Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Svaku utakmicu do kraja sezone bi mi igrao Fosu pored Smolinga, bio Blind spreman ili ne.
    Slazem se. Blind u sredinu uz Morgana i Hereru.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ne nego lijevi bek. Ne moze on prije Kerika sanse nema.
      sigpic

      Comment


      • Bortvik, Darmian. Roho.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Roho stoper, Bortvik je i dalje povrijedjen, Darmijan desno, mada sad je tu Valensija. Blind ima centarsut dobar i kad je vec ovoliko igrao neka igra do kraja sezone, cisto sumnjam da ce ga Zoze zadrzati.
          sigpic

          Comment


          • Online at last!
            sigpic

            Comment


            • Nego prskaj, od kad se haiku poezija protkana blagim erotskim sadrzajem kaznjava banom?

              Jos od tebe, koji volis alternativnu umetnost...
              Last edited by ExEric; 27-03-16, 18:00.
              sigpic

              Comment


              • Dje si glavonja, napokon

                Ajde sibni sad jednu analizu u tvom stilu. Van Galovi klinci i sta nas ceka sa Zozeom
                sigpic

                Comment


                • Uf, ajde ali kasnije. Varela nazalost potpuno zakazao protiv Livera a tako sam imao poverenja u njega .

                  Murinjo i klinci bas i ne idu zajedno u isti kos, tako da se plasim da ce VGov trud biti uzaludan, ali mislim da Mensa sigurno ima buducnost u klubu. Svi ostali... igrace sreca jako bitnu ulogu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma Darmijan sve unistava defanzivno, taj je Murinjov covjek sigurno.

                    Ko ce prezivjeti po tebi?

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Po meni su mirni: De Hea, Smoling, Darmijan, Sou, Valensija, Svajni, Snajderlin, Martijal i Runi.
                    Nedje smo se slozili i da ce Depaj sigurno ostati, vjerovatno i Lingard koji je krvavi radnik, Fosu sigurno od mladih, mora jos jedan iz odbrane da dobije sansu, Tuanzebe ili Vilijams, mozda ce Zoze prekomandovati Bortvika na stopera zbog visine, a siguran sam i da ce Rasford dobiti priliku, mozda sledece sezone ode na pozajmicu ali one tamo gotovo sigurno, preveliki je biser da mu ne da priliku.

                    I ajde sta mislis o Ibri, Dzejmsu, koje bi mete jos mogle biti, Sances je racunamo vec gotov. Po nekim pricama Zoze zeli dva defanzivca, vezistu, brzo krilo i napadaca.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik von Štrohajm View Post
                      Uf, ajde ali kasnije. Varela nazalost potpuno zakazao protiv Livera a tako sam imao poverenja u njega .

                      Murinjo i klinci bas i ne idu zajedno u isti kos, tako da se plasim da ce VGov trud biti uzaludan, ali mislim da Mensa sigurno ima buducnost u klubu. Svi ostali... igrace sreca jako bitnu ulogu.
                      Eto, a šta ja pričam sve vreme... pa baš to.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Erik von Štrohajm View Post
                        Nego prskaj, od kad se haiku poezija protkana blagim erotskim sadrzajem kaznjava banom?

                        Jos od tebe, koji volis alternativnu umetnost...
                        Hahahah, nedovoljno je kvalitetno bilo brate moj, sta cu, nisam ja pisao pravila vec tvoj drugar iz MU klana

                        16) Zabranjeno je zatrpavanje teme porukama koje ne doprinose kvalitetu rasprave, porukama koje nisu predmet postojece teme, posebno u kratkom vremenskom periodu!
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Nisam siguran za Valensiju, mada bi mogao da ga koristi kao desnog veznog u onim defanzivnijim varijantama kao sto je Ramiresa.

                          Runi mi je isto upitan, ali ajde to je neka moja teorija zavere u glavi, vise vezano za klub a ne Murinja. Smoling je sigurica ali se plasim da ce biti klupa, jer ako su tacne price o Mirandi, on i SS su previse slicni igraci a ne pravis tandem od 2 pa skoro identicna protitipa igraca.

                          Pod Dzejms vrv mislis na Hamesa... Nije mi on Murinjovski igrac, mislim da ce Renato da bude njegova 10ka in the long run. Vrv potpuno nerealna prica ali nekako mi se crtaju sledeci igraci (mozda ne svi, ali recimo da vidim da ide po te igrace, makar neke): Miranda, Stons, Andre Gomes i Renato. Desno krilo nemam pojma ko bi mogao da bude a za spica... Erik od prosle godine bi me vrv najstrasnije popljuvao, zalepio najjaci samar i na kraju se facepalmovao ali najradije bih video Hjurikejna na Trafordu.

                          Mislim da je Ibra no go, previse je mator da bi klub ulazio u takav posao (mozda gresim, ali tako mi izgleda). Lukaku, Iguain, Ikardi, Obamejang, mozda Benz (lupam)... to su mi Murinjovske mete.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Eto, a šta ja pričam sve vreme... pa baš to.
                            Ne moze biti uzaludan, pa samo da se prodaju bice zaradjeno. Popivoda postade jedan od najboljih vezista PL, a Junajtedovo je dijete i nijednu utakmicu nije odigrao za prvi tim. Niko to ne pominje, ali da je Murinjo tada bio umjesto SAFa bila bi prica kako ne daje sansu mladima i slicno. Pa sto onda zeli Sancesa od 18 godina i sto se prati Dembele i bas da vidim kako nece pruziti priliku Timotiju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik von Štrohajm View Post
                              Nisam siguran za Valensiju, mada bi mogao da ga koristi kao desnog veznog u onim defanzivnijim varijantama kao sto je Ramiresa.

                              Runi mi je isto upitan, ali ajde to je neka moja teorija zavere u glavi, vise vezano za klub a ne Murinja. Smoling je sigurica ali se plasim da ce biti klupa, jer ako su tacne price o Mirandi, on i SS su previse slicni igraci a ne pravis tandem od 2 pa skoro identicna protitipa igraca.

                              Pod Dzejms vrv mislis na Hamesa... Nije mi on Murinjovski igrac, mislim da ce Renato da bude njegova 10ka in the long run. Vrv potpuno nerealna prica ali nekako mi se crtaju sledeci igraci (mozda ne svi, ali recimo da vidim da ide po te igrace, makar neke): Miranda, Stons, Andre Gomes i Renato. Desno krilo nemam pojma ko bi mogao da bude a za spica... Erik od prosle godine bi me vrv najstrasnije popljuvao, zalepio najjaci samar i na kraju se facepalmovao ali najradije bih video Hjurikejna na Trafordu.

                              Mislim da je Ibra no go, previse je mator da bi klub ulazio u takav posao (mozda gresim, ali tako mi izgleda). Lukaku, Iguain, Ikardi, Obamejang, mozda Benz (lupam)... to su mi Murinjovske mete.
                              Valensija i Darmijan bas izgledaju kao sigurni Murinjovi igraci, prvi specijalac koji ce sve raditi sta treba, od beka do krila desno, drugi je cistokrvni desni bek koji je ove sezone u opasnom problemu sa ofanzivom, ali ima tehniku, ima pas, na centarsutu mora da se radi iako smo u Torinu vidjeli da i to ima, ali je defanzivno nenormalan.

                              Smoling se treba upariti sa nekim tehnicki jacim igracem ali nece to kod Zozea biti presudno, ne vjerujem. Kad je od Kejhila onakvu masinu stvorio, a posle ga trpio u nesto slabijem periodu, ne vidim zasto bi preselio Krisa na klupu kad je covjek u strasnoj formi i ima fizikalije i brzinu koju malo ko ima od stopera u PL.

                              Runija vidim kao desetku kod Murinja u 4-2-3-1, iako se sad vec ne bih bunio da mu se zahvali, ali toliko ga je zelio i cisto sumnjam da ce ga se odreci sad kad napokon ima priliku da radi s njim. Mada ko zna, mozda se naljutio zbog one voznje kad je dosao po drugi put u Celsi i mozda ce mu se sad malo osvetiti. Svasta Zozeu moze da padne na pamet

                              Da na Rodrigeza, jer je cak i Marka rekla da je blizu odlaska iz Reala, a Mendes mu je agent, ako ide on ce prvo biti ponudjen Zozeu, kao i svi ostali Mendesovi klijenti uostalom. Ja bih volio da ga vidim iako je radna etika prilicno diskutabilna.

                              Miranda odlican kao jedno od iskusnijih rjesenja u odbrani, a Zoze voli jednog prekaljenog stopera da ima, ali ce sigurno ici i da dovede jednog mladjeg stopera, e sad ko ce to biti ne zna, Stouns, Laport, Varan, Markinjos, bilo koji od ovih bi bio sjajan posao.

                              Dembele se bas ozbiljno prati koliko vidim, ali ga prati cijeli svijet maltene. Zele ga Bajern i Barsa izmedju ostalih, mada tu je Silvestre kao sportski direktor Rena, a i mali je sam izjavio da cestov bira s Junajtedom da igra na FIFA

                              Ibra je meni tu idealan za Zozea. Godine su samo brojka, covjek igra i krece se nenormalno, nezapamceno nesto na kojem je nivou u 35. godini. Jos se dobro poznati odnosi sa Murinjom, Vudvord zeli galaktikose, a dostupnije zvijezde od Zlatana nema. Pritom se do Kejna ne moze, Lukaku bi onda bio najbolje rjesenje, ali posto ga se Murinjo ipak odrekao oce li stvarno da ide po njega? Iznenadilo bi me ako bude tako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Erik bi uzeo Kejna. op op op

                                Spoiler
                                Originally posted by Erik von Štrohajm
                                Originally posted by l1m4r
                                Da je precenjen jeste u nekim segmentima. Ali sto ti je toliko los?!
                                Trom, spor, otprilike izgleda kao napadac iz 90-ih, kao da je zalutao u vremenu. Nije on los, onako solidan u najboljem smislu, svakako ne novi bla bla bla (upisi cije god ime zelis). Ima fin pregled igre, eto to mu priznajem. Ne znam, meni se on nikako ne svidja i nikada nece. Jbg sada je 2015-a, pogledaj Marsijala i njegove karakteristike, tako treba da izgleda moderan napadac.




                                Dobro nam dosao nazad.

                                Mnogo je bolje pitanje, Svajni, Blind, Kerik, Herera, Felaini, Mata, Jang. Bice tu rasprodaje.

                                Da ostaje LVG pa i da racunas na Lukakua, ovako mi ne ide da ga vrati u United Mo. Pokusace se do Kejna u to nema sumnje, samo je pitanje koliko ce drveni da zagrize.
                                Last edited by l1m4r; 27-03-16, 18:44.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X