Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece martial doci u che ako ostane hazard, ali čini se da ce ovaj u Real


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Mada ja mislim ako bi on nekako zavrsio kod nas, da bi zamjenio moratu i igrao bi spica, barem je to sugerisao Matt Law prije 20tak dana ( tj da je on 1 od meta da zamjeni alvara ako ovaj napusti)

      Comment


      • Ne vidim zasto nismo u prici za Malcolma, kao i Mareza sto smo ispustili, ako hocemo RW

        Sve vise se pise za Mekgvajera, Zoze zapeo ocigledno toliko po njemu...

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Zato sto nemaju 29 i 30 godina, posto Murinjo iskjucivo onanise na takva krila.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Whiskey View Post
            Mada ja mislim ako bi on nekako zavrsio kod nas, da bi zamjenio moratu i igrao bi spica, barem je to sugerisao Matt Law prije 20tak dana ( tj da je on 1 od meta da zamjeni alvara ako ovaj napusti)
            Kod Sarija bi razbijao kako bi igrao ali nema trika da ga Utd proda Celziju. Mozda ali samo mozda u nekoj prici oko Azara. Za Williana ne
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Brat ne bira, osipa paljbe na koga stigne

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Brat ne bira, osipa paljbe na koga stigne

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • El stigo levi bek
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Na odmoru je jos, nece igrat prvo kolo.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Zlatan lozi masu[emoji23][emoji23][emoji23]
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Troler level pro

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Od kad ja pratim klub, onako svesno, da nisam bas dete/klinac a Vladanovo sam god, mislim da je ulazak u ovu sezonu najdepresivniji i nekako najsmoreniji bez ikakvog optimizma, cak i onog laznog, nerealnog, navijackog. Ako se klub polako raspadao dolaskom Glejzera a ubrzao odlaskom Fergusona kao da su sve greske (a bilo ih je zilion, od vrha pa na dole, svi snose kolektivnu krivicu, neki vise neki manje) slile u ovaj prelazni rok kada vec pocinj polako sve da se ocigledno raspada.

                            Mnogo smo truo klub, na vise nivoa a sve polazi od vlasnika, koncepcije, strategije, pa onda na vise i nize nivoa menadzmenta.
                            Bukvalno. Neviđeno mrtvilo.

                            Meni se čini da je Murinjo ovdje još maksimalno ovu sezonu čitavu, ako i toliko. U klubu ne zele da mu dovedu igrače koje trazi, tih par potrebnih pojačanja, u isto vrijeme ne daju da ode Marsijal...

                            Mislim da je glupo ne dovesti lijevog beka i desno krilo, jer bio Murinjo tu ili ne narednih godina treba ostaviti dobru ekipu sledećem treneru. Ili makar samo desno krilo jer mozda Šo ipak eksplodira, ko će ga znati..

                            Sve u svemu, jedina suštinska novina u odnosu na prošlu sezonu je Fred, on ako se pokaze, uz Pogbu, Matića, Ereru, Felainija, MekTomineja + Pereiru, to je sasvim dobra sredina. Napad, tu se uzdati da će Aleksis eksplodirati i u Lukakua, Marsijal-Rašford-Lingard iz različitih razloga klasu pokazuju samo na trenutke i na njih se ne mozemo osloniti, Mata ima svoje utakmice gdje izdominira, osim toga uglavnom bez učinka. Odbrana ok, prije svega zbog Murinja, inače gomila injury-prone igrača nazad.

                            Ima tu i dobrih stvari što je sve ovako kako je, nema onog lozenja u ovo doba godine da bi nas pocetkom oktobra realnost vratila na zemlju. Tako da, bar ćemo gledati Pereiru, tog Dalota (mada vidim već se povrijedio do septembra), a mozda i Čonga.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Bukvalno se uzdamo da Sancez bude top 5 igrac lige i da izdominir, da Lukaku nastavi napredovat i Pogba pokaze zrelost. Naravno da DDG nastavi spasavat sto se spasit moze
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X