Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva cekam sledecu sezonu da gledam Felainija u dresu WBA i Blinda u sedistu ispod menadzera na klupi.

    Ovim navijacima sto napustaju stadion u 80. minuti bih lepo zapisao imena pri izlasku i zahvalio se za sva vremena,neka preskoce OT.

    Comment


    • Veci je problem danas bio Mata nego Felaini. Felini je koristan protiv Liverpula, to smo vec vidjeli, ali ne sa dva u vezi, jos u paru sa Kerikom, to je veliki nonsens. Mata se raspada, ovo je katastrofa sto je igrao nocas.

      Kerik maestralan, jedna greska ali koliko dobrih dugih pasova, koliko je puta pocijepao njihovu sredinu pasom kroz sredinu, ali dzaba kad je preda saigracima koji odma uzmu sjekiru i pocijepaju je.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Radulov47 View Post
        Jedva cekam sledecu sezonu da gledam Felainija u dresu WBA i Blinda u sedistu ispod menadzera na klupi.

        Ovim navijacima sto napustaju stadion u 80. minuti bih lepo zapisao imena pri izlasku i zahvalio se za sva vremena,neka preskoce OT.
        Slazem se za I deo.

        Za II deo se ne slazem. Ajde ti gledaj ovo celu sezonu uzivo, placaj to, dok ovi se sale na terenu. Da bar ginu i igraju ofanzivnije i agresivnije, rezultati i onako nisu tu. Posebno taj sto je na klupi, on ih najvise zeza od svih, svaka izjava ponizuje navijaca Mancester Junajteda.

        Comment


        • E da, Blind odlican nocas, bas dobro citanje igre, gledanje lopte prije svega. Sve u svemu takticki ocajna utakmica obje ekipe, meni ovo presmijesno, ali mi smo ipak osjetno gori od njih. Dobar je bio tempo, dobra zabava rekao sam vec i to je to.

          Ne znam, bas ne znam sta bi se desilo da igramo protiv Barse, Atletika, Bajerna, Juventusa, Borusije.
          sigpic

          Comment


          • Mrcvarili bismo se sa posedom, da bismo sto manje golova primili

            Bas ocajno izgledamo, jedan Murinjo menja sve od korena.

            Comment


            • Neki ga i dalje ne zele, pa i neki glavasi kluba, umjesto da budu zahvalni sto on zeli da dodje u Junajted posle svega. Ja da sam na njegovom mjestu trazio bih laksi posao.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Slazem se za I deo.

                Za II deo se ne slazem. Ajde ti gledaj ovo celu sezonu uzivo, placaj to, dok ovi se sale na terenu. Da bar ginu i igraju ofanzivnije i agresivnije, rezultati i onako nisu tu. Posebno taj sto je na klupi, on ih najvise zeza od svih, svaka izjava ponizuje navijaca Mancester Junajteda.
                Ne znam,ja kad gledam nekog lokalnog nizeligasa ili Vosu ostanem do kraja utakmice,bez obzira na rezultat,pa zvizdi ili aplaudiraj,svejedno.
                Ovo izlazenje pre kraja sa stadiona je slucaj i kada vodimo,ne u 80. ali u 85. minuti se polako prazne tribine.Verovatno je problem sacekati 5 minuta.

                Comment


                • Saradjuju Woodward i Mendes u poslednje vreme, koliko se dobro secam... nadam se da ce Jorge to srediti sa Drvetom i da cemo gledati konecno ozbiljniji Junajted a ne ova smejurija

                  @Radulov

                  Racunaj ovo kao da su zvizdili, takav je gest...

                  Comment


                  • Ma Murinjo voli izazove, ima ogroman ego, ali mi nije jasno razmisljanje ne zelimo Murinjo. Cuti, pokrij se usima i budi srecan sto Murinjo zeli posao. Kad bi on i Mendes nekako doveli Ibru i da se obavezno ostane bez LE za narednu sezonu siguran sam da bi bio glavni favorit za PL. Pare ima, autoritet, takticki besprekoran, zna da pobjedjuje, cuva rezultat. Stoper, napadac i krilo da se dovedu, ako racunamo da je Sances zavrsena prica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali lobiranje za Gigsa je krenulo, juce Jork i Robson, danas Skols kaze treba Gigsu dati klupu. Ako je trulo iznutra nije dobro. Mada Murinjo svakako nece prihvatiti posao ako ce neko da mu se mijesa u posao.

                      Ako neko treba da bude interim to je Voren Dzojs, nikako Gigs.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Slazem se za I deo.

                        Za II deo se ne slazem. Ajde ti gledaj ovo celu sezonu uzivo, placaj to, dok ovi se sale na terenu. Da bar ginu i igraju ofanzivnije i agresivnije, rezultati i onako nisu tu. Posebno taj sto je na klupi, on ih najvise zeza od svih, svaka izjava ponizuje navijaca Mancester Junajteda.
                        Nisu ni igraci krivi. Ima tu materijala za jedan sasvim korektan i kompaktan tim, ali sta ces kad ovaj glavonja izvlaci 0% iz njih. Uz pravog trenera bi ovaj tim bio u trci za titulu, a ovako izgledamo kao tim bez glave i repa. Niko ne moze da napreduje uz ovakvog trenera, jednostavno guši igrače. U napadu smo potpuno letargični uvek fali taj poslednji pas, pa i kad imaju priliku za jedan takav igrači se libe da nešto pokušaju. Jebeni Felaini dobija loptu u šesnaestercu okrene se ka protivničkom golu i odjednom se naglo okreće nazad i vraća loptu skoro na sredinu terena. I skroz je ok što izlaze sa stadiona u 80. Mora da se bojkotuje ovaj bilmez na klupi.

                        Mata je užasan danas bio, već neko vreme je takav, jedva čekam da tu dođe neka prava desetka. I Blind se raspao skroz.

                        Comment


                        • Svejedno mi je ko ce biti interim do kraja sezone samo da ovaj bilmez dobije otkaz posto me vredja ovo sta on radi od kluba, sa svojim debilnim inatom i postavkama igre, a posebno sa svojim izjavama o fudbalu i klubu, tu bas preteruje i troluje maksimalno, a ovi iz kluba mu to iz nekog razloga dopustaju. On se izgleda trudi da dobije otkaz i obestecenje za otkaz a Drvo ceka da izgubi sve sanse kako bi ga mogao otpustitii bez da plati, to mi je onako jedino logicno.

                          Sto se tice utakmice tu se sve desilo onako kako sam i ocekivao. Iskrene cestitke Liverpulu, zasluzeno su nas prosli.
                          sigpic

                          Comment


                          • Na stranu što svi ozbiljniji izvori navode Mourinha kao narednog menadžera i što je to vjerovatno i gotova stvar,

                            da neko ko odlučuje ima u planu da Giggs naslijedi Van Gaala, sigurno ne bi čekao ljeto da to odradi. Uglavnom od Giggsa nema ništa, potpuno sam siguran.

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Svejedno mi je ko ce biti interim do kraja sezone samo da ovaj bilmez dobije otkaz posto me vredja ovo sta on radi od kluba, sa svojim debilnim inatom i postavkama igre, a posebno sa svojim izjavama o fudbalu i klubu, tu bas preteruje i troluje maksimalno, a ovi iz kluba mu to iz nekog razloga dopustaju. On se izgleda trudi da dobije otkaz i obestecenje za otkaz a Drvo ceka da izgubi sve sanse kako bi ga mogao otpustitii bez da plati, to mi je onako jedino logicno.

                              Sto se tice utakmice tu se sve desilo onako kako sam i ocekivao. Iskrene cestitke Liverpulu, zasluzeno su nas prosli.
                              Mojes je dobio otkaz kad je izgubio sanse za TOP 4, imao je tu klauzulu u ugovoru i klub je morao mnogo manje da plati, MEN kaze da Van Gal ima istu klauzulu. AKo je to tacno nece nidje do 33-34. kola.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa to mi i jeste logicno, samo ja ne znam kako covek ima obraza i dalje raditi svoj posao na ovakav nacin i ponasati se ovako, to mi nikako nije jasno i bas mi se zgadio zbog toga. Bice mi drago ako ga oteraju kao poslednju fukaru preko sms-a, znam da nije lepo sa moje strane ali zasluzio je. Cisto da napomenem znam za pricu kako je navodno ponudio ostavku jos u decembru, samo ja ne verujem u to sad, ne izgleda mi kao osoba koja bi uradila tako nesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X