Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raphael Varane, Jerome Boateng, Kalidou Koulibaly, Milan Skriniar, Alessio Romagnoli, Jose Gimenez and Caglar Soyuncu
    Kao sto rekoh, daj Slovaka, zajebi Tobija i cao.
    sigpic

    Comment


    • Varane[emoji106]

      Ma treba odustat od Tobija ako su zapeli da nas ocerupaju. Ima jos stopera. Nema potreba da se placa 50+ miliona za stopera koji ima jos jednu godinu ugovora


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Boateng je top tri stopera svijeta ali injury record nije dobar isto, kad bi on mogao da odigra 40 utakmia u sezoni to bi bio no brainer. Varan nema trika, Skriniar, Kulibali i Romanjoli sve top opcije, ali ne znam sto onda ne idemo po De Lita, mali je haos.
        sigpic

        Comment


        • Pratio sam ovu situaciju sa Nabilom Fekirom i Liverpulom. Ne zato što sam nešto hteo, već što je zauzela 90% prostora.

          Nisu potpisali dečka. U čemu je priča. Pa on je ok, prošao je 2 medicinska i ok je. Propustio je manje utakmica od Kutinja, da se ne priča Lalane, itd.
          Zapelo je oko para.

          Tj. kako to već biva počeli su da se javljaju razni agenti, nude igrače, Gecea, Tarkowski isto, Šaćiri (on nije sklon povredama ).

          Klop se tu onda računao, da će da potroši pare na Fekira, a doveo je Fabinja, itd. i to su sve uradili tako jadno, tako što su dečka provukli kroz blato samo tako. A nit je kriv, nit je ćopav.
          Šteta što ga mi nismo potpisali pre 3 god...

          Hoću da kažem, bila je priča koliko nas koštaju plate igrača. Tačno.
          Ali smo velik klub.
          Nikog ne bi ovako unakazili.
          Isplatićemo plate, ali imamo obraz.

          Ja sam za to da pošaljemo Fosu-Mensu Portou, jer ipak su prvaci, igraju LŠ, njima će značiti on. Sad nemaju nikog na desnom beku, svi to znaju i hoće da ih deru.

          Koštaju nas plate.

          Ali ja biram da budemo velik klub.

          Sad to moramo da istrpimo... ali šta da se radi... još neko vreme tako će biti.

          Zato je United - United. Porodica. I zato će igrači uvek hteti da dođu kod nas.

          Inače drago mi je da je Murinjo dosta aktivan lično u ovom roku, morao je zbog Vudvorda.

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Pratio sam ovu situaciju sa Nabilom Fekirom i Liverpulom. Ne zato što sam nešto hteo, već što je zauzela 90% prostora.

            Nisu potpisali dečka. U čemu je priča. Pa on je ok, prošao je 2 medicinska i ok je. Propustio je manje utakmica od Kutinja, da se ne priča Lalane, itd.
            Zapelo je oko para.

            Tj. kako to već biva počeli su da se javljaju razni agenti, nude igrače, Gecea, Tarkowski isto, Šaćiri (on nije sklon povredama ).

            Klop se tu onda računao, da će da potroši pare na Fekira, a doveo je Fabinja, itd. i to su sve uradili tako jadno, tako što su dečka provukli kroz blato samo tako. A nit je kriv, nit je ćopav.
            Šteta što ga mi nismo potpisali pre 3 god...

            Hoću da kažem, bila je priča koliko nas koštaju plate igrača. Tačno.
            Ali smo velik klub.
            Nikog ne bi ovako unakazili.
            Isplatićemo plate, ali imamo obraz.

            Hahaha Paul Joyce ti li si??

            Ova boldovana recenica je najjaca.

            Fabinho napravio komplekse navijacima UTD-a jer ih ispalio zbog nas.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Hahaha Paul Joyce ti li si??

              Ova boldovana recenica je najjaca.

              Fabinho napravio komplekse navijacima UTD-a jer ih ispalio zbog nas.
              DiMarzio je li to proverena informacija?

              Ako nije i ako nemas dokaz za istu ocekujem izvinjenje zbog iznosenja lazi i izmisljotina.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Hahaha Paul Joyce ti li si??

                Ova boldovana recenica je najjaca.

                Fabinho napravio komplekse navijacima UTD-a jer ih ispalio zbog nas.
                Covjek kukao 2 godine da se Utd ukljuci za njega, nisu zainteresovani u klubu bili za njega jer da jesu dosao bi i proslo ljeto.
                Klasicna novinarska prica, ala Snajder ili Gaitano samo sto nisu dosli u Utd i tako godinama. Jednostavno sve sto je vezano za Utd se prodaje.

                Uglavnom, doveo je dobrog igraca Liverpul i nema potrebe za pvakvom vrstom komentara ali okej, ako ce ti biti lakse samo nastavi.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Hahaha Paul Joyce ti li si??

                  Ova boldovana recenica je najjaca.

                  Fabinho napravio komplekse navijacima UTD-a jer ih ispalio zbog nas.
                  Nisam išao na temu Liverpula ni da trolujem, ni da nekog prozivam.

                  A inače 50% navijača Liverpula se i slaže sa ovim što sam rekao.

                  Ovo je Unitedova tema.

                  Comment


                  • Vidim sve se češče pominju neke varijante vezane za odlazak Pogbe.

                    Biće da Fergi nije pogrešio kada je pustio za dž.

                    Naravno samo Real i PSG mogu da ga priušte, ako i to, pominju se razne trampe.

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      DiMarzio je li to proverena informacija?

                      Ako nije i ako nemas dokaz za istu ocekujem izvinjenje zbog iznosenja lazi i izmisljotina.
                      "Ali smo velik klub.
                      Nikog ne bi ovako unakazili.
                      Isplatićemo plate, ali imamo obraz."

                      Ovo implicira da je Liverpul sve suprotno od toga, s obzirom na prethodni tekst u tom postu.
                      Ako ja dobijem izvinjenje za to, jer se smatram uvredjenim posto sam navijac Liverpula, onda cu i ja isto postupiti.

                      Comment


                      • United dobio kompleks što nije doveo igrača kojeg nije htio dovesti. Može.

                        Comment


                        • Ja sam skeptik po pitanju Tobija Aldervajlda. Nisam uveren da će doneti preko potrebni beton pozadi.
                          Rafael Varan bio bi Murinjov džek-pot samo pitanje koliko je Real lud odreći se zlatne koke.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nisi pratio temu.
                            Imamo probleme sa platama igrača, jer je svako dovodio "svoje", Roho, Blind, Šou, itd.

                            Svi su plaćeni kao starteri, a ne igraju.

                            Neko je na temi Liverpula ili prelazng roka napisao, može da se proveri "Sad će svi kod nas kod Klopa, niko nije lud kod Murinja da ide".

                            Ja nisam reagovao. Nisi ni ti. Niko nje.

                            Zlatan je onda došao kod nas iako nismo imali tim za najviše domete sa razlogom.

                            I šta se desilo posle, potpisali smo ga iako mu koleno nije bilo spremno.

                            Može da implicira na razne stvari.

                            Što se tiče situacije sa Fekirom, prčitaj malo šta navijači Liverpula misle o tome.

                            Za impliciranje, ne mogu da dam izvinjenje.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ja sam skeptik po pitanju Tobija Aldervajlda. Nisam uveren da će doneti preko potrebni beton pozadi.
                              Rafael Varan bio bi Murinjov džek-pot samo pitanje koliko je Real lud odreći se zlatne koke.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Nema ništa od Tobija. Levi je takav kakav jeste, nije to ništa novo.

                              Real je sada u nekom "privremenom upravljanju" dok ne nađu trenera.
                              Mislim da je samo Bejl na prodaju, a Perez traži trenera, pa će onda da kockaju ekipu.
                              Može tu i tamo da se desi transfer, ali sada je i SP.

                              Comment


                              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                                Za impliciranje, ne mogu da dam izvinjenje.
                                Napravio si paralelu po kojoj je Liverpul mali klub koji ume da unakazi igrace, a to naravno nije u redu prema ostalim clanovima - navijacima Liverpula.

                                Jeste Junajtedova tema, ali je forum isti, citamo ga svi.

                                Ne verujem da si imao neke narocite namere da omalovazavas klub i navijace, ali opet ne bi trebalo tako da se pise.

                                Comment

                                Working...
                                X