Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Da, samo 81 bod prosle sezone, niko nije doveden, igraci nisu zajedno jednu godinu vise, da se dogura do 40 bodova i da se pjeva
    Dvadeset bodova daleko od titule i ispadanje od Aeroplanina Montele u LŠ.

    Fejl i fejl.

    Comment


    • Hahahahahahahhaahaaha ok je, ne dolazi se ljudima kod Murinja, sve si u pravu, isto kao sto se nije dolazilo Fredu jer si ti bio onaj koji je ovdje pricao da Fred nece doci nego ce otici u Siti i da nas je Fabinjo ispalio, a sam Fabinjo izjavio da nije bilo ponude Junajteda uopste.
      Zorzinjo nas ispalio za Siti, a na kraju otisao u Celsi, sve tvoji biseri ovdje.
      Pretoksican si u svojoj mrznji, pomiri se sa sudbinom da je Vudvord glavni za transfere, moze da slusa Murinja, ali i ne mora. Kad bi ga slusao mnogo bi bilo bolje naravno, kako De Hea ostade, a bio je spreman da ode is kluba? Evo i Martijal ostaje, svi ostaju na silu da igraju pod Murinjom.

      Ali ipak ispred 18 drugih, koliko su onda ostali fejlovali, a svi se predstavljaju kao neki pobjednici
      sigpic

      Comment


      • Za Fabinja si ti pisao da smo ga tražili jer je to preneo izvesni Busufi ili kako već a kad on napiše u to se ne sumnja.

        Hvala bogu da je Vudi glavni, ne bih voleo ove što slušaju "Jasenovac i Gradiška stara to je kuća Maksovih mesara".

        Neka, hvala, ne bih mogao da navijam ni za šta drugo sem da se povredi i da ga ne gledam na terenu.

        Comment


        • Buhafsi nauci nesto. I ispostavilo se da mu je nabijao cijenu, ni prvi ni poslednji put, Muhamed je i dalje najbolji u svom poslu, ali je covjek sam rekao kako je. Jbg desi se, ali se ne desava nikad da ti napises nesto normalno i konstruktivno vec si tu samo da pljujes, sto znaci da treba da predjes da navijas za Siti, a njih u manje od pola godine odbijaju tri igraca i to javno.

          Mada kakav si ne bi me iznenadilo da se tokom sezone presaltas za Sacirija i Liverpul i pored ove price
          sigpic

          Comment


          • Najbolje da ja pređem za Siti, koji sam jedan od malobrojnih ovde koji nije prešao preko Murinjovih uvreda upućenih na adresu kluba.

            Što se tiče Liverpula, nisam ja držao sliku Klopa na avataru i navijao da sve osvoji

            Comment


            • Da je dobro nije. Mi smo sustinski doveli Freda samo, Dalo nece igrati do septembra, a pitanje kad se vrati koliko ce mu trebati da bude razmatran i za bekap opciju.

              Obojica su krivi po meni. Vudi sto gleda sve kroz finansijsku prizmu a Murinjo sto je toliko tvrdoglav, pa ako je zapeo za tog Perisica i ocigledno ga nece dobiti neka nadje jos 2-3 altenative a ne da sere jos pre prve prijateljske utakmice kako je sve mracno i katastrofalno.
              sigpic

              Comment


              • Koliko ja znam, niko nije odbio City, nego su pohlepni igrači potrčali za novcem umjesto za ovim engleskim velikanom.

                Comment


                • Vidis kad je nepravda u pitanju ja cu uvijek podrzati igraca, pljunuti trenera ako je zajebao ali kad nije necu se drzati toga kao pijan plota, tako je bilo sa Svajnijem i Martijalom, ali je Martijal dokazao da je govno jedno malo koje ne jebe ni klub ni navijace jedan posto i kao takav ne zasluzuje ovoliko kukumakanje, a karma je cudo, vratilo nam se za Blekpul kako se vratilo, moglo se vratiti i za Svajnija ali je na kraju sve ispravljeno i ljudski okoncano kao sto smo vidjeli, a dje smo sa Martijalom tek cemo da vidimo.

                  No nista ne mijenja cinjenicu da je tvoj svaki post najstrasnija pljuvacina prema Murinju, kad je opravdana ok, ali kad nije onda je to klasicna mrznja, a malo ko ga je ovdje u prvoj sezoni pljuvao kao ja inace.

                  Ipak da sam navijao da Liverpul i Klop bilo sta osvoje je naravno netacno, to je pitanje inata bilo i kad se tako odnosis prema fudbalskoj ikoni onda ne zasluzujes nista, ali eto ispravljeno je sve.

                  Ja sam isto za to da predjes kod Pepa ali ne zele igraci da idu kod njega i igraju na posjed, ne zele bunker, ne zele posjed, ne zele kod rodjenog pobjednika Poketina, samo zele kod Klopa. Samo Buvac ne zeli kod Klopa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Momir Peh View Post
                    Koliko ja znam, niko nije odbio City, nego su pohlepni igrači potrčali za novcem umjesto za ovim engleskim velikanom.
                    Jebeni placenici
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema sumnje da je Vudvord kriv, u principu trebao bi da sluša trenera/menadžera i da dovodi igrače po trenerovoj zamisli.

                      Opet, stvarno ne mogu da ga krivim što neće da iskrca 60 miliona za tridesetogodišnje krilo iz Intera.

                      Comment


                      • Kad je slusao Mojesa i Van Gala treba da slusa trenera koji je daleko bolji i uspjesniji od njih.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ljudi tu zaboravljaju da su vlasnici kluba Glazeri a Ed samo njihov zaposlenik
                          Mozda Ed i zeli udovoljiti trenerovim zahtjevima ali ovi iznad njega ne prihvate to
                          Glupo okrivljavati nekoga ako ne znamo ko je kriv
                          A i ako svaki trener napravi spisak po 2-3 pojačanja na svakoj poziciji koja je potrebna pa ako Nece doci Perišić doci ce drugo krilo


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • "I've no idea," Mourinho said. "I'm not going to lie to you, I'm not going to say somebody is coming or nobody is coming."
                            Ako ovo nije upuceno Vudvordu ne znam sta je
                            sigpic

                            Comment


                            • Tipičan pocetak mourinhove treće sezone
                              Prvo se posvađat s upravom kluba oko pojačanja a onda s igračima i navijačima


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Vidis kad je nepravda u pitanju ja cu uvijek podrzati igraca, pljunuti trenera ako je zajebao ali kad nije necu se drzati toga kao pijan plota, tako je bilo sa Svajnijem i Martijalom, ali je Martijal dokazao da je govno jedno malo koje ne jebe ni klub ni navijace jedan posto i kao takav ne zasluzuje ovoliko kukumakanje, a karma je cudo, vratilo nam se za Blekpul kako se vratilo, moglo se vratiti i za Svajnija ali je na kraju sve ispravljeno i ljudski okoncano kao sto smo vidjeli, a dje smo sa Martijalom tek cemo da vidimo.

                                No nista ne mijenja cinjenicu da je tvoj svaki post najstrasnija pljuvacina prema Murinju, kad je opravdana ok, ali kad nije onda je to klasicna mrznja, a malo ko ga je ovdje u prvoj sezoni pljuvao kao ja inace.

                                Ipak da sam navijao da Liverpul i Klop bilo sta osvoje je naravno netacno, to je pitanje inata bilo i kad se tako odnosis prema fudbalskoj ikoni onda ne zasluzujes nista, ali eto ispravljeno je sve.

                                Ja sam isto za to da predjes kod Pepa ali ne zele igraci da idu kod njega i igraju na posjed, ne zele bunker, ne zele posjed, ne zele kod rodjenog pobjednika Poketina, samo zele kod Klopa. Samo Buvac ne zeli kod Klopa.

                                Makar si dosledan u tome da ideš protiv kluba zarad opskurnih likova tipa Švajnštajger i Murinjo, koji nisu ni fusnota u Junajtedu.

                                Navijam za klub a ne za Murinja, Švajnštajgera ili Marsijala i nikad ne bih stavio skauzera na avatar, to je osnovno navijačko vaspitanje.

                                Comment

                                Working...
                                X