Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dakle Roho izgleda u Everton za 30 milki, za Darmijana cemo isto Napoliju uzeti jedno 15 miliona, ekstra. Uvjeren sam da bismo Dzonsa isto za bar 30 miliona mogli uvaliti nekom PL klubu jer je Englez, sto kaze Vladan kad Mitrovic ide za 27..

    Ali ovaj ce se zbog pozrtvovanosti i zalaganja opet izvuci, Murinjo to cijeni najvise ipak.

    Comment


    • Nadam se Vladane da se salis sa ovim poredjenjem transfera Mitrovica i Roha/Megvajera
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ne može da se poredi, Mitrović je mnogo bolji.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Ovoliko pritiska na trenera i klub od medija i raznih novinara a da sezona jos nije ni pocela odavno nije bilo. Svaki put je ista prica i sve ali ove godine je pojacan taj hejt dosta vise. Ja sam na nekoj sredini sto se tice Murinja ni tamo ni ovamo previse kao trenera, ali bas bi volio da nekako razvali ovu sezonu i zacepi usta posranim medijima i novinarima.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Slazem se za napade ali im i sami dajemo municije. Izjave, ponasanje, transferi i naravno da ce na to mediji ici svim silama i raspisati se.

            Cudi me da jos nisu izasli clanci u vezi ove zajebancije na treningu. Ocekivao sam bar 2 kako se lose radi na treninzima.

            Treba nam malo pozitivnih vijesti, jos 9 dana
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by nine33 View Post
              Ovoliko pritiska na trenera i klub od medija i raznih novinara a da sezona jos nije ni pocela odavno nije bilo. Svaki put je ista prica i sve ali ove godine je pojacan taj hejt dosta vise. Ja sam na nekoj sredini sto se tice Murinja ni tamo ni ovamo previse kao trenera, ali bas bi volio da nekako razvali ovu sezonu i zacepi usta posranim medijima i novinarima.
              Delimicno je i sam kriv, mesecima stvara takvu atmosferu. Od izjave posle ispadanja od Sevilje sam poceo da pratim sta prica i sta radi u MU. Na stranu transferi i to kakav je spisak dao a sta dobio, ne svidja mi se sto se stvara atmosfera kao da su svi protiv njega, da su mu prodali 2 top igraca, da niko ne produzava ugovore u timu, kao da nema sa kim da ostvari rezultate..i onda pocne javno da proziva upravu kluba. To se prica u 4 zida, delom i za tako nesto je i Konte dobio otkaz. Kad uprava ne izlazi javno u raspravu sa njim zeleci da mirno udje u sezonu i ne izbacuje prljav ves on se vratio na pricu o Marsijalu, mladim igracima..nije da nije kriv za ovakvu atmosferu pred sezonu.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Znaci Tobi

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Jedna od najboljih sezona nekog igraca u PL. Koliko samo bitnih golova je dao.
                  Steta za povrede pa nije mogao jos vise da pruzi u PL ali svejedno, veliki igrac.
                  RVP[emoji91][emoji91][emoji91]

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Nadam se Vladane da se salis sa ovim poredjenjem transfera Mitrovica i Roha/Megvajera
                    Nope, jedan od najbezumnijih igraca koje sam u zivotu vidio, smatram da je Roho doktor nauka za njega

                    Ono sto je igrao na Mundijalu i koliko je sansi zajebao, fizicki me boljelo. Ali kad je na nisku loptu krenuo glavom to je bila apsolutna pobjeda
                    sigpic

                    Comment


                    • Vilijan se nije pojavio na Celsijevom treningu, sad se prica i o Realovom interesovanje, vjerovatno dizu cijenu za Vudvorda, ali to je ok, neka plati koliko traze, kao i u slucaju Matica dobijamo top igraca i igraca koji odma pravi razliku.
                      sigpic

                      Comment


                      • Lindelof stigao u Mancester, pocinje sa pripremama. U ova 2 dana se ocekuju i Dzons i Rasford.

                        Lukaku i Pogba ce najduze odsustvovati
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Strasno su bezobrazni ovi igracu koji su jos na odmoru. Sezona samo sto nije pocela, oni jos ni trening nisu odradili.

                          Comment


                          • Pogba Lukaku ne igraju prvo kolo? Imam ih i na fantaziju

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Pogba Lukaku ne igraju prvo kolo? Imam ih i na fantaziju

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Ne, njihov dolazak se ocekuje u toku sledece nedelje
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Lingard i Rasko iako imaju ugovorno pravo na jos duzi odmor odlucili da se ranije vrate, za svako postovanje. Martijalu se ne svidja ovo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X