Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba da vidimo nešto za levog beka i desnu stranu.

    Comment


    • Mada ja mislim da bi najbolja opcija bila da batalimo i Tobija i za te pare dovedemo onog Slovaka iz Intera.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Mnogo rupa u timu za pokrpiti a samo 1 prelazni rok.
          Trebali su da razmišljaju zimus.

          Štoper, levi bek, desno krilo, vezni.


          Teško da ćemo sve to pokrpiti ovog leta sem ako se ne okrenemo jeftinijim opcijama kao što je ovaj Dalo.

          Comment


          • Štoper i vezni nisu rupe više.
            Matic, Pogba, Fred, Herrera, McTominay, Fosu-Mensah, nemamo mi tu rupu. Istina, moze dodatno da se dotera, ali nije to lose.
            Kao i Bailly, Smalling, Jones, Lindelof, Rojo, nemamo rupu, ali bi potencijalno moglo dodatno da se dotera.
            Meni je Lindelof pred kraj sezone bio sasvim ok, ubedjen sam da ce Smalling nakon pauze, bez repke da se vrati svez na pripreme, sto je njemu jako bitno.
            Bailly samo da se ne povredjujes i imaš top top štopera.

            Prvo levi bek i desno krilo, pa sta ostane...

            Comment


            • Plaše me povrede, ako bilo ko od osovine Matić-Fred-Pogba doživi povredu nisam siguran koliko trenutne zamene mogu da odgovore, naročito u jačim utakmicama.
              Mada vreme je za FosuMensu i navijam za to da ga pušta Murinjo. Možda neki matorac za male pare tipa Vidal.

              Kontam da će da prodaju jednog štopera, verovatno Roha jer je Džons Englez, treba vođa odbrane i da se konačno profiliše taj štoperski tandem a ne da se stalno mešaju karte, mada ima i do toga što se Bai često povređuje a bogami i Džons i Smoling ne zaostaju.

              No, slažem se, desno krilo i levi bek su prioritet.


              #griezmann, the return of Agent P?
              Last edited by Krojf; 08-06-18, 13:18.

              Comment


              • Smoling je u poslednje tri sezone odigrao 137 utakmica, a u poslednje dvije 82. Balji je u poslednje tri sezone odigrao 91 utakmicu, a u poslednje dvije od kad je u Junajtedu 56, dok je Dzons u poslednje tri sezone odigrao 63 utakmice, a u poslednje dvije 51.

                Smoling ne moze s njima da se poredi, i jedini je siguran izbor na stoperskoj poziciji.

                Inace Smoling ima oko 100 utakmica vise u dresu Junajteda od Dzonsa.
                sigpic

                Comment


                • U pravu si za Smolinga, njega svakako ne bih dirao.

                  Džons odigrao previše a Bai premalo.

                  Šta se dešava sa Tuanzebeom, opet pozajmica?

                  Comment


                  • Meni su zalosni svi trenuci sve utakmice kad je mogao da igra neko od ostaloh štopera, a na terenu bio Rojo.Uzimao im je minute, priliku da se uigravaju, a bilo je jasno da on nikad nece moci da bude deo konkurentske odbrane.


                    Zabrinjava me što se ne pominju prodaje nekih igrača.
                    Prodaju Darmiana cu da slavim. Blinda baš volim, ali za obe strane je najbolje da ode. Rojo je nemlad, mediocre, prevara štoper. Sa Shaw-om i Youngom neka sednu da vide kako će. Younga nećemo da prodamo jer je zahvalan backup igrač, i ima fenomenalan odnos prema dresu. Ali i pored toga, ja bih njega pustio da ode negde, ako dovodimo nekog tu na levom beku.

                    Ako dolazi Grizman, a cak i Bale, treba videti šta sa Matom. Em nam je skupo da takav igrac ceka povrede da eventualno zaigra na poziciji koja njemu nije bas najprirodnija pozicija, em on to ne zasluzuje. Lingardinho mora da ostane.

                    Sve vise i vise se nerviram zbog dolaska AS-a
                    Tu je kao u timu, ali ga ne vidim kao nešto podiže tim...
                    Last edited by Busby Babe; 08-06-18, 13:58.

                    Comment


                    • Smoling, Baji, Lindelof su zaslužili da ostanu, Roho nek ide. Ako već Levi zajebava, sačekati sledeće ljeto pa dovesti tada Tobija, ako do tad ne eksplodiraju Baji i Lindelof.

                      Lijepo ste sve rekli, riješavajmo lijevog beka i desno krilo kao najranjivije pozicije. Čak i ne mislim da nam je štoper potreban, sa jačim veznim redom ispred i boljim bekovima i štoperima će biti mnogo lakše. Jedino što je Tobi u pitanju pa bi šteta bilo propustiti.

                      Ne bih sudio Aleksisa na osnovu ova 4 mjeseca. Sad će imati čitavo ljeto, nema SP, pripreme za ekipom, biće 100% spreman, pa da vidimo. Ako ne opravda očekivanja, prodao bih ga odmah sledeće ljeto, bez oklijevanja, mada bi ga bilo teško uvaliti nekome zbog plate. Samo ne želim da proda Marsijala pa da, ako Sančez fejluje, ostanemo bez obojice. Slična stvar i sa Šoom.

                      Pozicija desnog krila je najveća enigma. Da li dovesti jeftinije pojačanje ili zvijezdu poput Bejla i Grizmana i onda očekivati da manje potrošimo na ostale pozicije. Vudvord gura za Bejla sigurno, mada ja nisam za to da imamo tim prepun zvijezda, tu su već Pogba i Aleksis. Mada je Grizmanu teško da se odoli...

                      Manchester United and Tottenham are around £20m apart in their valuations of Toby Alderweireld. United are willing to pay around £50m for the Belgian, but Spurs want closer to £70m. [ESPN] #MUFC
                      Last edited by BorisUnited99; 08-06-18, 14:29.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Comment




                          • In two years, he’ll be one of the best in the world. He scores those daily in training."

                            - Fabian Delph on Marcus Rashford

                            Comment


                            • Imamo mladog Demetrija Micela levo ja bih njega gurao pa gde puklo

                              Comment


                              • Gizman - Bejl bi bili kompromis Murinjo - Vudvord.

                                Da završimo već to.

                                Teško nam je da prodamo igrače, jer ko i ima da ponudi više od 15 mil. A mi smo ih dovodili za razne rekorde.

                                Comment

                                Working...
                                X