Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je ovo tacno za Minu stvarno smo retardirani, cuj 8 i po miliona plata

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • To je nemoguce, Smoling prima oko cetiri i po miliona eura godisnje, Matic je na oko sest i po do sedam miliona eura, glupost.
      sigpic

      Comment


      • Ubijedjen sam da Tobi dolazi, Mina je dimna zavjesa
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Jeste spremni za ludnicu? Al ce da sijevaju vijesti narednih nekoliko dana. Dani, sati, minuti dijele igrace od potpisa. Evo jednog[emoji12]

          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Prenelo je par izvora da ja pao dogovor,i to je i bilo najrealnije ,samo ne znam sto su cekali toliko

            Odlicno pojacanje,jos 2 bar da dodju,al mislim da je to to, DL i desno krilo
            Last edited by 61563; 04-08-18, 22:52.

            Comment


            • Manchester United

              Vidjecemo, ako mu to dovedu ne sumnjam u titulu ali realnije je da dodje Tobi i krilo. LB nema ni u prici mada i sto se krila tice sve je zamrlo.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Doci ce Tobi eno i ide prica da je MU odustao Mine definitivno,al bez levog beka i krila ,tesko.

                Igra se i LS,bas pakleno,i igrace Pereira dosta cini mi se eto sva prilika ove sezone da se dokaze,a licno mislim da ce Daloa Murinjo na DL da stavi,ako niko ne dodje

                Iskreno nikad ga nisam gledao pogledao neke hajlat,i video da se prilicno lepo snalazi i levo i ide u napad cesto probija,al sve iz mladjih kategorija,bice zanimljivo videti tog decka kako ce se uklopiti u sve

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Manchester United

                    Ne znam ni sam sta je hitnije, LB ili RW. Rekao bih podjednako mada bi nam RW po zelji Portugalca mnogo toga donio sto se tice defanzive i ofanzive.

                    Cini mi se da cemo lakse krpit na LB.

                    Bas je tesko gledat kad se zakuca po 5-6 igraca na lijevoj strani.
                    Last edited by Miki28; 04-08-18, 23:11.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • LB ce krpiti Sou, Jang, Dalo a RW ne postoji u ekipi.
                      sigpic

                      Comment


                      • A nema sanse Inter njega da pusti,pokupili ga prosle godine,usao maltene idealnih 11 serije A,pogotovo sto je Miranda vec mator

                        Mada su ga i dobro platili cini mi se 30m prosle godine,posle onog eura za U21,tad mi delovalo skup,sad ne

                        Comment


                        • On je bolestan stoper otici ce za neke ogromne pare u neki ogromni klub.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo da Tobi dodje, konacno da i DDG ima nekog WC stopera ispred sebe posle 5 godina.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Pa hoce sa obzirom na godine,i zavisi od Kineza iz Intera kolike su im ambicije ,a slazem se da je odlican,a bio sam skeptican jer sam ga par puta gledao u Sampi i kiksnuo je par puta,ali u Inter proslu sezonu razvalio

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X