Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma zajebavam se za Gvardiolu,namjerno sam njega spomenuo jer znam da ga odje nikako ne vole.Ali treba nesto mijenjat svakako.

    Comment


    • Samo da će im Murinjo otići i da Marsijal zaigra u špicu pa da budu opasnost za osvajanje LE i igraju sa Videotonom četvrtinu finala.

      Jedva čekam da Murinjo ode. Mnogo ste nezahvalni i površni da čoveku pripadne muka. Jebem ti više ćelavog Pepa kao reprer neki, Fiksni je objasnio lepo.

      Da Marsijal i Pogba omaše prazan gol vi bi pisali da je zato jer ih Murinjo kinji.

      Nikad nisam čuo za sagu toliku kada neko dobije dete sem kod ovog Marsijala koji ne zna čime se bavi.

      Pa koliko ga plaćaju samo, ne igra on dobrotvorno fudbal, on je rob ugovora i mora da bude na treninzima. Plaćaju skupo te gladijatore da bi se običan narod saosećao sa njima.
      Last edited by Cassius Clay; 03-08-18, 12:11.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Pogledaj na sta vam lici igra,i sad u ovim mecevima i prethodne sezone.Ne moze se ponovit Inter iz 2010 nikad vise,ono je jednom u hiljadu godina.A i fudbal se izmjenio.Treba vam neko kao Gvardiola ili Klop.
        Igramo totalno drugaciji fudbal od drugih, jedinstveni smo.

        Zapisao sam sve koji su nevjerne tome. Sve je ovo taktika Portugalca i drvenog, zbunjujemo protivnike
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          HeadBurn3r - Ja sam davno, ima 15 god kad nas nije bilo ni na karti, ni online plaćanja kontaktirao direktno klub.

          Odgovorila mi žena koja je director hospitality programa. Oduševila se da imaju navijače u Srbiji. Moje je bilo samo da dođem do grada Mančestera i kontaktiram ih kada to uradim, smeštaj, upoznavanje igrača posle treninga sve je to na njima.
          Glava me sada otkida, pa ne mogu da pišem više.

          Ja ti savetujem tu varijantu.
          Šibnuo sam im jedan mejl. Hvala.

          Comment


          • Od Vilijana nista, potvrdio Sari. To je to, Lingard ili Mata, a oni koji nisu za Vilijana neka im je onda ovo bolje na desnom krilu
            sigpic

            Comment


            • Mozda dodje neko drugi...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ason-tour.html

                dailymail.co.uk/sport/football/article-6014241/Martial-facing-180-000-fine-going-AWOL-Manchester-Uniteds-pre-season-tour.html#i-452e1eae3d966bfd[/url]

                Kakvi twittovi. Dailymail.

                Pa to je krenulo sa tvitera od strane engleskog novinara, vazda proverenog i relevantnog...

                Ali i to je bolje nego Dailymail.
                To smece vredi koliko i Informer ili Alo

                Comment


                • Koliko juce postavih vest sa DM-a gde su pisali da je Kovacic krilo, al izgleda dzabe, neki ljudi jednostavno odbijaju da nauce.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • I u Sky-u sada rade neprofesionalno i klosarski.

                    Navodno smo potrosili 82 miliona FUNTI za Freda i Dalota.
                    Kao svakojaki tviter debili koji mrze United koji koriste te forice, cifru koja je u evrima prebace u funte. Pljusnu tvit, jer ih prate mnogi debili, i onda se to kao eto primi u internet svetu, platili smo ih 82 miliona funti.

                    Jos da se pojavi onaj groz Palmeri, koji visi po ceo dan na tviteru, zasvidja mu se ta kontroverzna ideja... i to je to
                    I onda to zavrsi i u nasim medijima nekako.

                    Comment


                    • Ma oni to obicno pretvore u evre, pa se onda posle prave da je ta cifra u funtama, pa onda opet konvertuju u evre, pa se opet prave da su to funte pa opet konvertuj. Nakupi se tako lepa cifra
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Romelu Lukaku explains why Jose Mourinho is like Gregg Popovich

                        Manchester United striker Romelu Lukaku said he compares Jose Mourinho with San Antonio Spurs head coach Gregg Popovich.

                        While Mourinho has a reputation for, at times, being bristly and terse, Lukaku said there is another side to him that is much kinder and more light-hearted with players.

                        Lukaku said Mourinho is driven to win and he appreciates his competitiveness.

                        Manchester United manager Jose Mourinho has made headlines this summer for semi-contentious, often negative comments about his club.

                        But according to one of the team's stars, striker Romelu Lukaku, the public image of Mourinho is not necessarily what the 55-year-old manager is really like.

                        "I get to see a total different image of him where he's really cool," Lukaku told Business Insider.

                        Lukaku said Mourinho reminds him of San Antonio Spurs head coach Gregg Popovich. Popovich can occasionally be terse with reporters, but he's beloved by players (and most media members, too). Lukaku said he thinks both men are so driven to win that it can affect their mood and overall image.

                        "People need to understand that we play this game not to lose it. We play this game to win," Lukaku said. "So when you lose, you get angry, you get upset. So for him ... when he's upset, he's a type of person that you can really see that he's mad or angry. So I think this is normal. This should be embraced because he's a manager, he's a coach that wants to win. And if you can't deal with that, well, you know, don't ask him questions because he shouldn't hide this personality to give, like, a good public image."

                        As Spurs players have said with Popovich, Mourinho's relationship with players goes beyond soccer, according to Lukaku.

                        "We make jokes. He would send me like sometimes good advice, or funny videos, some stuff like that. So he's really a family guy. That's how I know him."

                        Mourinho is under pressure to win with Man U this season, his third with the club. ESPN reported that there had been some friction between Mourinho and the club in recent months. Nonetheless, Lukaku has stood by his coach.

                        "We have a good relationship," he said. "I think it's nice to play for him."
                        ....
                        sigpic

                        Comment


                        • Pop i Fergie mogu da se porede.

                          Mou nikako. Lukaku voli NBA i voli tretman koji ima kod Mou-a.
                          Ne bi trebalo ovo uzimati za ozbiljno.


                          Pop stvara dinastije, igra sa fizicki limitiranim igracima, Mou ne.

                          Comment


                          • Auuu glava ce me zaboljet. Portugalac i Greg ko nebo i zemlja.

                            Sto BB, kaze ajde da ga uporedio sa SAF-om nego sa Portugalcem. Presmijesno
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Shit, pa Zoze nigde nije ostao vise od 3 sezone

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Haha stvarno nejasna usporedba


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X