Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Sto bre za Jokica pa zar ima jos neko u Srbiji da podrzava gumara?

    A Mina ili Meg isto sranje drugo pakovanje,i jedan i drugi losa resenja,kojima je WC doneo popularnost,a jasno je da to nisu Murinjove zelje,jer je spisak, kako je rekao posalo pre nekoliko meseci upravi kluba(jalicno verujem da je stoper Alderv),al jbg ovi su sad hit,ko onomad Renato Sances,ili Memfis posle WC,ili recimo Rebic sad ,ko li ce samo oko njega zeznuti i baciti kes

    A da i Mou ne voli da dovodi klince talente Dalot?...A mali Varan,kog je u RM doveo kao klinca iz Lensa,uostalom ni Lindelov i ni bajli nisu dosli sa 30g,Mou trazi ono sto mu je potrebno za rezultat,a MU treba mnogo,i samo mu daj to sto trazi ,paako sjebe,cao
    Mediji utiču i hvale ga, narod oduševljen a njega nema ni u kvalama koje nisu baš prijatne i pored toga što je potpisao ugovor. Otpade i taj izgovor braniocima, uvijek se i znalo da je to samo izgovor.

    Zauzima se kolumbijsko tržište i vazdušni prostor jasno da to nema veze s Mourinhom, svejedno će on biti najveći krivac

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      30 godina, druga turska liga

      Jebote kolko napeta najava, kapiram da je Anderson ostao bez daha na pola klipa, propustice pocetak sezone.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ne, ne Tobi je sigurno bolji od Megvajera osjetno, posebno defanzivno i sto se liderstva tice, nisam siguran samo sto se tehnike tice, mislim da je tu Megvajer vrlo dobar i da je u tom segmentu ispred Tobija, on bi odradio posao i ja njega cijenim, samo mi je suludo 65 miliona funti za njega. Ali ako dovodis jebenog Dzerija Minu za 40 miliona eura, onda je 65 miliona funti za Megvajera kradja, onda Boateng vrijedi 150 miliona, a Tobi 100.

        Barsa je dovela Lenglea za 35 miliona eura, a sad prodaje Minu za 40. WTF? Mislim njihovo pravo ali moras biti budala ako to platis, onda je Ed Vudvord budala. Savic ne bi kostao 40 miliona, Himenez isto, o cemu pricamo?

        Neka ponudi za De Lita Vudvord 60 miliona eura pa da vidim oce li ga Ajaks pustiti
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne, ne Tobi je sigurno bolji od Megvajera osjetno, posebno defanzivno i sto se liderstva tice, nisam siguran samo sto se tehnike tice, mislim da je tu Megvajer vrlo dobar i da je utom segmentu ispred Tobija, on bi odradio posao i ja njega cijenim, samo mi je suludo 65 miliona funti za njega. Ali ako dovodis jebenog Dzerija Minu za 40 miliona eura, onda je 65 miliona funti za Megvajera kradja, onda Boateng vrijedi 150 miliona, a Tobi 100.

          Barsa je dovela Lenglea za 35 miliona eura, a sad prodaje Minu za 40. WTF? Mislim njihovo pravo ali moras biti budala ako to platis, onda je Ed Vudvord budala.
          Kako to mislis osetno bolji? Po meni je mnogo bolji.

          Kad smo vec kod ball-playing sposobnosti, jel i vama suludo to koliko je Baji komforan i opusten sa loptom u nogama, a bas nikad nema predstavu sta da radi sa istom i cesto ume da salje bas lose lopte
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Sta je sa Maticem ljudi?
            Jel se zna do kada pauzira?
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Kako to mislis osetno bolji? Po meni je mnogo bolji.

              Kad smo vec kod ball-playing sposobnosti, jel i vama suludo to koliko je Baji komforan i opusten sa loptom u nogama, a bas nikad nema predstavu sta da radi sa istom i cesto ume da salje bas lose lopte


              Jep, on je bolikurac bas, ne razmislja vala kapi, od sjaja do ocaja u roku od pet sekundi, apsolutno isti tip kao Fil Dzons. Sposoban je za neke nenormalne defanzivne, breathtaking momente, a s druge strane da napravi glupost bez ikakve potrebe. Sto je jos jace, sam zasere, pa se onda iskupi nekim top potezom, to inace Dzons radi tokom cijele karijere isto
              sigpic

              Comment


              • Barsa odlicno dovodi ovog leta ,bar po meni ,jbg Lengel imao klauzulu od 35m,koliko znam ovi to iskoristili,pametno,e sad ako ima budala koji ce dati 40m za Minu jer dao 3 gola na WC sto da ne

                A prodace Ajaks njega,mozda i ovo leto ako ne udju u LS,al jbg dotle prelzni rok u PL zavrsen,posle moze RM ili ko god da pljusne ponudu i da ga uzme,al dzbe sve,ja verujem da Ed nije ni gledao ikad De lihta,a mozda ni cuo za njega,a kad bi saznao da Holandija nije bila na WC,ne bi ni razmtrao tu opciju

                Ne znam za Matica al mislim da sigurno do septembra ne igra,al nisam upucen tacno dokle
                Last edited by 61563; 30-07-18, 13:38.

                Comment


                • Zlatni se inace sali po Americi, taman da se vrati na top nivo do januara, a onda zabava ponovo
                  sigpic

                  Comment


                  • E ovo su pravi navijači, Murinjo je zaista zaslužio veliku podršku, pre svega svojim požrtvovanjem i nesebičnošću.

                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • https://strettynews.com/2018/07/29/t...mpression=true
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Rasford poludio



                          sigpic

                          Comment


                          • Sta kaze? Ne vidim insta sa tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Podjebavaju igraci malo masu

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ajde da uzmemo Megvajera za 65 miliona funti, u svijetu u kojem Mitrovic vrijedi 27 miliona funti 65 za Megvajera je kikiriki.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X