Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Higuain je zicer na leto, velika lova ce trebati, ali bas zicer za sve top timove. Hoce on da ide, nebitno uzmu li titulu ove godine ili ne. A verovatno nece.
    Ibra je valjda rekao da ce ostati u Parizu, ako njegovom statuom zamene Ajfelov toranj, kapiram da su male sanse da ostane. A on mi je tako idealan transfer za Wengera.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ibra u Arsenal, postoje indicije, ne smijem da tvrdim, ali se nesto suska.

      Pipita vrlo moguce u Pariz ako ode Ibrakadabra.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ibra bi Arsnalu donio napokon neophodni karakter, ali mi uopste ne ide sa Vengerom. Tu su strasne suprotnosti, prvo mu treba dati 200-250 hiljada funti nedelju platu, potom Arsen je miran, strpljiv, Ibra nesto sasvim drugo, mogao bi i da ga raznese u svlacionici, on je bas idealan za Kontea ili Murinja, s tim sto je s Murinjom vec saradjivao i odlicno se slazu. Ali ni jedni ni drugi nece imati LS, dok arsenal hoce.
        sigpic

        Comment


        • Nece biti problem s Ibrinom platom.

          Daj mu 10 m signing on fee i 7m platu na godinu dana i on sretan ko konj. Svejedno nece nigdje dobiti duzi ugovor od godinu dana.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Dao bi mu Vudvord odma dvogodisnji, para se ima
            sigpic

            Comment




            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ibra ce biti zivotinja i sa 45 godina. I bice bolji napadac u penziji nego mnogi u "primu". Ne bih se bunio ja da Ibra bude novi RVP. Nimalo. Pa neka zaradjuje i vise od Runija.

                Meni bi bile logicnije napadacke opcije Benzema i Levandovski. Ali posto su sanse da oni dodju u minusu jebes ga. Higuain mi se crta u Arsenalu i to ozbiljno mislim. Da ako ostane Venger da ce ga dovesti i to za 45m i da nece preci tu cenu, osim ako ne ode u PSG onda jebes cenu.

                Prvo da dodje Murinjo pa cemo onda da vidimo sta i kako. Mozda se Runi i prekomanduje najzad u sredinu za stalno kao neki "holder" (sta ja pisem), a da se da sansa Marsijalu, Rasfordu i novom napadacu.
                Meni ce to biti veci problem da se resi njegova pozicija nego dovesti bilo koga. Tako da sto bi dali za Kejna 100m mi ne predstavlja nikakav problem. Napravio bi Vudvord sa Adidasom od Kejna 500m zaradu. Kako? Ne znam, ali bi napravio.

                Sto se tice taktike "kada i ako" dodje, ne bi me zacudilo i da promeni taktiku. Da predje na 442 ili 433 i ako to mislim da nije nikada igrao. Ko zna... Prvo da se ozvanici. Ima sada mnogo zdraviju sredinu, treba da se zameni jos par igra ali ce biti veoma zanimljivo ako on dodje i ako dobije a dobice ko god da dodje opasan budzet.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ispod 80 miliona eura se nista ne moze za Iguaina, ali Bajern ako proda Levana u Real ici ce po Gonzala. I samo ga on moze dovesti za manje para.
                  sigpic

                  Comment


                  • Gde je Benzema onda!?

                    Ne bih dao te pare za Higuaina pa ne znam.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Gde je Benzema onda!?
                      U zatvor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mnogo mi je bitniji stoper koji ce se dovesti valjda. I napokon.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Telegraf o Berti

                          http://www.telegraph.co.uk/football/...or-at-man-utd/
                          sigpic

                          Comment


                          • Nece ni pokusati Wenger za Pipitu.

                            Popusio prije 3 godine zbog Suareza, proslo ljeto pokusao, al ga ludak Laurentis otpuhao sa cijenom od 70m.

                            Oko Benzeme postoje indicije da se Wengerica povukao iz deal zbog ovih sranja sto su se pojavila oko kriminala, ali ni Real nije htio da proda.

                            Ako dovede Ibru, Wengerica ima pobjednika u napadu. Jos da dovede dva veznjaka koja znaju lopte igrat i stopera koji zna lopte i lider je i ekipa na okupu.

                            Kejn ce biti rekord novi, al nece to biti problem Drvenom.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jesi lud AKi da Venger potrosi toliko!? 3 igraca i Ibra?!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ma Ibra ce bit jeftin, njega ne pikam. Njemu daj samo platu i signing on fee i to je to.

                                Ovi ostali mogu da se uklope u racunicu od oko 70m i jos nek uvali Debuchya nekome, Oxa i Walcotta posalje u picku materinu za kombinovanih 50m(po 25m svaki) i nek zaganja Reusa i eto ekipice.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X