Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Nemoj kao ja da jos imas tu sliku iz tih dana, mislim da se poboljsao opasno u otkad je u Portu. Vladan ga je mozda zapazio nesto vise. Jer ja Portugalce uopste ne gledam, retko i u LS.
    Jedino tu sliku imam [emoji2] Bas je los bio u Interu.

    Comment


    • Comment


      • Koji je jebeni smarac Sou, sto si ti na slici debilu, taman sam htio da mijenjam avatar



        I sta mu se jebeno desava sa facom? I zasto je Smoling smrsao deset kila?

        Aleksis je tu

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Koji je jebeni smarac Sou, sto si ti na slici debilu, taman sam htio da mijenjam avatar
          Dzabe Vlajko, opet ja imam najjaci avatar
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Hahahahahahahaahah vrhunski

            To nije upitno uopste

            Ajde da dovedemo Vicela i da izvedemo sredinu Felaini-Vicel-Cong, to bi bio san
            sigpic

            Comment


            • Nista bez David Luiza pozadi
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Hahahahahahahaahah vrhunski

                  To nije upitno uopste

                  Ajde da dovedemo Vicela i da izvedemo sredinu Felaini-Vicel-Cong, to bi bio san
                  The Majestic Triangle.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Hahahahahahahaahah vrhunski

                    To nije upitno uopste

                    Ajde da dovedemo Vicela i da izvedemo sredinu Felaini-Vicel-Cong, to bi bio san [emoji3]
                    U tom slucaju njihov vezni ne bi video dalje od pola hahaha opstrukcija igre. Zaklanjaju frizurama pola terena xD

                    Comment


                    • "It is understood Chelsea have yet to make a formal offer but are keen on signing Martial, along with Borussia Dortmund and Bayern Munich...Martial has told Jose Mourinho he wants to leave...However, sources have told us that United are not interested in selling Martial"
                      Pls Edvarde, posalji malog govnara u Bajern za Alkantaru, pls pls pls
                      sigpic

                      Comment


                      • Dankan donosi info kako je United lako pronašao zajednički jezik sa Alex Sandrom. Sada predstoji teži deo posla na relaciji United-Juventus. Ukoliko Darmijan zaista završi u Torinu eto prilike za nekakvu kompenzaciju. Samo da se već jednom dokopamo jednog krštenog beka.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Čini se da Martial odlazi
                          Njegovim odlaskom sigurno cemo biti jači za 50% bez obzira koje drvo dovedemo i najbolji trener svih vremena ce s fellainom kao B opcijom moci napasti i ligu prvaka i prvenstvo kao i prošle godine
                          Trebali bi mu opet nakon nove godine novi ugovor dati da potpise jer ocito po nekima samo je on trener za united a ostalo treneri koji osvajaju bitne trofeje nemaju pojma
                          Pojačanja na bekovima nam ne trebaju nego pametnije da dovedemo jos jednog golmana jer ih imamo samo 4 a duga je sezona pa bi bilo pametno jos jednog imati, mozda je dobio informaciju od predsjednika Uefe da se uvodi pravilo da se mogu dva golmana koristit u isto vrijeme na golu


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Mozda se planira da se igra 3-5-2 pa zato ne dolazi desno krilo, ali mora doci bar Sandro

                            DDG
                            Baji Smoling Lindelof
                            Valensija Fred Matic Pogba Sandro
                            Lukaku Sanchez/Marsijal

                            Izgleda dobro na papiru

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • [emoji102][emoji102][emoji91][emoji91][emoji91][emoji91] ovo se mora gledati

                              Pereira i ispred Chong, Marsijal i Alexis[emoji41]

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Jel Fosu-Mensah ostaje ili ga Mou planira na novo kaljenje?

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X