Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post

    Teško nam je da prodamo igrače, jer ko i ima da ponudi više od 15 mil. A mi smo ih dovodili za razne rekorde.
    Mi na te prekobrojne igrače trošimo nekih 25m funti nedeljno kroz plate, i što su duze tu cena im pada.
    Moraju što pre da se prodaju, tj ovo leto, nismo u situaciji da se mnogo cenjkamo...

    Comment


    • btw, kako smo zaboravili na Dybala-u.

      Njega bih uzeo za desno i pre Bale-a i pre Grizija.
      Cak i za desno...

      Comment


      • United released/retained list says Marouane Fellaini still has an offer on the table. Same with Dean Henderson. Luke Shaw, Juan Mata, Ashley Young and Sam Johnstone have had one-year options triggered.
        ....
        sigpic

        Comment


        • Neeee🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ali Sam Johnston taj ce zauvek da bude kod nas

            Comment


            • Prije tri godine

              Fekir said: “Why can’t I one day play for Manchester (United)? This is the club of my dreams. I am not there yet. I must have a good season with Lyon and then we’ll see.”
              Klasika, on zeli nas, mi ne zelimo njega
              sigpic

              Comment


              • Isto. Moze da pokrije sve AM pozicije i da igra kao napadac. Plus bi imali vrhunskog izvodjaca slobodnjaka.

                Comment


                • Plus Gomes i Chong nikad ne bi dobili priliku, a ne bi ni dobili world class opciju.

                  Drago mi je što nije došao, ne trebaju nam takvi transferi.
                  Ili samo dojajan addition na tim mestima gde ne škripimo mnogo, ili ništa.

                  Comment


                  • Možemo igrače da prodamo samo klubovima tipa Lion, itd.

                    A oni opet ne mogu da im daju tolike plate.

                    Tako da sede kod nas, a još sad kad je Murinju prelomna sezona, biće spremni da presede još i tu jednu.

                    Comment


                    • Comment


                      • Pa ne ide to baš tako, to povlači i kakvo takvo produžavanje ugovora a to su dodatni troškovi kod potpisivanja novih ugovora, i za igrača i za agente.

                        Young, Darmian, Blind, Mata i Rojo na plate sa bonusima jedu možda 35m funti, godišnje, jer valjda hoćemo visoke rezulate, za koje bi oni dobili dodatne bonuse.
                        Bolje da ih prodaš sve ukupno za 50miliona funti, i da uštedih 85 miliona funti, nego da ti presede tu i da sledeće godine, kad neku još budu u klubu, ne možeš ništa sa njima. Takvi bez utakmica, dodatno stariji, niko ko može da im ponudi kakvu takvu platu neće da bude zainteresovan za njih. Onda će pre da odaberu da sede i da trenirajuu sa rezervama, primaju platu, nego da odu negde.

                        Potencijalno možeš da izgubiš preko 100 miliona funti, a da ih ne koristiš konkretno.

                        Pritom imaš i dodatan oportunentni trošak, jer bi iz etičkih razloga morali da dobiju priliku u kupovima(a samo bi tamo igrali) a tu je oportunentni trošak to što neki od Gomes, Chong, Greenwood, Tuanzebe, Mensah, Barlow, Gribbin, Puigmal, Warren, Olosunde, Williams itd itd mogu da ostanu bez prilike da zaigraju za prvi tim.

                        Znači gubiš praktično jednog Bale-a (obeštećenja+1 godišnja plata) i priliku da ti neki klinci dobiju first team minute.
                        Last edited by Busby Babe; 09-06-18, 00:32.

                        Comment


                        • Svestan sam toga.

                          Pročitao sam danas, mada ne znam stepen pouzdanosti da će u narednih nekoliko dana biti imenovano 8 igrača kojih se odričemo.

                          To je sve. Bez ikakvih daljih detalja šta to "odričemo" znači.

                          Comment


                          • To je isto klikbejt. Mediji, tviter smucala koja zele da postanu bitni i eventualno postanu neki novinari/sta god, koriste svaku projekciju za neku pricu.
                            Svi su svesni da neko mora da ode, pa se tako i po malo pompezno najavljuje spisak ko ce otici. Puka common sense projekcija.
                            To najavljivanje odredjenog dana je dodatna "indykaila" pompeznost kako bi se privukla pažnja, jer se ljudi lože na takve stvari.
                            Kao desio se sastanak, i tu se odlučilo to i to.


                            To tako nece da se desi. Koliko god da mi zelimo da prodamo nekog, koliko god da neko zeli da ode jer nece imati minute, koliko god da je ocigledno koga cemo prodavati, nikakva validne informacije tog tipa "igrač A, B, C, D će biti prodati" se nece desiti. Bice to projekcije, ali ne i tacne informacije. Jer prosto u upravi kluba ne rade totalno idioti da svima i obelodane "Nama je baš prekobrojan, daj šta daš".
                            Do momenta dok neki naš sadašnji igrač ne potpiše za nekog drugog, ništa se o njima neće znati što se tiče informacija iz kluba, saopštenja itd. A ako se kojim slučajem sazna to će biti izjava, verovatno Murinja "On je naš igrač, i računamo na njega":
                            Svako će da se predstavlja kao neki rotation/backup deo sastava kojeg nećemo po svaku cenu da prodamo jer nam ima kakvu takvu svrhu.
                            Last edited by Busby Babe; 09-06-18, 01:02.

                            Comment


                            • Inače, prekjuče sam pričao sa čovekom, čiji je brat menadžer za igrače koji idu u Belgiju, učestovao je u transferu SMS-a, i povezan je dalje sa njim.
                              Rekao mi je da Sergej neće nigde pre kraja SP-a, što je danas i SMS izjavio. Pitao sam ga za United, rekao je da Sergej ima dogovor sa United-om, ali da to ne vredi pošto vlasnik Lacija je zajeban igrač.


                              Samo što ja čak i ovakve informacije ne uzimam zdravo za gotovo. Ovaj čovek me ne bi lagao verovatno, više verovatnije je da je njemu nepotpuna informacija plasirana kako eto on ne bi rekao nekom.
                              Last edited by Busby Babe; 09-06-18, 01:08.

                              Comment


                              • I to se slažem.

                                Moguće je ako se ovo desi da će se odnositi na mlađe igače, tipa Fosu-Mensa koji sada ispada višak, a Fulam je prodao desnog beka, Romera, slične igrače.

                                Ne mora da znači prodaja, već odluka o slanju na pozajmicu.

                                Što se tiče SMS-a. Murinjo je tu nešto hteo da obori cenu.
                                Sad će SP, ko je potpisao potpisao pa posle SP.

                                Moje mišljenje je da će biti teško da se realizuje taj transfer...
                                SMS još uvek nije veliko ime.

                                Comment

                                Working...
                                X