Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt nevjera sta nam se desava sa stoperima.

    Nikad ni od njega ono sto smo ocekivali, unistavaju ga povrede
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Unistava sam sebe, on i Dzons su bas tu nedje, hrabri i preglupi.
      sigpic

      Comment


      • Takav nam je i Roho.
        sigpic

        Comment


        • Cim uvedu VAR u PL, odmah prodati Smolinga.

          Covjek voli da povuce vise nego ljeba da jede
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Place mi se od nasog timskog postavljanja.
            Mi uvek imamo 2 anchor veznjaka. Kog god da stavis u vezni red, svi igraju tako, legnu u krilo stoperima. I sto je najgore stite jednu te istu horizontalnu liniju, suvisno, dok se prave dzepovi izmedju linija tima.

            Comment


            • Luk se jos malo ugojio cini mi se
              sigpic

              Comment


              • E sad ste najebali Bavarci. Kad krene ova ceta sad da gazi, 60 min smo se stekali
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Dobar Erera u gradjenju i skoku, dobar i Rasford, niko ne umije da skoci u cijeloj ekipi sem Smolinga i Felainija, tacno treba Zlatana vratiti samo da skace kad su korneri, dosta bi bilo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Luk se jos malo ugojio cini mi se
                    Možda 4-5kg, ništa strašno.

                    Odlično Herrera ispratio Martineza, to su ti igrači s kojima se puca na titulu.

                    Comment


                    • Bravo Mo, ne znam gde si bio gori. Tim ti nije sutnuo ni protiv Livera ni sada. Ok, Pereira iz slobodnjaka. Za 151 min fudbala.

                      Bice da je problem u Marsijalu i Pogbi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Svidja mi se Fred.

                        Jbg, ovaj gol je primljen zato sto nije tu Matic, on bi tu cuvao Martineza. Rashford nije nista kriv, dosta je i skocio. Mozda i previse pa je zavarao Herrera. Ali kako Herreru jeste a Martineza nije. TO je vec problem...


                        Mora ovo da se izgubi, pozeljno je. Naravno, ako sve to bude konstruktivno...

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Daj, aman. Svajnstajger Marsijal je jedno suptilno i perfidno govno. Mrdnuo guzicom da tvituje i to mu je jedino mrdanje guzice bilo u Junajtedu. Izgledao je i bio spreman kao fucking prasac.
                          Reality je da ga je vise zanimalo papucarenje Ani Ivanovic francuskoj rijaliti zvezdi nego postenje zalaganje za klub. Super, platili smo igraca dobre reputacije preko 10 miliona godisnje da kuca tvitove kako je car prema klubu.
                          Bravo za njega, klub ima preko 500 miliona navijaca, dovoljno mu je da se 50 miliona upeca na to.
                          Ispravio sam ti ovo.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • MekTomi nam je ono sto je bio Hut kod Zozea svojevremeno, najebali ste sad bavaraci
                            sigpic

                            Comment


                            • Udaram scrinstatove naseg postavljanja, DOK GUBIMO, i brisem ih jer necu da dokumentujem sve ovo, samo cu da dam dodatno znacenje ovom nerviranju.

                              Comment


                              • Mou, a sta ti mislis da mi pocnemo sezonu sa Lindelofom i Bajiem na stoperima, i da nekako, ne znam kako, zapocinjemo napade od zadnje linije, jer nesto sumnjam da cemo se ovajditi od bunarenja na Raska.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X