Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sancez prebacuje loptu na drugu stranu, tamo sami Erera i Darmian

    Erera odlucio da je vrati nazad, Darmian isto

    Edit: Mozda mi druga recenica i nije bila neophodna za moju kratku horor pricicu.
    Last edited by bici; 05-08-18, 20:03.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Sancez prebacuje loptu na drugu stranu, tamo sami Erera i Darmian

      Erera odlucio da je vrati nazad, Darmian isto
      U metu. Ni manje, ni vise
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Sancez prebacuje loptu na drugu stranu, tamo sami Erera i Darmian

        Erera odlucio da je vrati nazad, Darmian isto

        Edit: Mozda mi druga recenica i nije bila neophodna za moju kratku horor pricicu.


        Jedan od hajlajtsa priprema. Trude se i Fred, Sancez i Pereira da je gurnu naprijed, ali ne daju ovi nasi, vise brane nego Bajernovi igarci
        sigpic

        Comment


        • Odigrali smo prvo poluvreme fudbala bez. Ne mozemo u ovoj formaciji igrati bez klasicnog desnog krila.
          sigpic

          Comment




          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Darmijan za klasu bolji od Soua inace.
              sigpic

              Comment


              • To je Murinjov potpis, neka nam otera sve talentovane igrace a posle neka napravi sebi svojsvetno sranje, igraca takvog kalibra necemo videti neko vreme.

                Ali neka, daj da njega prodamo jer se ne uklapa u ovaj supermoderni brzi poletni razbijacki Junajted.
                sigpic

                Comment


                • Odlično prvo poluvrijeme. Prepuštena inicijativa Bayernu, neka se oni blamiraju s loptom.

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Marsijal je znaci iznad kluba renomea Junajteda ali jedan Bejl treba da je sretan sto greje klupu u Realu. Taj isti Bejl sedi na klupi u finalu LS i gle cuda udje i najstrasnije izdominira ovaj nas se ponasa kao primadona posto mu je ispod casti da za jedan Mancester Junajted ulazi sa klupe.
                    Originally posted by srdjan_sl View Post
                    ali svejedno cu mu uvek zameriti zato sto je pljunuo na klub i na navijace sa svojim stavom posto on ne igra za Murinja pa da njemu udara kontru nego za Mancester Junajted a ako mislis da si veci od kluba onda svakako ne zelim da te vidim pa makar ti bio hibrid Mesija i Pelea uz sve fizikalije Ronalda.
                    Ma ti poredis trenutni Junajted i trenutni Real. Junajted naizmenicno ispada iz top4, igraju mu istroseni igraci a Real osvaja 4 puta LS u 5 sezona.
                    Pa ima vise smisla za igraca da odigra 500 minuta u sezoni za taj Real nego 5000 za ovaj United.
                    Let's face it.

                    Martial je uvek imao super odnos prema navijacima, a i prema klubu. Uostalom zato i nije otiso iako ga je agent nagovarao da ode u Sevilju.

                    Originally posted by Erik View Post
                    Marsijalov stav je nova urbana legenda u ovim krajevima...
                    Pa taj narativ postoji, uglavnom samo ovde, zato sto je Vladan preuzeo ulogu cuvara vatre, tj Murinja, i onda hiperbolama sveo na jedan relativan nivo, gde se istinita sredina uzima kao nesto sto je izmedju njegovog stava i drugog. S obzirom na njegov ishiperbolisan stav, onda je i sredina zestoko protiv AM-a.
                    Dobro poznata logicka manipulacija...


                    Originally posted by Vladan View Post
                    Svajnstajger bio govno najvece, a imao dozvolu bivseg menadzera, dosao novi i mrzio ga zbog greski proslog pritom bile price mrzi ga cijela svlacionica, a kad je toisao svi mu se zahvaljivali i toliko navijaca bilo protiv njega, dok ovamo imamo nevaspitano deriste koje sere po klubu, navijacima i bez dozvole radi stvari, ali ajde mrzi ga trener i da mu pruzimo ljubav. E kako mi je krivo sto je Zoze ovako omeksao i sto ovaj mali retard nije igrao i ovo radio SAFu. Sto se mene tice svaki dan koji provede u prvom timu je uvreda za ovaj klub, ali posto je klub izgubio kompas on ce ostati i titrace mu se jaja i dalje. Maloumnik jebeni za par mjeseci ce sve da izbrise ponovo sa drustvenih mreza, i krene iz pocetka.
                    Originally posted by Vladan View Post
                    Ne budi lud, ako je Bekama gadjao kopackom ovome bi glavu razbio. Bekam koji je ono najveci pro ikad, krvavi radnik, SAF mu ova sranja nikad u zivotu ne bi dozvoljavao.

                    A da ne pricam kakve je uvrede dozivljavao Runi od navijaca Junajteda, a koliko je dao klubu, dok ovamo imamo Martial FC, a dao je skoro pa nista.
                    Daj, aman. Svajnstajger je jedno suptilno i perfidno govno. Mrdnuo guzicom da tvituje i to mu je jedino mrdanje guzice bilo u Junajtedu. Izgledao je i bio spreman kao fucking prasac.
                    Reality je da ga je vise zanimalo papucarenje Ani Ivanovic nego postenje zalaganje za klub. Super, platili smo igraca dobre reputacije preko 10 miliona godisnje da kuca tvitove kako je car prema klubu.
                    Bravo za njega, klub ima preko 500 miliona navijaca, dovoljno mu je da se 50 miliona upeca na to.

                    O Runiju pa tek da ne pricam. Zesce me boli kad vidim da postoji i jedan navijac koji ne mrzi Runija. Govno govnjivo, on je inicijator i pionir ovog aimless, posrnulog Uniteda, post SAF Uniteda. Ne mogu po zilioniti put o tome.

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Sta cao dovidjenja, je li igrao? Sad ces reci desno, je li igrao jedno poluvrijeme desno, jedno lijevo? Jeste, je li bio bolji desno? Jeste. Je li dobijao sansu nakon toga? Jeste. Je li je iskoristio? Nije. Je li ga nije bilo sramota da izlazi na teren i nista ne igra, ni ne pokusava da potrci? Naravno da nije. jer on nema srama, njemu je jedna izjava zivim za Mancester i fanove, zelim ovdje da sam jos deset godina, a drugi dan brise sve sto ga vezuje za klub. On je ili mentalno zapustena osoba ili je bezobrazan, ja svakako znam sta je

                    Obrati paznju na ove rijeci, a ja Lebrona organski ne podnosim, ipak nesto mu se nikad nije moglo osporiti, a to je rad. Radis, napredujes, konkurencija te cini boljim, gladnijim. Sve je suprotno od toga kod Martial FC.

                    Lebron je crajharder, hipokrit i usiljeni grejtnes baja. Iako je 2nd best igrac svih vremena, on je samo kao Djokovic covek jeftinih fora, popularnih opstih mesta itd.
                    On ce da prica o tome, ubedjivao druge superstarove da se odreknu max plate kako bi stvorili 3 superstar tim.
                    Plus je neuporedivo pricati o kosarci i fudbalu. 2 razlicita sporta.
                    U fudbalu kad izadjes iz igre ne mozes da se vratis, i imas 3 izmene.
                    Mislim, totalno je apsurdno pricati o bench role-u u kosarci i fudbalu. 2 razlicita univerzuma...

                    Comment


                    • Humora nam ne fali, trebace nam ove sezone[emoji16]
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Baji se sjebao, odlicno
                        sigpic

                        Comment


                        • Taman da dovedemo Minu, brainless mijenja brainlessa. Balji za sve povrede koje dozivi sam je kriv, prosto nevjerovatno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hazardista. To mu je bukvalno jedina mana u igri... Ali ne nebitna

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Taman da dovedemo Minu, brainless mijenja brainlessa. Balji za sve povrede koje dozivi sam je kriv, prosto nevjerovatno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ode Mina u Everton za 32 miliona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X