Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovo je rekao da bi dokazao da nije rasista kao kolega mu kojeg je igrac optuzio

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ma ovo je rekao da bi dokazao da nije rasista kao kolega mu kojeg je igrac optuzio

      If Madrid say yes to it, which they’re likely to, and Bale says yes to it, that will necessitate a redrawing of United’s transfer plans. They didn’t go into the summer expecting to sign an attacking player of his status.

      "Bale changes the dynamic, this is the level of player Ed Woodward wants to bring to the club. He has huge marketing potential. He’s confident of convincing the Glazers to approve the huge finances involved in getting him."
      Bold 1: Dont like it
      Bold 2: dont like it
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Samo da se pridruzim Vladanu u klanu
        sigpic

        Comment




        • Btw ovaj Dalo deluje kao top prospekt, nadam se da ce do kraja sezone vec biti startni desni bek.
          sigpic

          Comment


          • Ko vas jebe, osnovacu ja svoj Vilian ili Zaha klan.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ja sam skroz in za Vilijan iz Sahtjor dana klan.
              sigpic

              Comment


              • Fuck it, osnivam Son Heung-min klan

                Jbga ljudi, ne svidja mi se ni malo to sto bi dovodjenje Bejla znacilo promenu planova na pijaci. Izbalansirani sastav je bitniji od jos jedne super zvezde napred jer kao sto Aleksis nije uspeo da napravi neku vecu razliku, nece uspeti ni Bejl dok nam beka igra Esli Jang, stopera Fil Dzons i dok imamo Matica i Lukakua koji ce igrati 50 utakmica u sezoni sa sve svetskim prenstvom koje igraju ovo leto.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Nisam ni ja za Bejla, ali ne zato sto izb tim>superzvezda vec zato sto je mator, sklon povredama a kostace isto kao kad ga je Real doveo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad bi trenutno birao uzmeđu Bejla i Grizman, na prvu bih uzeo Grizmana. Mislim da može da ponudi dosta više.

                    Bejl ima u sebi još uvek ono što ga je pre krasilo, ali je zbog povreda postao nekonstantan.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post


                      Btw ovaj Dalo deluje kao top prospekt, nadam se da ce do kraja sezone vec biti startni desni bek.
                      Bas sam pre par dana komentarisao kako se sve vise i vise radujem ovom pojacanju, uz pravi rad moze postati vrhunski bek. Stim da ne ocekujem da ce tako lako izbaciti Valensiju iz prve postave ali svakako ce imati dovoljno minuta da se dokazuje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Kad bi trenutno birao uzmeđu Bejla i Grizman, na prvu bih uzeo Grizmana. Mislim da može da ponudi dosta više.

                        Bejl ima u sebi još uvek ono što ga je pre krasilo, ali je zbog povreda postao nekonstantan.
                        Da nisu Sancez/Lukaku tu onda Grizman ali posto jesu onda mi je Bejl logicnije resenje.
                        Isto tako bio bi najbolji igrac u PL, samo zdravlja. Grizman opet bi bio u vrhu ali mislim da ne bi donio takvu prevagu kakvu bi Bejl


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Bejl može da sastavi eventualno pola sezone.

                          Pričao je Giggs kako je svojevremeno promenio navike, sve, pa i stil igre. Umesto da sprinta po strani, počeo je da ulazi u sredinu.

                          Tako da Grizman, da ne govorim još i da je dosta jeftiniji.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Da nisu Sancez/Lukaku tu onda Grizman ali posto jesu onda mi je Bejl logicnije resenje.
                            Isto tako bio bi najbolji igrac u PL, samo zdravlja. Grizman opet bi bio u vrhu ali mislim da ne bi donio takvu prevagu kakvu bi Bejl


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Dobro, drugo je sad šta Junajtedu treba. Više sam mislio onako generalno. Ako ostane zdrav, super bi vam legao kao krilo.

                            E sad je pitanje koliko je staklen i da li je preveliki rizik dovesti ga za tolike pare.

                            Ja bi radije doveo Williana i još jednog igrača za te pare ili čak doplatio malo nego Bejla. Ali to sam samo ja.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne zna se stanje u Realu, dok ne imenuju šefa struke.

                              Ako je Bejl na prodaju već sad - staklen je prilično.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Nisam ni ja za Bejla, ali ne zato sto izb tim>superzvezda vec zato sto je mator, sklon povredama a kostace isto kao kad ga je Real doveo.
                                Sta ce nam Bejl,eno ljudi hoce Ronalda da puste da ide
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X