Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Vazi, evo kao sto i Murinju dovodi ono sto mu je potrebno. Da ne zaboravimo da je Mou potpisao novi ugovor pre pola godine, tako da ta lupetanja kako Vudvard ne veruje Murinju a drugima bi verovao, padaju u vodu i stvarno nema potrebe za takvim izvalama, mozete i bolje od toga.
    Jel nije doveo sto igraca Van Galu?

    Sou, Darmijan, Blind, Erera, Snajderlin Svajnstajger i mrzi me dalje da nabrajam, za 2 sezone. Dzaba ti sto menjas tezu da ispadnes kul

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • It’s reported by "Sportbild", that Manchester United is interested in Arturo Vidal.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • To, to, Svajnstajger part II
        sigpic

        Comment


        • Ne mogu.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Mrzi me da trazim odgovarajucu temu ali koje ludilo upravo oko Malkoma

            Zao mi Rome doduse
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Jel nije doveo sto igraca Van Galu?

              Sou, Darmijan, Blind, Erera, Snajderlin Svajnstajger i mrzi me dalje da nabrajam, za 2 sezone. Dzaba ti sto menjas tezu da ispadnes kul

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              Zaboravio si 2 kapitalca - Di Maria i Falkao.

              Nije nemoguće da je uprava odlučila da prištedi pare, koštaće i razlaz sa Murinjom i novi trener + pojačanja za novog trenera.

              Vidal se uklapa u tu priču, njega sam pominjao i ranije, vrhunska biografija, mator, pod velikim znakom pitanja koliko može da pruži.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                To, to, Svajnstajger part II
                Bas, skroz identicno.

                Sto nismo za Alkantaru zainteresovani, mnogo bolje fudbalski i pametnije izgleda to. Koji ce nam Vidal? Uzasan je 2 sezone, star, zavisio cele karijere od fizikalije, pritom je paljevina zesca, dobija zute ko bombone

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Mrzi me da trazim odgovarajucu temu ali koje ludilo upravo oko Malkoma

                  Zao mi Rome doduse
                  Bas ludilo, sad citam
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Mrzi me da trazim odgovarajucu temu ali koje ludilo upravo oko Malkoma

                    Zao mi Rome doduse
                    Barsa, odustaju od Vilijana, top
                    sigpic

                    Comment


                    • Treba vam ga dat u zamjenu za martiala hehe

                      Comment


                      • Ja sam totalno za, cak mislim da onaj koji da Vilijana za ovog retarda treba odma da ide na snimanje glave, ali to sam samo ja
                        sigpic

                        Comment


                        • Uzeo bih Vilijana za Marsijala glava za glavu.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ja sam totalno za, cak mislim da onaj koji da Vilijana za ovog retarda treba odma da ide na snimanje glave, ali to sam samo ja
                            Haha, dakle navijaci uniteda ne vole martiala, tako je nekako misljenje kod vecine celzijevih u vezi williana, ako vam on dodje shvatit cete do februara

                            Comment


                            • Vi cete do septembra xD hahaha

                              Comment


                              • Vi necete morati da cekate toliko dugo, naljutice se princeza sto Azar igra prije njega, pritom ce imati neku krizu sa djevojkom i mozda jos jednom djevojkom i izbrisace sve sto ga veze za klub na instagramu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X