Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Originally posted by Erik View Post
    Nema sanse, Pereira je sada DM, 6ica, on je Maticeva direktna zamena, nema ko drugi da igra to umesto njega. + je odigrao najvise min na turu od svih igraca. Ubedjen sam da startuje. Samo je pitanje Ander ili MekT, rekao bih
    Moze, ne bunim se uopste. Zasluzio je da mu se da sansa i to ne samo jedan mec pa da ga nema 10, vec da bude bitan clan ekipe iz nedelje u nedelju.

    Dovoljno je dobar vec sada, nadam se da ce i pokazati sta sve moze. On i Fred ce biti ogromno osvezenje za nasu sredinu, bar se nadam.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Drugari, koji sajt je najbolji i najpouzdaniji za kupovinu karti? Vidim na zvanicnom samo oni uclanjeni mogu da kupe karte.

      Comment


      • Prodao bih Darmiana, neka Bailly odigra desnog 3-4 utakmice ako nije povrijeđen.
        Nema kilavije ekipe u dovođenju pojačanja od Utd.
        S Matom, Herrerom, Lingardom i priučenim bekovima se ne osvaja tutula, to smo valjda svi naučili, tu su i uvijek povrijeđeni i nestabilni štoperi. Zato se nigdje ne žuri i ne treba niko klub je postao Arsenal i s tim se treba pomiriti. Juri se top 4, ekipa i jeste kvalitetom tu negdje na granici, Mou to može iznijeti i svi sretni i zadovoljni.

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Drugari, koji sajt je najbolji i najpouzdaniji za kupovinu karti? Vidim na zvanicnom samo oni uclanjeni mogu da kupe karte.
          Ja sam samo uzimao preko zvanicnog sajta, placao sam tad clanarine.
          Vrvt neko zna drugi nacin tj neki drugi pouzdan sajt.

          32£ clanarina
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Moze, ne bunim se uopste. Zasluzio je da mu se da sansa i to ne samo jedan mec pa da ga nema 10, vec da bude bitan clan ekipe iz nedelje u nedelju.

            Dovoljno je dobar vec sada, nadam se da ce i pokazati sta sve moze. On i Fred ce biti ogromno osvezenje za nasu sredinu, bar se nadam.
            Pa svakako ce nam sredina biti konacno sa opcijama a i tehnicki smo uspeli da je unapredimo.

            Samo to jebeno d krilo kad bi stiglo...
            sigpic

            Comment


            • Vama treba novi trener pod hitno,neko ko razumije moderni fudbal.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Vama treba novi trener pod hitno,neko ko razumije moderni fudbal.
                Sto tako?
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Sto tako?
                  Pogledaj na sta vam lici igra,i sad u ovim mecevima i prethodne sezone.Ne moze se ponovit Inter iz 2010 nikad vise,ono je jednom u hiljadu godina.A i fudbal se izmjenio.Treba vam neko kao Gvardiola ili Klop.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ja sam samo uzimao preko zvanicnog sajta, placao sam tad clanarine.
                    Vrvt neko zna drugi nacin tj neki drugi pouzdan sajt.

                    32£ clanarina
                    Ne bih da placam tu clanarinu.

                    Ne znam koliko su pouzdani ovi sajtovi:

                    https://www.footballticketnet.com/pr...oaAkDaEALw_wcB

                    https://www.onlineticketexpress.com/...oaAnQTEALw_wcB

                    https://www.wowtickets.football/engl...YaAikYEALw_wcB

                    Comment


                    • Daleko im lepa kuca i Pepu klopu.
                      MU ne treba novi tener vec vlasnici tacnije sporstki direktor,pre svega
                      A Inter iz 2010 i ovaj danas sastav MU ne moze da se porede,da bi se uopste tako nesto ponavljalo,jer je ovo neki poluskrpljne sastav sa par zvezda,a onaj Interov je bio zverski na svakoj poziciji..pocev od odbrane..zaneti,cordoba,lucio samuel,maikon ,kivu...do vrha napada eto i milito,da ne pricam o sezoni zivota snajdera,i radilici u sluzbi tima dekija stankovica.

                      Nebo i zeml jza porediti,napravi sad Murinju taj sastav ,osvoji ce LS,ispade tad bas od Intera i mocna Pepova Barsa

                      cuj Murinjo ne kapira moderna fudbal,ne nego improvizije i to najbolje moguce ,sa onim cim raspolaze
                      Last edited by 61563; 03-08-18, 11:50.

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Pa svakako ce nam sredina biti konacno sa opcijama a i tehnicki smo uspeli da je unapredimo.

                        Samo to jebeno d krilo kad bi stiglo...
                        Trenutno sam u fazonu da bi radije stopera i beka nego to krilo posto mi se cini da bi bas dobro mogli igrati u 4-3-1-2 ili u nekoj 3-5-2 varijanti. Problem je sto nema beka ni za leka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moguce da si upravu, cak nam je i personel takav da bi i ovim nasim atakerima vrv pre lezala neka takva formacija.

                          Jedino sto Mo to nikada nije igrao a on mi lik ne deluje kao neko ko odstupa od svojih nekih fudbalskih nacela, mada ko zna...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Daleko im lepa kuca i Pepu klopu.
                            MU ne treba novi tener vec vlasnici tacnije sporstki direktor,pre svega
                            A Inter iz 2010 i ovaj danas sasatv MU ne moze da se porede,da bi se uopstetakonesto ponavljalo,jer ovo neki poluskrpljne sastav sa par zvezda,aonaj Interov je bio zverski na svakoj poziciji..pocev od odbrane..zaneti,cordoba,lucio samuel,maikon ,kivu...do vrha napada eto i milito,da ne pricam o sezoni zivota snajdera,i radilici u sluzbi tima dekija stankovica.

                            Nebo i zemljza porediti,napravi sad Murinju taj sastav ,osvoji ce LS,pade tad bas Intera i mozna Pepova Barsa

                            cuj Murinjo ne kapira moderna fudbal,ne nego improvizije i to najbolje moguce ,sa onim cim raspolaze
                            Ne razumije brt,pogubio se skroz.Ne zna vise sta ce,koliko je samo igraca doveo,koliki mu je budzet bio i nista napravio nije,nikakvu koncepciju.U Celsiju se desavalo isto.U Realu se desavalo isto.Meni je Murinjo super lik,nemam nista protiv njega.Cak bih volio da uzme LS ove godine pa malar to bilo i sa MU ali ne uliva mi vise nikakvo povjerenje.Treba ga poslat u neku manju ligu da se malo povrati,da se vrati u doba kad je vodio Porto i kad je stvarno bio ispred svog vremena.

                            Comment


                            • HeadBurn3r - Ja sam davno, ima 15 god kad nas nije bilo ni na karti, ni online plaćanja kontaktirao direktno klub.

                              Odgovorila mi žena koja je director hospitality programa. Oduševila se da imaju navijače u Srbiji. Moje je bilo samo da dođem do grada Mančestera i kontaktiram ih kada to uradim, smeštaj, upoznavanje igrača posle treninga sve je to na njima.
                              Glava me sada otkida, pa ne mogu da pišem više.

                              Ja ti savetujem tu varijantu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Ne razumije brt,pogubio se skroz.Ne zna vise sta ce,koliko je samo igraca doveo,koliki mu je budzet bio i nista napravio nije,nikakvu koncepciju.U Celsiju se desavalo isto.U Realu se desavalo isto.Meni je Murinjo super lik,nemam nista protiv njega.Cak bih volio da uzme LS ove godine pa malar to bilo i sa MU ali ne uliva mi vise nikakvo povjerenje.Treba ga poslat u neku manju ligu da se malo povrati,da se vrati u doba kad je vodio Porto i kad je stvarno bio ispred svog vremena.
                                Razlika izmedju Pepa i Mou ..i sitija i MU danas i od kada su dosli,je ta

                                Murinjo je dosao i morao da pravi kucu od temelja (tim MU)
                                Pep je dosao i na vec postojecu kucu zamenio prozore i vrata i pljusnuo isto milione

                                E sad problem je ovde nastao izgleda izmdje onog ko ti daje novac da zavrsis kucu (ed) i majstora (Mou) i sad je period stagnacije ,sto je svakako najgore za MU,tako da je a,vec sam rekao ako vec ne mogu nikako da se sloze ,najbolje da jedan ode,za klub najbolje,po meni to je Ed jer meni je rezultat najbitniji,a ne da gledam Arsenal posle arsenal i to na kvadrat
                                Last edited by 61563; 03-08-18, 12:06.

                                Comment

                                Working...
                                X