Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Svakako bolje Tobi ili niko nego Megvajer za 60 miliona funti, ako je Zoze mentalno obolio i Megvajer mu je izbor za stopera onda jbg, ako pak Vudvord radi na transferima na svoju ruku mozemo odma da stavimo katanac na klub. Mada vec mozemo, ovo je Martial FC, a taj mali, nezahvalni seronja pisa po klubu i navijacima svaki put kad je na terenu.
    Bolji je Tobi od Magvajera, ali svakako je najgore da ne dovedes nikoga, s tim sto ja mislim da nam je desno krilo prioritet, stopere i levog beka ako nema para ili ako ne zele alternativu i mozemo pokriti cini mi se. Mozda nisu vrhunske opcije ali mozemo ih pokriti jer su tu svi manje vise sl kvaliteta.
    sigpic

    Comment


    • Pa meni iskreno bolje da ne dovedemo nikog nego da damo 60 miliona za Megvajera. Pritom ja bas volim Megvajera ali on je klasicna rotacija, igrac koji ne smije da vrijedi vise od 20ak miliona i ako dovodis jos jednog stopera koji ne odskace od ovih sto imas onda je to suludo. Aldevereld je za njega Maldini licno.

      Ja mislim da je krajnje neozbiljno uci u sezonu bez lijevog beka, odnosno da ti je pocetni lijevi bek Esli Jang. Isto tako je prijeko potrebno pojacanje na desnom krilu, sve ostalo se da zakrpiti, ali to bi moralo da se sredi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Pa koliko ja vidim ili je Sandro-Tobi-Vilijan/Perisic ili niko.

        Sta, ne postoji drugi levi bek na svetu? Pa cak i jeftiniji? Neki koji nece biti apgrejd na Janga/Soua? Ako stvarno mislis tako onda jbg.

        Mora Perisic, ne moze recimo Leon Bejli? Lupam samo.
        Ma moze naravno. Moze i Bejli, moze i bilo koji drugi bek, drugi stoper. Meni u sustini nije bitno ko ce doci, bitno je samo da Vudvard dovede neku od opcija koje je Murinjo trazio, a siguran sam da ih za svaku poziciju ima nekoliko. Ali Vudvard ume nekad fakat sporo da radi. Pisao sam dosta ranije na ovoj temi da ce biti veliki problem kad na red dodje rebuilding odbrane, upravo zbog Vudvarda.. Em sto njemu sa biznis strane tu nema logike placati "who the fuck is this" igraca 30-40 miliona, em sto oni stariji nemaju neku resale vrednost, sto je njemu jako bitno.

        Ne sumnjam da on stvarno pokusava da dovede te Murinjove top opcije, ali kapiram da je bas tezak pregovarac i da tim neatraktivnim pojacanjima pokusava mnogo da smanji cenu. I ako pregovori puknu, nece mu ostati vremena da proba sa drugim opcijama. Hipoteticki, da stvarno jurimo Megvajera, meni vristi "vudvard" iz tog dila. Englez koji leti na krilima dobrog svetskog i o kome je sva javnost u Engleskoj pricala, bas bi bio boom da dodje, to njega najvise i zanima.

        Edit: Krilo da dovedemo, i dalje nismo resili najveci problem. Zoze ce i dalje igrati previse oprezno, bukvalno se nista nece promeniti. Daj mu odbranu kakvu zeli, pa cemo poceti da igramo fudbal. Moje misljenje je da sledeca sezona nece biti nista bolja od prethodne ako se ne dovedu dva odbrambena igraca. bolje krpiti desno krilo Rasfordom, Matom ili Marsijalom nego krpiti levog beka Jangom.
        Last edited by bici; 23-07-18, 12:42.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Cenim da Megvajer na 30m trči 6 sec.

          Comment


          • Ako ti je meta Tobi onda moze u obzir da dodje Boateng koji je bolji od tog Tobija, ako ti sa Tobija prelazis na Megvajera onda nesto ozbiljno nije u redu. Naravno da ima opcija, moze pomenuti Bejli, moze Lozano, Marlos, Dembele, Belarabi, sve to moze, svi imaju potencijal i kvalitet ali svi su osjetno losiji od Bejla i Vilijana i to je fakat. Ali opet oni na tom mjestu maltene nemaju konkurenciju pa ajde moze, dok Megvajer konkurenciju ima i ne vidim svrhu da njega juris uopste.
            sigpic

            Comment


            • Vapimo za bekovima...

              Comment


              • José Mourinho on the remainder of the transfer window: “One thing is what I want and another thing is what is going to happen.” #mulive [men]
                Duvaj ga Vudvorde

                Mozes i ti Zoze slobodno, postajes Venger kad si ok sa ovakvim stvarima.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Duvaj ga Vudvorde

                  Mozes i ti Zoze slobodno, postajes Venger kad si ok sa ovakvim stvarima.
                  Kad je Zoze potpisao novi ugovor, kontao sam da su mu garantovana pojacanja na leto. Sta se sad desava koji k
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Nikad negativniji ulazak u sezonu nego sada. Nema se cemu coek radovati
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Kad je Zoze potpisao novi ugovor, kontao sam da su mu garantovana pojacanja na leto. Sta se sad desava koji k
                      Vudvord ne moze da mu zavrsi pojacanja ili je u tripu da je ovo sto imamo dovoljno dobro, ili sto je najgore od svega misli da Zozeova lista zelja nije dovoljno dobra. Nema kapi logike sto mu je produzio ugovor ako nece da mu da podrsku.
                      sigpic

                      Comment


                      • Manchester United

                        Ne znam sta se ovo desava ali je stanje bas problematicno.

                        Last edited by Miki28; 23-07-18, 14:24.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Treca sezona prevodioca, klasika.

                          Comment


                          • Svakako je Woodward glavni skaut

                            Dakle nema neke štete što taj ode.

                            Comment


                            • Evo nekih dobrih vijesti, ide se po Boatenga kazu iz Njemacke, MEN kaze idemo po dva pojacanja. Martijala cemo prodati pravom klubu, a idemo po Vilijana, Bejla ili Perisica. Ovo je sve kako treba, smao lijevi bek nam najvise treba.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Evo nekih dobrih vijesti, ide se po Boatenga kazu iz Njemacke, MEN kaze idemo po dva pojacanja. Martijala cemo prodati pravom klubu, a idemo po Vilijana, Bejla ili Perisica. Ovo je sve kako treba, smao lijevi bek nam najvise treba.
                                Ja stvarno ne vidim razlog za ove panične komentare iznad povodom transfera. Apsolutno nemam sumnju da će dovesti još par igrača.

                                Comment

                                Working...
                                X