Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Originally posted by Vladan View Post
    Pogba, Morison, Rosi, Pike, ovako na brzinu. Za sve je imao svoje razloge ali ima Murinjo i za Martijala, ne mrzi njega ucitelj bez razloga, to je ono broj jedan opravdanje u skoli. Mrzi me nastavnik, nista nije do mene, a skoro uvijek je ipak do tebe.
    Pogba igrao redovno? Ne.
    Rosi? Povrede. Jel bio redovan?
    Pike? Da li je iskreno Pike bio tako dobar u Utd? Da li je bio redovan? Covjek sam odlucio da nece imati mjesta u Utd, pametno jer Utd imao najbolji stoperski tandem tada.
    Morison? Redovan u prvih 11? Pokazivao dobre partije u kontinuitetu?

    Da li je iskreno Marsijal u ove 3 sezone pokazivao odlicne partije? Nije bio konstantan ali nemojte mi pricati price i poredit ih sa Pogbom, Pikeom, Rosijem i Morisonom. Dobro nisi jos Makedu, Obertana, Bebea stavio.

    Ja pitam, ozb clana rotacije da nije sacekao a da je mlad?
    CR7, Nani, Anderson, Rafael, Flecer, O’Sej, Braun, Evans?
    Last edited by Miki28; 05-08-18, 18:59.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Sta cao dovidjenja, je li igrao? Sad ces reci desno, je li igrao jedno poluvrijeme desno, jedno lijevo? Jeste, je li bio bolji desno? Jeste. Je li dobijao sansu nakon toga? Jeste. Je li je iskoristio? Nije. Je li ga nije bilo sramota da izlazi na teren i nista ne igra, ni ne pokusava da potrci? Naravno da nije. jer on nema srama, njemu je jedna izjava zivim za Mancester i fanove, zelim ovdje da sam jos deset godina, a drugi dan brise sve sto ga vezuje za klub. On je ili mentalno zapustena osoba ili je bezobrazan, ja svakako znam sta je

      Obrati paznju na ove rijeci, a ja Lebrona organski ne podnosim, ipak nesto mu se nikad nije moglo osporiti, a to je rad. Radis, napredujes, konkurencija te cini boljim, gladnijim. Sve je suprotno od toga kod Martial FC.

      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Pogba, Morison, Rosi, Pike, ovako na brzinu.
          Je li to onaj Morisson kojeg je vadio iz zatvora
          Pique nije niti mogao igrati redovno jer je za konkurenciju imao tad najbolji stoperski tandem na svijetu a i sam je rekao da mu je jako nedostajala Barcelona i zamolio je fergija da ga pusti Nazad i jako mu je zahvalan zbog toga tako da saf nije kriv za Piquea
          Sad usporedi mlađe igrace kojima je fergi dao priliku a potom kojima je mourinho
          Zaninljivo da se samo za igrače kojima mou nije dao priliku nađe neki opravdan razlog


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Stize Sancez i cao dovidjenja.
            Ajd da vidimo kako ce da reaguju Sane i Sterling na dovodjenje Mareza.
            Last edited by bici; 05-08-18, 19:05.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Rasko izgleda nosi desetku veceras.
              sigpic

              Comment


              • Ti mene ocigledno zajebavas?

                Koliko je vremena dobio na tom desnom krilu posle Totenhema?

                Hel igrao sledece kolo protiv Hadersfilda tamo?
                Igrao je posle toga sa Njukom, promasio onaj zicer ali tad je bio nominalno napadac.
                Opet klupa protiv Hadersfilda u kupu. Dolazi Sevilja? Klupa.

                Posle povremeni nastupi i to uglavnom lijevo sa povremenim prebacivanjem desno.

                Daj mu sansu onda tu polusezonu da igra tamo, vidi jel ide. Nije svako Ronaldo
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Pogba igrao redovno? Ne.
                  Rosi? Povrede. Jel bio redovan?
                  Pike? Da li je iskreno Pike bio tako dobar u Utd? Da li je bio redovan? Covjek sam odlucio da nece imati mjesta u Utd, pametno jer Utd imao najbolji stoperski tandem tada.
                  Morison? Redovan u prvih 11? Pokazivao dobre partije u kontinuitetu?

                  Da li je iskreno Marsijal u ove 3 sezone pokazivao odlicne partije? Nije bio konstantan ali nemojte mi pricati price i poredit ih sa Pogbom, Pikeom, Rosijem i Morisonom. Dobro nisi jos Makedu, Obertana, Bebea stavio.

                  Ja pitam, ozb clana rotacije da nije sacekao a da je mlad?
                  CR7, Nani, Anderson, Rafael, Flecer, O’Sej, Braun, Evans?
                  Pa ovo ispade jos gore onda, pustio da ode jednog od najboljih stopera svijeta Pikea, koji to nije psotao posle deset godina, vec posle nekoliko samo, ili Pogbu koji je postao fudbaler najvece klase i marketinski mag. Vratio radije Skolsa od 37 godina nego dao njemu sansu i ja sam bio skroz za to, da se zna ko je gazda i ko vodi glavnu rijec u klubu. Mislis da Rosi ne bi nikad imao mjesta u Junajtedu, mucili smo se jedno vrijeme zestoko da damo gol i pod SAFom, opet kazem razumijem razloge i ja sam po automatizmu podrzavao starog jer je suludo ne vjerovati mu, ali ovo na cemu smo trenutno je i SAFova krivica nedje jer nije odradio smjenu generacije i jer je dao klupu fudbalskoj neznalici potpunoj, kojeg je pritom zamolio da zadrzi njegov stab dok ga ovaj debil nije poslao nego je doveo jebenog Raunda i Fila Nevila da se uce poslu u ozbiljnom klubu zajedno s njim. Svaki trener je imao greske, svaki trener ima miljenike, imao ih je i SAF, Flecer mu je bio miljenik i to su svi znali, Gigs isto, kao sto je Zozeo Zlatan npr, a da mrzi bez razloga to mi je bas tesko da povjerujem, bas, bas tesko.

                  A ti kojima je dao sansu kao mladicima i drzao se njih godinama je isto bila greska, prvi Anderson koji mu je ocajno vracao. To sto je jednu utakmicu izgleda kao top fudbaler, a narednih deset kao kopac kanala koji jede dva bureka ujutro prije posla je ocajano bas. Pritom nije kopao na terenu svakako.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da dodam radije je molio Skolsa da se vrati iz penzije umesto da pruzi sansu jednom velikom talentu Pogbi, ne znam kako ste to preziveli.
                    Last edited by srdjan_sl; 05-08-18, 19:13.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vudvord prodao, kad do sad nije uspio ne mora ni sad, tri mejseca ima listu i jos nije zavrsio sa dovodjenjem igraca, pa to je toliko neozbiljno da nemam rijeci.

                      Mourinho: 'My CEO knows what I want for quite a long time, he knows what I want, I know that he tries to do the best for me and I still have a few days to wait what is going to happen... If we don’t make our team better it will be a difficult season for us.' #mufc
                      Mourinho was asked why he isn't satisfied with the #mufc squad: 'Because the other clubs that compete with us are really strong and have already fantastic squads... Or they are investing massively like Liverpool, that is buying everything and everybody.'
                      sigpic

                      Comment


                      • Znamo svi sta je SAF za nas, ja ga obozavam ali mu bas zamjeram sto je iznenada otisao, kao da se uplasio i nije ostavio tim u dobrom stanju. Imao je gresaka jos ali ovo mu bas zamjeram. Cak bi rekao da se i uplasio i da je htio kao sampion da se povuce. RVP nikad ne bi dosao za samo 1 sezonu kod SAF.

                        Prvo sto je onog debelog ostavio Mojesu da resava, to je trebao on kao poslednju svoju odluku da rijesi. Prodaja pa se tamo negdje vucaraj.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pa ovo ispade jos gore onda, pustio da ode jednog od najboljih stopera svijeta Pikea.
                          Pustio? Naravno jer ga je čovjek molio da se vrati kuci

                          "Uvijek ću biti zahvalan Sir Alexu, koji mi je bio kao drugi otac, što me pustio natrag u Barcelonu. Želio me privoljeti na ostanak i na borbu za mjesto u momčadi, ali razumio je što mi Barca znači."



                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Sto je dolazio koji kurac onda iz Barselone kad je toliko voli u Mancester? Sto ga je dovodio onda kad na kraju svi oni zele da se vrate tamo dje su bili nepozeljni? Odbace te, ti napravis igarca od njega i njemu opet Barsa znaci cijeli zivot. Ja ga sigurno nikad ne bih pustio, posebno ne za kikiriki. To sto je SAF bio velikan je druga prica, ali da mu je trebao drugi stoper tada naravno da ga ne bi pustio, ne treba se zanositi. Ipak Vidic je cijeli zivot zavisio od fizikalija i nije mnogo proslo pa bi taj Pike zamijenio Vidica, pritom imao si Ferdinanda sa hronicnim problemima sa ledjima, a zamjena im je bio jebeni mekusac Dzoni Evans.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zato ja i ne volim kad dovodimo Španjolce i juznoamerikance
                              Cim ih zele Barca ili Real oni traže transfer


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ne budi lud, ako je Bekama gadjao kopackom ovome bi glavu razbio. Bekam koji je ono najveci pro ikad, krvavi radnik, SAF mu ova sranja nikad u zivotu ne bi dozvoljavao.

                                A da ne pricam kakve je uvrede dozivljavao Runi od navijaca Junajteda, a koliko je dao klubu, dok ovamo imamo Martial FC, a dao je skoro pa nista.
                                Ili kako se SAF odrekao Stama u vreme kada je holandska stena bio najbolji svetski štoper.
                                Zato mislim da Martijalu ne bi padale dečije bubice kod Fergusona.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X