vratite LVG-a i zabranite mu da se pita oko dovodjenja igraca i kazite mu "Nemoj da mislis da si toliko bog fudbala i da mozes od svakojakih govana da pravis pitu... ne prolazi to u Engleskoj"

      Comment


      • Manchester United

        BB, Vladane i bici, koliko mu dajete vremena ove sezone sa ovakvim fudbalom u PL i LS? Iskreno?
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Rano je jos, pricacemo krajem septembra kad dodje reprezentativna pauza, tada cemo znati dje smo. Jasno je svima nama da ovo nije dobro, ali je isto jasno da cemo protiv Lestera drzati loptu i napadati.
          sigpic

          Comment


          • Bog me ubio ako ova Zvezda ne bi odigrala bolje protiv ovog Bajerna...

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Rano je jos, pricacemo krajem septembra kad dodje reprezentativna pauza, tada cemo znati dje smo. Jasno je svima nama da ovo nije dobro, ali je isto jasno da cemo protiv Lestera drzati loptu i napadati.
              Kako, kada nismo vjezbali to
              I ain't psycho but my life is.

              Comment


              • Svaka čast kompletnom Bayernu na pobjedi na svom terenu. Nije mala stvar pobijediti Mourinha koji je izveo kombinovan tim + obdaniÅ¡te. Rijetki su oni kojima će to poći za rukom ove sezone.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Probacu da se suzdrzim koliko god budem mogao ali znam da ce biti nemoguca misija sa ovakvim fudbalom i da cu kad tad puci...

                      Najoptimisticnije prognoze, da od starta krenemo jako i damo 1-2 gola u prvom i privedemo kraju utakmicu.

                      Realne prognoze, uzasno spora, bezidejna igra u 1 pol a onda u 2 pol da pojacamo pritisak i damo nekako taj gol i onda bunker
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ima li neki podatak koliko smo suteva uputili u okvir gola u predsezoni?

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          BB, Vladane i bici, koliko mu dajete vremena ove sezone sa ovakvim fudbalom u PL i LS? Iskreno?
                          Tesko pitanje bas, teska prica.

                          On je odavna pokrenuo kampanju i dugo radi na pravljenju alibija, izgovora. Cini mi se da je vise fokusiran na to nego na rad sa ovom ekipom.
                          Mi za preko 2 godine nismo stvorili ni naznaku neke sinhronizacije, nekog one-two kroz sredinu, pa rutinskog eksploatisanja toga, guranja loptu na stranu nakon skupljanja posle tog one-two.

                          Igramo na misice i tehnicku potkovanost da se reaguje na prvu u nekim nicijim situacijama. To prolazi protiv slabijih timova sa fizicki i tehnicki slabijim igracima.
                          Kad naletimo na tvrdo, ili na neku pristojno pismenu ekipu za igranje ka napred, onda buvaj, legni u krilo, ne pomisljaj na presing, brani se, pokusavaj sa tim totalo neriskantnim, nazovi direktnim loptama.


                          S druge strane, klub ce usiljeno gledati da ostane dosledan u pruzanju podrske menadzeru, jer je to kao nas princip. Sto je sa neke strane i ispravno, ali ne po svaku cenu.
                          Nisam pametan, ni ja ne znam sta bih radio.
                          Nefer je sad i prema Murinjo i prema narednom menadzeru da ga najure sad pre kraja naredne sezone.

                          Ko zna, mozda ovo neprodavanje Martiala i jeste znak da ne smeju da rizikuju sa Murinjom. To je i normalno, 2 godine nije uradio posao koji prolazi 6/10, normalno je da nemas totalno poverenje u menadzera i ne pustas mu da odredjuje dugorocnu buducnost kluba, ako ti vec deluj da on nece biti deo nje.
                          Tu slobodu da vise odredjuje dugorocniju buducnost nije zasluzio u ove 2 godine, ma sta god da neko kaze.

                          Potpuno je logicno da neko misli na glas "Pa dobro, mozda vise ima smisla da ostavimo Martiala, mozda ga naredni menadzer kanalise u pravom smeru i opameti, ima potencijala, od Murinja ionako za sada nismo videli izvanredan posao"

                          Sve su to logicne misli.

                          Videcemo kad krene sezone. Ne znam sta vise da mislim. Mourinho koliko god da mi je uvek bio zanimljiv i harizmatican troler, uvek je bio neko ko nije imun na makijavelisticke stvari.
                          Ima takvu istoriju da nije nenormalno ne iznenaditi se ako je smisleno davao ne najbolje instrukcije, samo da tim ne odigra dobro, kako bi istako poentu. Pogotovo je prijateljska idealna za to.

                          Bumo videli... time will tell.
                          Samo to treba vreme preziveti a ne umreti u dosadi.
                          Ja sam vise uzivao u Mojesovoj sezoni nego u vecem delu prethodne sezone koju smo zavrsili kao treci.

                          Comment


                          • Zamislite tu katastrofu da opet zavrÅ¡i drugi u ligi a ima ubjedljivo najbolju ekipu

                            Comment


                            • I da, nece ovo nikakav Alderweireld da promeni ili popravi.

                              Nije nama funkcionisanje stopera katastrofalno. Niti ce Toby da donese neki game changing ball playing. Niti je fascinantan u tome, niti ce da mu se dozvoli to.
                              Stoperi rade svoj posao sasvim pristojno, i prosle godine su, cak kao bonus spasavaju guzicu i bekovima.

                              Comment


                              • Manchester United

                                To i ja mislim ali eto, tjesim se sa pricom daj da mu dovedu to sto oce pa da vidimo tu renesansu, taj preporodjaj u igri.
                                Ipak ce to biti samo puste zelje a najzalosnije ce biti alibi price koje ce uslijediti.


                                Zanima me kad ce i Sancez poceti da iskazuje nezadovoljstvo igrom. Covjek ko na pustom ostrvu
                                Last edited by Miki28; 05-08-18, 21:31.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X