Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne blamiram se.

    Comment


    • Apsolutno da.

      Svakom tvom upisu je zajedničko to da odstupa od istine, poente, smisla a bogami i uračunjivosti.

      Logout je najpametnija stvar koju možeš da uradiš u ovom trenutku.

      Comment


      • Pravac bukvar u ruke.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Pravac bukvar u ruke.
            Au brt ti si osnovna škola, zaboravi da sam ti bilo šta pisao.

            Dete, to sve objašnjava

            Comment


            • Comment


              • Tiha patnja [emoji17]



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Druze nema potrebe da prozivas celu jednu grupaciju na forumu. Niko u Liverpulovoj temi nije pomenuo da je Fabinho odbio Junajted da bi dosao kod nas, ti to forsiras. Ne znam zasto imas toliku potrebu da nesto dokazujes. I sta ti imas od toga da li je Fabinho odbio Junajted ili ne, uostalom ti mislis da niko ne odbija Junajted. A ako tako mislis zasto imas potrebu da bilo sta dokazujes. I onda kada ti neko odogovori, onda isprozivaas celu jednu grupaciju na forumu.
                    Opusti se, uzivaj u svetskom prvenstvu, nema razloga za nervozu. A i ova prozivka za osjetno je postala dosadna, evo glup sam, jel sad mozes da spavas mirno?
                    Nisam cijelu, jasno pise cast izuzecima, izuzeci se znaju, ovi kao ti se znaju, ima special little snowflakesa po meni i medju Mancesterovim navijacima sles simpatizerima, ali kad ne znas sta znaci osjetno onda ne znas ni da citas kako treba, to je ok.

                    Greska, taj s kojim sam se ja raspravljao nije Liverpulov navijac ili simpatizer, vec Mancesterov, on ce se pronaci ili nece nebitno je, dodje sam Fabinjo i napise kako jeste i tu je kraj svake price, e sad sto se nadje neki iskompleksirani navijac Liverpula da malo pecne ili baci neku salu, zezu ili posalicu i sto cu ja na to uvijek da odgovorim je druga prica. Bole godine bez titule, bole godine bez trofeja, slave se treca mjesta sve ja to razumijem ali tvoj npr. bezobarzluk prevazilazi sve. Jer ti si onaj koji pizdi i zali se kad mu nesto ne odgovara, onaj koji vidi u svemu losu namjeru i koji proziva kad se postuje u Liverpulovoj temi, a mnogo vise ti i tvoji drugari postujete u Mancesterovoj i mnogo vise brinete o Murinju i Mancesteru. Ti si onaj koji vrijedja, koji se u nemoci povlaci sa foruma teatralno i pljune na to vec sjutra dan. Ti si onaj koji ne zna sta znaci osjetno i onda obrise te postove. Ti si onaj koji moralise, a koji bi uvijek provocirao i peckao, a kad ti se odgovori onda je nepravda, onda se salju privatne moderatorima.

                    I ja kazem, opusti se, nema razloga za nervozu. Procitaj neku knjigu mozda, svakako ti ne bi skodilo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zlatni



                      Manchester United could be close to signing Barcelona youngster Nico Gonzalez, son of Fran, report Sport.#mufc now 'main candidate', he's been left out of squad. Nico had been chased by City but scout David Harrison moving to United has changed things.
                      http://sportwitness.co.uk/spaniard-v...ping-transfer/

                      Sve ovo oko Ronalda mirise na novo povecanje ugovora, Dankan je vec rekao da mu je Real ponudio jaci ugovor, samo sad umjesto nas ili PSZa na red je dosao Juventus. Ipak kad bi se nekim cudom desilo Juventusu bi trebale pare, all in za Sandra i Dibalu onda, da im pomognemo da isfinansiraju transfer Ronalda
                      sigpic

                      Comment


                      • O to čim se ispililo već ima svoj brend

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • “I told him that I felt ready to compete. He was happy to hear that and said I would get my chance."

                          Andreas wants his 'big dream' at Man United to come true.
                          http://sportwitness.co.uk/andreas-pe...-dream-happen/

                          Odlicno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Moramo ga vratiti sa pozajmice, koristan igrač i može igrati bar 3 pozicije, u Valensiji prije svega igra na lijevom krilu, a manje i na ofanzivnom veznom i desnom krilu. Dosta bi nakupio utakmica ako se vrati.

                            Comment


                            • Manchester United

                              Vratio se vec, samo je pitanje hoce li mu dati sansu ili ne.
                              Ako ne da onda ga prodajemo, nema vise smisla za njega da ide non stop na pozajmice.

                              Ja vjerujem u njega i mislim da nam moze biti od velike koristi i nadam se da i Portugalac tako misli.

                              Svidja mi se sto je vec u treningu, znaci da zeli da se bori za poziciju i daj Boze da uspije


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 05-07-18, 17:40.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Esli Jang,ko bi rekao ljudi. Covek radi neverovatan posao u odbrani i u ovakvoj formaciji kod Sautgejta je itekako koristan. Lindelof na vrhu lestvice,igra odlicno,posle njega Lukaku,pa veliki plan B Felaini.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X