Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Momir Peh View Post
    Eno ukralo nam i Rebića, opet smo izgubili igrača radi Mourinha.

    Nego, ako iko zna šta se događa sa transferima u svijetu fudbala, onda je to Tancerdi. Provjeren frajko.


    .
    Cesto si sarkastican, doduse i kad ne treba i kad to nije onpoint sarkasticno.

    Sad se nadam da jesi sa Tancredi ironican.

    Covjek je pajac obicni.

    Comment


    • Naravno da je najobičniji klaun.

      Comment


      • Kazu bio odlican... gledao neko nocas?

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nisam gledao ali citam sad i dosta njih ima mnogo toga pozitivnog da kaze za Pereiru i posebno Chonga, kazu da je bio sjajan. Sa druge strane, zestoki napadi na Marsijala, velika kurcobolja. Ne ide to tako sinko, nevezano dal ja ocu da Portugalac ode ili ne.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Kod Marsijala sigurno će biti nezadovoljstva samim tim kurcobolju diže na veći nivo. Zna da će kod Moua na klackalici biti, čim odigra jednu-dve prosečne tekme onda sledi druženje sa klupom. A njegov razmaženi mozak ne može prihvatiti te činjenice.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment






            • sigpic

              Comment


              • Balji bas slab, ne umije nista glavom sto je veliki problem za stopera
                sigpic

                Comment


                • Martijal ce biti problem ove sezone, ugojio se, ocajan decision making, nece ovo izaci na dobro.

                  Stari Murinjo bi ovo rijesio po kratkom postupku, ovaj novi je previse blag.
                  sigpic

                  Comment


                  • Chong ima bolji centarsut od cele prve ekipe, sto je tuzno

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Svi smo drvlje i kamenje prosipali po Smolingu, ispada kako je Kris bolji deo tandema sa Baijilijem. Erik posle povrede neočekivano smušen, u nekim delovima totalno van igre i dešavanja.
                      Nadam se da Edov ostanak u Mančesteru znači da se radi punom parom, priprema teren za nove potpise. Inače, biće dosta mučna sezona...

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Gledao sam ja utakmicu koliko sam mogao. Najbolji utisak su mi ostavili Chong i Pereira.

                        Comment


                        • Felainijev burazer po bujnoj kosi se bas igra fudbala. Zanimljiv igrac skroz. Al je bas previse mrsav, nece on videti premijer ligu jos nekih godinu ipo dana.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Zanimljiv skrinsot sa sinocne tekme. Mou sprema neku novu formaciju

                            Comment


                            • 5 igraca levo u 5 metara xD

                              Comment


                              • Strasno, svi na lijevu strani i tako godinama. U pic.. materinu vise
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X