Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednom?

    Ok,sam si rekao sve tim odgovorom.
    sigpic

    Comment


    • Kakva sramota, da nas Liverpul ovako sabije u finalu lige sampiona, mislim da se necu nikad oporaviti od ovoga. Cestitke Klopu na prvom dobijenom finalu.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Manchester United

        Jedino pozitivno sto cemo dovesti nekog.
        Ostalo za zaborav.

        Najbolniji utisak, mi igramo neki drugi sport.

        I za kraj, Mektomineja samo kad igramo tesku bunkericu i to kao opciju. Decko je championship kvalitet i to je bas darezljivo
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Kakva sramota, da nas Liverpul ovako sabije u finalu lige sampiona, mislim da se necu nikad oporaviti od ovoga. Cestitke Klopu na prvom dobijenom finalu.
          Spremaj ti kvazi argumente kad ispusimo dobro ove sezone

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Pa ti si rekao da nismo nijednom, dali gol i imali stopostotnu, znaci bilo je prelazaka preko pola i cak jedan izlet do gola

            Mislim ja ne znam kako vi ne utuvite u glavu da cemo mi sa Murinjom uvijek ovako igrati derbije, ili skoro uvijek, posebno protiv Liverpula, Sitija i sad Sarijevog Celsija, to je vise nego jasno da ce bunker da radi. isto kao sto je vise nego jasno da ce svi sem prvih pet ili sest protiv nas da igraju bunker. Ali ovo danas je nebitno, ovo danas je miks rezervista i klinaca sa dva prvotimca, ja ne razumijem da neko ovo shvata ozbiljno. Mi nemamo pripreme, to je mnogo ozbiljnije od svega ovoga sto se igra po Americi. Mi nemamo prvotimce na pripremama jer nam je brdo igraca bilo na Mundijalu i islo daleko i predaleko na tom istom Mundijalu. I to je problem, ne kako igramo na pripremama sa igracima koji u sezoni nece ni igrati.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Kakva sramota, da nas Liverpul ovako sabije u finalu lige sampiona, mislim da se necu nikad oporaviti od ovoga. Cestitke Klopu na prvom dobijenom finalu.
              Da li bi mijenjao igru kakvu imaju Klop, Poketino i Sari npr, a bez trofeja, sa Murinjovom igrom i trofejima?
              sigpic

              Comment


              • Koje trofeje covece, FA CUP at best, jel si ozbiljan Mi necemo vidjeti ni PL ni LS

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Nisu nesto, ali su ipak trofeji koje je Zoze osvojio na klupi Mancestera, Sari i Poketino u zivotu nista nisu osvojili, a Klop sa Liverpulom nista nije osvojio, pritom ni drugi nije bio u ligi. Znaci Murinjo i takav kakav je, bolji je od njih. A sto se cjelokupne karijere tice da zive svi po trista godina nece osvojtii sve sto je Zoze osvojio. No to je manje bitno, ja bih Zozea mijenjao sa Sarijem za par godina, pa iako nikad nista nije osvojio
                  sigpic

                  Comment


                  • Mene briga sta je Zoze osvojio u karijeri, realno. Ne vidim svetlu buducnost sa njime, nece nista vise osvojiti, a igra i onako je katastrofa. Sarija bih sad potpisao Gleda se u Celziju odmah neki pecat novog trenera, kod nas skoro ce 3 sezona mi napadacki delujemo amaterski

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Cus nece nista osvojiti, pa vec je osvojio nesto, zasto bjezati od cinjenica? Prije ce on osvojiti nego ovi sto nikad nista u zivotu nisu osvojili, to je jednostavno zakon vjerovatnoce

                      Nisam ja zadovoljan igrom prosle sezone bio, jesam bodovima ali igrom nikako, ali pretprosle je igra bila dobra, jbg nije bilo srece, bodova, ali igra je bila odlicna do marta, sanse se redjale kao na traci jedno vrijeme, dok Zlatni nije izgorio imali smo po 30+ suteva na utakmici, posle njegove povrede smo tek potonuli igracki.
                      sigpic

                      Comment


                      • Manchester United

                        Comment


                        • To je to, Vudvord govedo nesposobno. Ako ce Arsenal vec ga ima, ali Zoze ako ovo prihvati onda je gori od Vengera, covjeka kojeg je sprdao cijelog zivota.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo Murinjo vec krenuo po Marsijalu...

                            Covece znas li ti sta znaci rec obraz??? Znas li??? Smrade jedan arogantni
                            sigpic

                            Comment


                            • Prva sezona je bila okej, na kraju opali ali osvojio LE, fudbal je bio sasvim dobar pa ono nadas se da ce tako da se nastavi pa sreca ce da se vrati. Prosla sezona bila katastrofa igra, nemas se cemu nadati sa takvom igrom. Ova sezona ce biti mozda i gora.

                              Ako mislis da osvajamo nesto svaka cast na tog optimizma Ja se nadam od sledece sezone nesto progresivniji i moderniji trener da nas vodi, smorio i boga i oca ovaj. Plate ljudi kartu veveras da gledaju ovo, ne zove se fudbal, pa ako na prijateljskoj neces pustiti muda kad ces

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • FFS Smoling, Matic i Balji povriejdjeni, raspad sistema

                                Mourinho: "Matic had surgery. Out for the start of the season."
                                Mourinho: “Eric Bailly was injured and shouldn’t be playing, but when he saw Smalling injured he made the decision to play and not allow five kids to play at the back versus Salah and Mane. Now his ankle is swollen, but he is a brave boy." #mulive [mutv]
                                Mourinho: "He (Martial) had the baby, and after the baby.. beautiful baby full of health, thank god. He should be here and he's not here." #mulive [mutv]
                                Mourinho: "The majority of players that played, they are not going to play (vs Leicester) some of them will not even be with the squad." #mulive [mutv]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X