Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jel mu to ona stara-nova cica ili neka glanc nova?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Vala nije stigao da se ozeni sigurno
      I to sto kazes. Lepo kazu ljudi, LVG's horniest signing
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Nova, nova, onu je nazvao ludacom, a i ona je njega maltretirala javno, mada cini mi se da je bila u pravu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nova, nova, onu je nazvao ludacom, a i ona je njega maltretirala javno, mada cini mi se da je bila u pravu.
          Aaaa glanc nova znaci.
          Dobro to sto se mrzeo sa bivsom, nista ne mora da znci, pomire se ljudi posle svakakvih sranja.

          A ove klince sto je poveo u Ameriku, misli li sa njima nesto ozbiljno ili malti praznu slamu?
          A mislim i ja svasta pitam
          Nego nisam bila odavno ovde pa da propitam malo, dosadno ;)
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Necete vise da caskate sa mnom [emoji17][emoji17][emoji17]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nemaju ti klinci fizikalije da bi igrali PL jos uvijek. Moraju prvo ici na pozajmice, nadam se samo da ce Pereira ostati. Mada rekao je Zoze nismo doveli zamjenu za Kerika, da li Pereiru vidi kao tu zamjenu ili se ide po Alkantaru npr. vidjecemo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nemaju ti klinci fizikalije da bi igrali PL jos uvijek. Moraju prvo ici na pozajmice, nadam se samo da ce Pereira ostati. Mada rekao je Zoze nismo doveli zamjenu za Kerika, da li Pereiru vidi kao tu zamjenu ili se ide po Alkantaru npr. vidjecemo.
                Aaaa tako bih volela da Pereira napokon dobije sansu, da vidimo nesto od njega.

                Ok pozajmice su prirodan proces, ali pitam, prica li se nesto...

                Ala ste snuzdeni...bolje da nisam dolazila jos -.- I ove godine cemo da se patimo po svemu sudeci -.-
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U moru Unitedovih potencijalnih pojačanja najnovije isplivano ime je Kolumbijca Mine iz Barselone.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Aaaa tako bih volela da Pereira napokon dobije sansu, da vidimo nesto od njega.

                    Ok pozajmice su prirodan proces, ali pitam, prica li se nesto...

                    Ala ste snuzdeni...bolje da nisam dolazila jos -.- I ove godine cemo da se patimo po svemu sudeci -.-
                    Pa gledajuci sve kako se odvija ,tesko da ce ici ka boljem dok jedan od dvojice ne ode ili Mou ili Ed,jer ocigledno to ne funkcionise a trebalo bi da bude glavna spona,nije ni proslo leto bilo kako treba,al kad mu dadose novi ugovor,licno sam i ocekivao ,blanko na dovodjenje svega sto zeli,ali ocigledno je Ed mnogo ,bitan Glejzerima,logicno jer doticne rezultat zanima al mozda Bakanirsa,u MUFC pre svega kes i profit....tako da jedino da se nekako usklade /sloze a imaju jos 10-ak dana,ako ostane na ovome ili se dovedu neki Megvajeri,Rebici i slicni...nista,od titula toliko magican nije ni Mouuu...

                    Comment


                    • Murinjova karijera je ionako počela da ide nekim čudnim tokom. Osvojio je sve što može da se osvoji, a sada je dobio izazov baš po meri - Sam protiv svih.

                      Očekujem da će da od ovih igrača, a igraće samo oni koji budu spremni da poginu za svaku loptu na terenu sastavi ekipu i krene u rat sa svima. Vudvordom pre svega.

                      Comment


                      • Izasla prica da je Murinjo popizdeo sto je Marsijal otisao kod svoju zenu, ja ne verujem uopce, ali prenosio Hirst, kazu veoma pouzdan

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Sigurno, Murinjo je mentalno poremecen pa je ljut jer je igrac otisao da prisustvuje rodjenju djeteta. Jos BBC juce rekao da je Martijal napustio Ameriku uz dozvolu Murinja. Hirst koliko je pouzdan vidjeli smo ovog ljeta posto nema nijednu jedinu informaciju sto se transfera tice.

                          Murinjo da je najveci monstrum ne bi se mediji ovako ophodili prema njemu.
                          sigpic

                          Comment


                          • A Murinjo ga inace voli...

                            Comment


                            • Mata maestro, Sancez rutinski
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Izasla prica da je Murinjo popizdeo sto je Marsijal otisao kod svoju zenu, ja ne verujem uopce, ali prenosio Hirst, kazu veoma pouzdan

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Nemoguce, svaki trener to dopusti svom igraču



                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X