Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nine33 View Post
    Teo Ernandez je porobio na SP. I on i Pavar, ali pogotovo on, mislim da ga je Real otkupio proslo ljeto.
    Ono mu je brat, Lukas Ernandez iz Atletika
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Ko je bolje rjesenje od Sandra a da je dostupan?
      Nema puno boljih lb od njega
      Taj Gulam kog Vlajko pominje je odigrao mnogo ozbiljniju sezonu od Sandra koji se raspadao veci deo sezone. Mada bi moj pik bio Mendi iz Liona, deluje mi prilicno ozbiljno. Gaja je takodje zanimljiv igrac.

      Dobar je Sandro, al ne treba roniti suze ako ne dodje.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Slažem se da Sandro nije imao dobru sezonu za razliku prije 2g kad je pokidao
        Ali ako se dobro sjećam bio je u svađi s upravom kluba oko produženja ugovora
        Ghoulam je i po meni dobro rjesenje, a ako cemo riskirati onda sessegnona iz fulhama


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Marselo i Mbappe nisu dostupni.

          Koja su bolja resenja?
          Sto se desnog krilnog tice, ja Bejla stvarno ne bih zeleo jer je po meni previse rizicno dovoditi igraca sa takvom istorijom povreda. Skil mu ne sporim, strasan je igrac, al se plasim povreda. Tako da su po meni bolja sva pristojna krila koja ce ostati zdrava.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Manchester United

            Shvatam sve oko Bejla ali bi nam donio ogroman kvalitet. Imali bi covjeka koji je dokazan na svakoj sceni, covjek koji sam moze donijeti mnogo bodova, koji ce poraz pretvoriti u remi, remi u pobjedu. Toliko je kvalitetan. Bar za jedan ako ne i za dva nivoa iznad bi nas podigao.

            Svaka cast Alexisu, Pogbi (mozda u buducnosti), Romu ali Bejl je nivo iznad.

            Lijevi bek mora da bude odlican, da iskoristimo Lukakua.

            Da se Bejl vrati u PL, sam vrh sto se tice igraca. Jos ako Azar ode za mene nesumnjivo broj 1 mada i pored Azara ali eto moze debata da se povede oko toga
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Manchester United

              Aj sta se radi u Spaniji, svi su utajili porez. Nisam ovo ispratio oko Alexisa

              Last edited by Miki28; 16-07-18, 17:50.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Samo da kazem da kao ljudska osoba, ne zelim nijednog od 22 igraca hrvatske reprezentacije u Unitedu.
                Ne zato sto su Hrvati, vec zato sto su svi od njih 22 ili saucesnici ili cak ti koji su zahtevali Tompsona.
                Za takva sranja ni trunka kompromisa.

                Imas odgovornost kao ljudsko bice da se ogradis to, napustis skup i odjebes sva ta nacionalisticka sranja.

                Sting je lepo reko, i mene razapinju ljudi vec neko vreme zbog tog stava. Trebalo bi ugasiti SP. Krimififino takmicenje nacionalizma, gde ti se potura da je to samo benigni nacionalizam.
                Mars u kurac, ne postoji benigni nacionalizam, niti trivijalan, niti nikakav nelos nacionalizam. Sve to vode ovom sranju.

                Ej, jbt, u 2018oj godini, da ti kao kakav srednjovekovni idiot pozivas Tompsona da ti bleji na autobusu dok slavis...

                Comment


                • Meni je najvise iznenadio i razocarao Rakitic, on bi morao da bude iznad tog ocajnog mentaliteta, a dokazao da je cak i gori od drugih.

                  No kakvi su ljudi i kakva su im razmisljanja ne znamo, treba gledati sportski aspekt sto je vise moguce, eno Liverpul je doveo ono govedo od Sacirija, Lovren pjeva Tompsonovu pjesmu posle pobjede...
                  sigpic

                  Comment


                  • BB, sve te razumijem. Totalno razocarenje.

                    Rakitica sam bas gotivio ali mi je posle ovog pao u ocima.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pogba ce da se pljuje i vredja zato sto plese i snima reklame, ali zato ce da se relativizira kad neko poziva fasistu na proslavu titule.

                      I bas mi je drago sto je fenomenalni Pogba zabio gol tom skupu od 22 idiota i onom selektoru, koji je bio jedan od inicijatora svega toga. Govno smrdljivo, kao i onaj na koga fizicki lici, Zeljko Mitrovic.


                      Nema tu kompromisa. Postoji nesto vaznije od fudbala, postoje humanisticki principi. I postoji odgovornost javnih licnosti da se svoj ugled, reputaciju i uticaj ne koriste za nekakva srednjovekovna sranja.


                      Svako od njih je mogao, makar bio totalno usamljen u tome da kaze "Momci, fino smo igrali prvenstvo, ja ne zelim da ovako slavim, vi ste slobodni, ja napustam ovo, idem kuci svojoj porodici i prijateljima da proslavimo to, vi slavite ta sranja"
                      Last edited by Busby Babe; 16-07-18, 19:11.

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Samo da kazem da kao ljudska osoba, ne zelim nijednog od 22 igraca hrvatske reprezentacije u Unitedu.
                        Ne zato sto su Hrvati, vec zato sto su svi od njih 22 ili saucesnici ili cak ti koji su zahtevali Tompsona.
                        Za takva sranja ni trunka kompromisa.

                        Imas odgovornost kao ljudsko bice da se ogradis to, napustis skup i odjebes sva ta nacionalisticka sranja.

                        Sting je lepo reko, i mene razapinju ljudi vec neko vreme zbog tog stava. Trebalo bi ugasiti SP. Krimififino takmicenje nacionalizma, gde ti se potura da je to samo benigni nacionalizam.
                        Mars u kurac, ne postoji benigni nacionalizam, niti trivijalan, niti nikakav nelos nacionalizam. Sve to vode ovom sranju.

                        Ej, jbt, u 2018oj godini, da ti kao kakav srednjovekovni idiot pozivas Tompsona da ti bleji na autobusu dok slavis...
                        Okej to je tvoje mišljenje, ali imas li takvo mišljenje kad Đoković pjeva nacionalisticke pjesme?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Koje pjesme?
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Daleko je Djokovic inteligentniji od fudbalera, odakle god oni dolazili. I ako je imao neki ispad to je bilo u ranoj mladosti, a i kad su ga na proglasenju nazvali Hrvatom odreagovao je fenomenalno, tako da poredjenje nije dobro. Poenta je da su hrvatski politicari imali dovoljno pameti naravno da ne dozvole Thompsonu da pjeva na doceku, ali hrvatski fudbaleri sa Sukerom na celu to nisu i to je ok. Thompson je nesto sto i Bora Corba u Srbiji, izuzetno popularan za razliku od npr. Lepog Mice koji sluzi kao sprdnja i zajebancija u narodu, ali je Thompson za razliku od Bore izabrao samo jedan put iako covjek ima fantastican glas i mogao je ostvariti fantasticnu karijeru. Bora je ipak izabrao nesto drugaciji put iako su obojica mentoli par ekselans jedan se i drzao muzike, dok drugi nije. Rat je bio jbg i onda se svasta radi i desava, pa si imao brdo nacionalizma i mrznje, imao si Merlina koji odlazi sa muzickog puta, Tifu isto, da ne pricam o Baji Malom Knindzi, ali ti koji sluze za sprdnju kao Baja ili Comi su nebitni, a oni koji kad prodje rat se vrate muzici su danas itekako bitni i napune hale po cijelom regionu, pa i u Srbiji kao sto znamo. Rat je prosao, treba ljudi da shvate da sport ne treba da ima takve granice i da nije sve rat i ako dolazis do uspjeha da to nije neka pobjeda protiv ostatka regiona i neki dokaz nadmoci i superiornosti tvoje nacije. Nazalost fudbaleri su nisko inteligentna bica ali i oni takvi moraju imati neki tim ljudi oko sebe da im se kaze sta smije, a sta ne. Sta treba, a sta ne treba. Pa iako hrvatski politicari to znaju sportisti izgleda nisu.

                            Dalekio, ali daleko inteligentniji su teniseri. Zato si imao Ivana Ljubicica koji je prosao kroz pakao u mladosti ali nikad mrznju nije ispoljavao, fantasticne odnose imao sa srpskim teniserima, pogotovo Novakom, pa imas jednog Iva Karlovica koji na tw bodri Novaka kao da mu je iz kuce, Cilica koji uvijek korektan i uvijek u korektnim odnosima sa srpskim teniserima, nikakve provokacije, nikakve tenzije, ali teniseri su daleko inteligentniji sportisti od fudbalera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Koje pjesme?
                              http://m.sport.novi.ba/clanak/185447...etnicke-pjesme
                              2016. godina

                              Ne znam zasto se čudite ponašanju nogometaša i naših i vaših i švicarskih albanaca
                              Svi oni imaju po pet razreda osnovne skole i jedino sto znaju u zivotu je igrati nogomet



                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Manchester United

                                Dres za sledecu sezonu[emoji848]

                                Last edited by Miki28; 16-07-18, 22:30.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X