Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo gledam...

    Ako Mile Jedinak nadigra Pogbu, mislim da neke stvari treba svakom da budu jasne.

    Inače Pogba do sada nije viđen na utakmici iako je u sastavu.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Suarez je raspad vec neki duzi period, njega i navijaci Barselone pljuju, mnogi su pretprosle sezone trazili da Alkaser igra prije njega, a Leva je pizda najveca, kad se god lomi nidje ga nema. Strasan igrac ali pusi.
      Slažem se s tobom, suarez ove godine je dosta propao u odnosu na zadnje godine, ali ipak i kao takav je prevaga, djeluje mi na terenu sporo smotano i tromo a onda odjednom napravi potez koji odluci utakmicu
      Lewu nisam nikad volio ali odlican igrac mora se priznat


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by reddevil96 View Post
        A kako je odigrao finale? Hazard je dokazao kako treba prvi igrač momčadi igrat tako važnu utakmicu
        A kako je odigrao protiv Seville?
        Postavio negativni rekord lige prvake u broju izgubljenih lopta
        Znaci dvije najvažnije utakmice sezone nas najplaceniji igrač se sakrio i nije ga bilo ali njega se ne smije kritizirat jer nekad se vrati po loptu i vrati je u posjed
        Igra jednako kao u arsenalu, bezvoljno siluje loptu maše onim rukicama i glumi da je Messi s onim driblinzima, nista bolje ne igra od mikhia koji je potjeran
        Vec sad je izgubio previše na brzini pa ne možemo s njim na lijevom krilu imati prodornost, najbolje partije bi pružao da igra povučenog napadača iza lukakua


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Svasta ce covek da procita ovde. Azar nema Dzonsa u timu koji poklanja golove i sanse. Jbg. To sto smo ispali u LS je do lose igre celog tima a ne Sanceza. Ja sam lepo i pisao ovde da je Sancez u losoj formi ali i kao takav je klasa, i sasvim solidno je odigrao. Onaj Miktarjan ne moze u istu recenicu sa njim sa onim supljim asistencijama. Al dzaba ja tebi pricam kad ti ocigledno ne gledas ili ne znas da gledas utakmice pa pises ovakve nebuloze.

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Evo gledam...

          Ako Mile Jedinak nadigra Pogbu, mislim da neke stvari treba svakom da budu jasne.

          Inače Pogba do sada nije viđen na utakmici iako je u sastavu.

          Kakav je bio Pogba naposletku, video sam gol samo ?


          Da ne misli neko da se sprdam i za Marsijala, tu sam bio prilično ozbiljan.
          Ne trebaju nam takvi igrači, ja ne znam u kom tripu je on niti me zanima, opravdanja mu više ne piju vodu.

          Mogu da budem protiv Murinja 1000x ali ne mogu zarad toga da podržavam Marsijala u jednom pre svega nezrelom i nefer odnosu prema klubu.

          Comment


          • MEN prenosi da je DDG potpisao novi petogodišnji ugovor... odlična vest!


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • Gazeta stidljivo prenosi kako Murinjo gleda u pravcu Đuzepe Meace. Meta za novog štopera Milan Škrinjar.
              Koliko ima istine videćemo u nedeljama koje slede...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ne piše da stidljivo gleda, već da vas je Inter odbio za sumu od 60m.

                Comment


                • Ne piše da stidljivo gleda nego stidljivo prenosi..

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Pa nema smisla da sad dok je SP on pregovara o novom ugovoru
                      To ce se riješit nakon SP
                      Nema brige


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • "Gledali" smo Pogbu juče.

                        Nije ušao u 70.min, igrao je celu tekmu.

                        Igra u stelth, nevidljivom modu.

                        Treba da vidimo šta ćemo s njim.

                        Comment


                        • Ah vise vas... Pogba, Murinjo, Sanchez, ... Bez obzira na njihove performanse, kao da klub moze pronaci bolje zamijene.

                          Sent from my MI 3W using Tapatalk
                          I ain't psycho but my life is.

                          Comment


                          • Koliko smo samo pisali i redove punili sa Žorginjom nadajući se kako će fantastični Brazilac završiti na Teatru Snova. Prelistavajući današnju štampu naiđem na šokantnu vest. Napolijev univerzalac gotovo sigurno postaje novi stanovnik Mančestera. Samo, nažalost neće špartati OT već Etihadom.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Šteta, odlican je igrač a pepu bas treba takav tip igrača, obožavat ce ga
                              A napoli umjesto njega zeli dovesti Seria iz Nice


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Žorginjo je Pepova logična posledica pošto se priča kako Ilkaj Gundogan razmatra ozbiljnu ponudu na stolu Bajerna. Čak kažu da je takva priča svršena stvar.
                                Seri baš na ceni. Meni nije ništa posebno. More takvih igrača ima na fudbalskom tržištu.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X