Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni taj Rašford ništa posebno. Fali mu ono nešto. Lingard mi je bolji, ali je neozbiljno ići u sezonu na titulu sa takvim imenima.

    Vama treba 3 instant igrača baš od 30 godina, da se vratite dok još nije kasno. Kako vam klub finansijski raste tako se kao destinacija za igrače sve manje pominje u kontekstu kao pre. Čak sam i ja izgubio osećaj za Man Utd. Pre znaš da uvek preti opasnost, sad znaš da nećete biti prvi.

    Mislim da su pre 20+ godina isto tako navijači Liverpula mislili doći će titula pa ništa. Sa tolikim kešom samo instant rešenja. Znači i Vilijan i ko god, da se vratite u vrh.

    Čekanje Rašforda i Lingarda... Neće dovesti daleko. Jedan je Ser Aleks bio, većini drugih trebaju instant rešenja. Evo Klop se opametio koliko troši, ne znam što je ManUtd vezao kesu.

    Comment


    • Manchester United

      Ko ceka Lingarda? Decko ima koliko, 25-26 godina?
      Rasford uopste nije da se oslanjas na njega i ne znam cemu ta prica da se ne moze sa Lingardom i Rasfordom jurit titula.

      Zaboravicemo da u timu imamo DDG, Pogbu, Lukakua, Sanceza, Matica? To je losa kicma tima? Daj necemo se zajebavat.

      Ako njih 5 budu u odlicnoj formi tokom sezone uglavnom imamo sanse za titulu.
      Last edited by Miki28; 28-07-18, 11:57.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Zna to i Chelsea da je nama Willian neophodan, a Chelsea ne samo da nam je rival modernog doba, nego je rival u borbi za LS i Top4.
        Nece nama oni dati Williana bez Martiala u drugom smeru. A to izgleda uprava ne zeli.
        Situacija je takva kakva je.
        Levih bekova i desnih krila je trenutno malo, tj i to sto mozes da dovedes pitanje da li je bolje od onoga sto imamo.
        Npr dovodjenje Alex Sandra za ogromne pare i nema smisla ako je i on vec lelemud. Od ljudi koji svaki mec prate Juve sam cuo da se epski raspao ove godine, a to cak nije ni usled neke zajebane povrede.
        Novi Shaw nam ne treba, samo sto naš Shaw je i bio povredjen i nije bas Brazilac koga zabole za klub i navijace, vec je dosao samo da prima veliku platu.

        Sada 200m transfer budzeta nista ne znace, to je kao 40,50 pre 10ak godina.
        Sve cene su otisle u djavola. Para imamo ali dzep ima dno, a i moramo da budemo odgovorni.

        Nije problem dovesti robu koja nije deficitarna. To su danas ta leva krila, poluspicevi... problem je dovesti deficitarnu robu, pogotovo kad klub koji je ima zna da je tebi takav igrac neophodan. Pogotovo ako ti je to rival.
        Da je Malcoma jurio PL klub, cena bi mu bila 55,60m, da ja je jurio Man Utd ili City onda bi bila 60,65,70 miliona

        Comment


        • Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Ko ceka Lingarda? Decko ima koliko, 25-26 godina?
            Rasford uopste nije da se oslanjas na njega i ne znam cemu ta prica da se ne moze sa Lingardom i Rasfordom jurit titula.

            Zaboravicemo da u timu imamo DDG, Pogbu, Lukakua, Sanceza, Matica? To je losa kicma tima? Daj necemo se zajebavat.

            Ako njih 5 budu u odlicnoj formi tokom sezone uglavnom imamo sanse za titulu.
            Da, ali ne mozemo da osvojimo titulu bez nekog spoljnog brzog igraca u formi. Neophodno nam je top izdanje nekog ko igra blizu aut linije. Alexis i da pokida, to moze da bude dobro, ali nece da promeni mnogo. Previse izbegava da širi. Kad bi ga imali barem i na drugoj stranu.

            Btw, zesce mi ide na onu stvar omalovazavanje, potcenjivanje i vredjanje Lingarda i Rashforda.
            Lingard je odlican igrac, ima odlicnu sezonu iza sebe, pokazao je kvalitet. Rashford je klimac. To sto je debitovao sa 17,18 i nadavao se golova ne znaci da sad sa 20,21 mora da bude Shevchenko ili ahenry.
            Polako.... on mora da bude dobro treniran i savetovan, sto je do njega i njegovog rada, on ce ispuniti, nemam dilemu.

            Comment


            • Filip Kostić je idealan za Murinja, radi ko u rudniku, a ima i brzinu i šut.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • DDG, Ronero, Grant - 3
                Valencia, Dalot, Bailly, Smalling, Jones, Lindelof, Shaw, Young, Roko, Darmian, Fosu Mensah, Tuanzebe
                12
                Matic, Mctominay, Fellaini, Fred, Herrera, Pereira, Pogba
                7
                Mata, Lingard, Sanchez, Lukaku, Martial, Rashford
                6

                28 igraca imamo, kazi 27 ako se ne racuna Tuanzebe.

                25 bi trebalo da ih imamo.
                Dovedi Toby-a i Williana, imas prostora da cetvoricu njih prodas.
                Darmian, Rojo, mozda Jones.... i ko?

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Filip Kostić je idealan za Murinja, radi ko u rudniku, a ima i brzinu i šut.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  Nemoj ko Boga te molim
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    DDG, Ronero, Grant - 3
                    Valencia, Dalot, Bailly, Smalling, Jones, Lindelof, Shaw, Young, Roko, Darmian, Fosu Mensah, Tuanzebe
                    12
                    Matic, Mctominay, Fellaini, Fred, Herrera, Pereira, Pogba
                    7
                    Mata, Lingard, Sanchez, Lukaku, Martial, Rashford
                    6

                    28 igraca imamo, kazi 27 ako se ne racuna Tuanzebe.

                    25 bi trebalo da ih imamo.
                    Dovedi Toby-a i Williana, imas prostora da cetvoricu njih prodas.
                    Darmian, Rojo, mozda Jones.... i ko?
                    Timbo na pozajmicu i vrvt Marsijal
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Manchester United

                      ne mozemo reci da Ed nije u pravu previse je u rosteru ionako igraca koji su u ozbiljnim fudbalskim godinama i dovesti jos par njih bi bilo glupo i vjerujem da Edu nije u planu da radi rekonstrukciju svake 2g.

                      Sanchez 29
                      Valencia 32
                      Young 33
                      Matic 30
                      Smalling 28
                      Fella 30
                      Mata 30
                      Rojo 28
                      Darmian 28
                      Herrera 28

                      I on bi na ovo jos dodao npr Tobya(29) Perisica(29) Williana(30) i sl. ali ne bi bio toliki problem da su oni jeftini ali njima je cijena £50m+ sto znaci da im za 2g. vrijednost u najboljem slucaju 20tak mil. a u tom trenutku ce na klupi biti vjerovatno neko drugi i onda idemo opet nanovo


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Ako dodje Toby, ja bih prodao ili Smalling ili Jonesa. Ne mozemo mi da imamo nemlada 5 stopera, samo zato sto se neki od njih povredjuju. Teraj to u kurac. Pa Fosu i Tuanzebe su stoperi. Idealni, kao peti, jos mogu bekove da igraju.

                        Zato kazem, first thing first, prodati Darmiana i Roja bezobzira da li cemo dovoditi nekog.
                        Ako dovedemo stopera uz desno krilo, onda prodati i Jonesa/Smallinga.

                        Mata je balast. Ali je njegova prodaja nemoguca, niko nece da otkupi tu njegovu platu, on sigurno nece da se odrice nje, protom je previse nice guy i postovan u klubu da bi ga tako prodao.

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Ko ceka Lingarda? Decko ima koliko, 25-26 godina?
                          Rasford uopste nije da se oslanjas na njega i ne znam cemu ta prica da se ne moze sa Lingardom i Rasfordom jurit titula.

                          Zaboravicemo da u timu imamo DDG, Pogbu, Lukakua, Sanceza, Matica? To je losa kicma tima? Daj necemo se zajebavat.

                          Ako njih 5 budu u odlicnoj formi tokom sezone uglavnom imamo sanse za titulu.
                          Ništa to nije. Treba u svakoj liniji tima dva top igrača. Lukaku nije dovoljan, Matić završava posao, Pogba nekonstantan, DDG je dobar ali odbrana je prosek.

                          Nemate ni jak napad ni jaku odbranu, nego Žoze izvlači max i maestralno zatvara ponekad, jer zna da nema Salaha, Manea i Firmina da mogu da sevnu u svakom trenutku.

                          On ima Aleksisa koga ostali ne mogu da isprate.

                          Čelsi ima Azara, Vilijana, Kantea, odbranu jaču, golmana dobrog, popunjeniji su boljim igračima u svakoj liniji, bekovi mnogo bolji, Liverpul ima bolju navalu i vezu, Siti je bolji, dužina klupe neuporediva.

                          Nameće se zaključak da je Murinjo čarobnjak. Gvardiola i Klop bi se sa prošlogodišnjim Junajtedom borili za top 6.

                          Comment


                          • Pitanje je i za koliko bi mogli Matu prodati? Vjerujem da bi ga neki spanski klubovi trazili ali ne bi ponudili previse za njega, mozda 20-25 miliona od Valensije/Sevilje.

                            Vise bi love ponudio Everton/WH/Wolvsi ili tako neki enggleski tim ali ne vjerujem da bi Mata presao kod njih.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ima u Španiji bekova, ima u Italiji bekova, ima veznjaka, ima polušpiceva, krila. Real Madrid pokupi desnog beka za koliko 30ak miliona. Gde je Mančester Junajted šta kupuje i gde? Mlade i potencijalne zvezde ili starije instant igrače? Ja bih rekao ni jedno ni drugo.

                              Čelsi ima 50 igrača na pozajmicama. Nisam navijač Junajteda već volim Murinja tako da ne provociram nego samo diskutujem i nije mi jasno što čoveku ne dovedu igrače?

                              Je l ne bi Pulisic bio zalog za budućnost? Npr.
                              Last edited by Cassius Clay; 28-07-18, 12:39.

                              Comment


                              • Što nije re-doveo Salaha, sto nije doveo Manea.
                                Imas Sancheza, Martiala koji je pre tebe kidao, Lukakua, Rashforda i Lingarda koji je stasao, i onda nemas igrace, drugi imaju bolje...
                                Jbg sad, uvek mozes da se vadis na to da drugi imaju bolje igrace, tj njihovi igraci igraju bolje zato sto ti ne izlacis max iz njih.

                                Necu da napadam ostro Mourinha, dajem mu jos prilike, zelim silno da uspe, i na kraju dana uvek podrzavam Manchester United, i pre svih menadzera. Inertno cu uvek da podrzim menadzera ispred igraca. Podrzavao sam LVG-a, Moyesa, SAF-a kad je najurio Beksa iako sam ga u tim trenucima mrzeo. Sad kao zreliji i odrasla osoba, sigurno to necu da promenim.
                                Najbitnije od svega su menadzer, njegova koncepcija i strategija, i naravno implementiranje toga. To je prioritetna stvar, doduse ne ultimativno.

                                Comment

                                Working...
                                X