Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako uzmemo Mekgvajera bas smo pametni, za 50 miliona pogotovo. Jos jedan stoper u nizu koji ce biti na nivou dosadasnjih, ako vec uzimamo daj neku klasu

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Sramotan je nacin na koji ulazimo u sezonu. Daj levog beka i krila, neka treniraju sa timom pre pocetka sezone

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Manchester United

        Nista pozitivno se ne desava oko kluba, sve neka negativna energija. Bas katastrofa.

        Uopste se ne radujem novoj sezoni i gledanju smarackog fudbala Portugalca
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Zaboravljaš na "mistera" blama i promašaja Rahima Sterlinga. Zar iko može upropastiti ko Cityjev kepec.
          Originally posted by bici View Post
          Ricarlison? Erice javi se [emoji3]

          Dobar igrac, al taj sta moze da promasi, niko ne moze.
          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Kritike idu na adresu uprave.

            Anćeloti je bio slobodan, umesto da se svim silama krenulo po njega ostavljena je ova bitanga na klupi.

            Evo sad su i Konte i Zidan slobodni a uprava statira.

            Pojačanja nema i neće ih biti, možda Megvajer i pokoji ljubitelj Marka Perkovića, taman da mi se sve još više ogadi.
            Last edited by Krojf; 22-07-18, 12:03. Reason: Zadnja opomena.

            Comment


            • Evo Juventus dovodi Telesa i Darmijana izgleda, Sandro onda, iako nikako nisam za njega
              sigpic

              Comment


              • Odoh da zalijem, Darmijana prodadosmo. Najjaci transfer ikada

                Bravo drveni
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Izjavili ovi iz Juvea da ce se ici po Darmiana iako ostane Alex Sandro, verovatno za rotaciju. Ali ako bi se prodao Alex Sandro, najverovatnije da se ide po Alex Tellesa. Darmian sigurno nije zamena za Alex Sandra.

                  Comment


                  • Sandro i ako napusti Staru Damu pre će u grad svetlosti nego kod nas.
                    A PSŽ uopšte ne treba Brazilac. Takvih imaju na izvoz.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Sile nema da dolazi Teles, a da Sandro ostaje, problem je sto je Teles jeftiniji i ozbiljniji lik, Sandro je pravio probleme i opet ce ih praviti vjerovatno, ovaj je mladji i zeljan dokazivanja. Bolje ici po Telesa jer ima i tu klauzulu od 40 miliona eura koja je presmijesna. Sandro je sigurno bolji bek ali je stav bas problematican. Steta sto Gulam muku muci sa koljenom, meni je on bez premca.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jel to onaj Telles sto je igrao u Interu?

                        Comment


                        • Jep na pozajmici
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Jel to onaj Telles sto je igrao u Interu?
                            Nemoj kao ja da jos imas tu sliku iz tih dana, mislim da se poboljsao opasno u otkad je u Portu. Vladan ga je mozda zapazio nesto vise. Jer ja Portugalce uopste ne gledam, retko i u LS.

                            Comment


                            • Ove dvije sezone u Portu su mu bolje nego cetiri Sandrove u istom klubu
                              Ne mora to nista da znaci i Portugalci su uvijek rizik ali zgazio je bas poslednje sezone.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bilo bi lijepo da je tako ali nesto ne vjerujem

                                Ander Herrera on Anthony Martial: “He can be one of the best players in the world and I think he is very focused this season to smash it.” #mulive [sky sports]
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X